Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Ale cena , LOL :F
  2. Jak smigalem 140-180 km/h to pokazalo spalanko 6l, jak jezdze tak do 110-120 to pokazuje nawet i 4,5 . A jak zalalem pelny bak to przejechalem ponad 1000km az do zapalenia sie rezerwy, ledwo sie zapalila i juz znow do pelna zalalem. Wszystko zalezy jak jade, jak do pracy to nie ma gdzie wyprzedzac za bardzo i lece kolo 100km/h i czasem do 60 zwalniam i wtedy mi pokazuje 4,5 . silnik AWX, srednio przyjmuje ze mi pali 6 l trasa/miasto
  3. Masz flote na takie auto i w gaz sie chcesz bawic ? Nigga please....
  4. Zima poszla w cholere( i dobrze!) wiec mam troszke czasu aby odnowic kołpaki, dostalem je wraz z autem i do stalowych felg...sa strasznie ubrudzone, myjka cisnieniowa na myjni bezdotykowej prawie nic nie zdzialala. Ojciec ogladal cos na tvn turbo i mowili co o pascie do zebow, a wy...macie jakis sposob na odnowienie kolpakow ? Ori audi, wiec chcialbym je a nie kupowac nowe
  5. Ja pierdziele ! Dawaj ostre do tematu
  6. Najwazniejsze, ze daje ci jednak auto fun A skoro zaplaciles tyle za naprawe to masz kase , a jak ci nie zal na auto to dobra twoