Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Jazda: jak w kierunku katowic to 140-160 km/h, ja w kierunku krakowa to 60-120, bo ludzie zamulaja i nie ma gdzie wyprzedzac. Spalanie ok 6l, zawsze leje do pelna, ustawiam licznik i teraz wyjechalem prawie 1100km a wlalo sie niecale 60l. Ze spalania jestem zadowolony, bo zawsze but na swiatlach, nie oszczedzam sie jak osiagne 90 stopni i pali 6l To moje punto 1 75 koni z lpg, jadac max 100 km/h pali mi prawie 9 l gazu A przyspieszenia punto w ogolnie nie ma, az sie nawet za wyprzedzanie bez rozpedu nie biore A silnik w audi to 1.9 AWX. Jak jezdzilem do roboty czasem pod krakow, to spalanie w zimie nawet 4,5 l bylo na fisie Ale to byla jazda dziadek-style, bo gowniania droga gdzie malo okazji do wyprzedzania, a pelno busow do krakowa jedzi i pelno ciamajd jadacych 50 km/h i zamulajacych caly ruch....ehh jak ja ich nienawidze A opony to 205/55 R16 Z tego co widze po uzytkownikach b7 i 2.0 tdi to az jestem jeszcze bardziej zadowlony ze mam b6 i 1.9 ;] Bo w moim osobistym guscie to: albo b6, albo b8, b7 z wygladu jest dla mnie slabe i ladniejsze jest b6 A ze kasy na b8 za duzo trzeba to jest b6 ;]
  2. Jesli bierzesz AC to rozumiem pzu, ale jesli tylko oc, to calkowicie nie rozumiem, przy samym oc bierzesz najtaniej gdzie sie da Bo to nie ty sie pozniej martwisz o wyplate.
  3. A czemu nie sprawdziles ile w axie bys zaplacil ? Albo w youcandrive ? W axie jak przez neta bierzesz to jeszcze masz 20|% znizek....po co lazic po agentach ...
  4. Zainwestuj moze w jakąś pantere albo cos, zeby zjadalo te kuny ?
  5. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4/S4 B6
    No właśnie, gdyby nie nowe opony to bym mogl zmieniać, troszke nie przemyślałem sprawy, bo moglbym kupic felunek nowy i do tego oponki, tylko ze cena by mnie troszke zabila, bo fele nowe z 2k , a opony prawie 3k A ze w robocie dostalem premie dodatkowa, to akurat starczylo na nowe oponki i jeszcze troszke zostalo Bo na zime to raczej w 18 by sie gorzej jezdzilo, bo na zime mam stalowki. Oj masz czarna, tez chcialem taki kolor pomimo tego ze szybcie sie brudzi, no ale ze znalazlem dobra srebrna sztuke to wzialem
  6. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4/S4 B6
    Ale taniej cie to wyniesie niz np mnie jakbym chcial fotele wymienic Chociaz na te narzekac nie moge, wiec nie ruszam nic Ale zewnetrzny s line by sie przydal i jakies ksenonki ---------- Post dopisany 25-08-2012 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2012 at 14:17 ---------- Dziś z ciekawości zajrzałem na wlepke i mam zawieche 1BE, czyli już wiem czemu pod krawężniki nie mogę podjeżdżać
  7. sebul odpowiedział(a) na KrzyDG temat w Audi
    Spal to Sama rupieciarnia, top by bylo tworzenie od nowa auta
  8. Ktoś tu sra pieniędzmi
  9. Tankuj kiedy trzeba , tyle w temacie
  10. Przy normalnej, wiadomo ze spadnie, ale czy jest tu ktos kto by wirusowal zeby przy normalnej jedzie mniej palil ? Watpie, kazdy wirusuje by lepiej zapierniczac Ja jak ciskam spoid swiatelm i daze do 140-150 i jade do rodziny ok 40 km, to mam spalanie 5,7-6, jak do roboty jechalem normalni , dziadek-style, to nawret i 4,5 mi spalil, ale to nie byla jazda
  11. Jaki szczegol, jak ty chcesz skrecic w lewo a dajesz kierunek w prawo, to powodzenia kazdemu kto za toba jedzie
  12. A ja na promocjach zakupiłem sobie Metro 2033 za chyba 10 zł, Settlers 7 GOLD DELUXE za 14 zł i Assassins Creed 2, Brotherhood i Revelations za 34 zł komplet....i aktualnie pykam sobie w AC2, a później wiadomo, kolejna część. W miedzyczasie włącze też Settlersów 7 Pare lat ciągle na konsolach grałem i teraz nadrabiam na pc, za śmieszne pieniądze gry Coś czuję, że zostanę przy pc przez jakiś czas, choć nie powiem, jak wyjdzie nowy God of War to zapewne zakupię
  13. Dodatkowo jeszcze kase dostana No nie powiem , przygarnalbym kazda z nich z bananem na ustach W Polsce pewnie za zloto duzy fiat, za srebro polonez a za braz maluch
  14. 200 zl za demontaz zderzaka hahahahha dobry gosc nie ma co
  15. A wpisz sobie 1000 euro i napisz ze silnik i skrzynia do naprawy ;]
  16. 8k euro , sprzedaj to i kupuj b8
  17. Ja mam Golarka męska Philips HQ 6920 - Golarki męskie - Sklep internetowy Agito.pl i jest w porzadku Gole sie na sucho, nie musze sie babrac jakimis zelami itp, i golic sie moge codziennie i sie nie ubrudze, wygodne to , Tylko tu cos drogie, bo ja dalem 99 zl z przesylka. Jedyny mankament to to, ze przez pare dni skora byla podrazniona bo sie musiala przyzwyczaic, ale tak nawet w intrukcji pisze wiec luz
  18. Jakie spawy ? Co to sa spawy ? Pawia to mozna po imprezie puscic.
  19. No ja mam diesla i tez zawsze tankuje do pelna ;] Jak juz sie martwic o silnik to lepiej brac diesla i lac rope, a nie benzyne i zasilac gazem, chociaz sam nie mam nic do tego paliwa, mam jeszcze punto mk1 na gaz i dzieki temu ze gaz to jezdzilem wszedzie i do roboty dalej smigam, zarobil na siebie pomimo tego ze pali kolo 9 l gazu Myslalem sam czy nie brac 1.8 t, ale jak ma mi palic 12 czy nawet 14 l gazu, to ja juz wole rope lac. Knob - strasza tym juz od kilku miesiecy, gowno prawda Strasza by ludzie nie ladowali lgp i tyle Zreszta, jak podniosa cene to bedziesz smigal na pb
  20. Ojeju, czyli kazdy z moich znajomych ma parcha, ja cieeeee
  21. Ja zakupiłem Shogun 2, promocja, 25 zl tylko : GameStop PC Downloads : Total War
  22. Kolega jedzie ogladac a4 b6 , jakie logi ma porobic by sprawdzic autko ? Najbardziej mu zalezy aby srpawdzic kondycje pompowtryskow, jaka to bedzie grupa ?
  23. Ze co !? Napisz to jeszcze raz i bardziej zrozumiale.
  24. Ja mialem przerobionego x'a ,. i go sprzedalem w koncu, nudno sie zrobilo, kupilem ps3 , pogralem i poki co lezy i sluzy jak odtwarzacz bd, czekam na nowa czesc god of war, a grac to gram teraz na pc w battlefielda 3 , czasem zalacze gta 4 bo na steamie kupilem all czesci za 30 zl ;'] wczesniej gralem w bf 3 na ps3 ale graficznie to jest kupa jesli sie gra na pc w 1080p z ultra detalami ;]
  25. Wiecie moze ile moze kosztowac i jaki ma numer czesci ? Bo jedna mi gdzies zaginela, jest to lapka ktora oswietla nogi pasazera na tyle, siedziala ona w fotelu pasazera i jakis czas temu zauwazylem ze jej nie ma, nie wiem czy juz nie bylo jak kupil, czy gdzies sie po drodze m izawieruszyla. Pod siedzeniem kierowcy ladnie swieci, a pod pasazera sama wtyczka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.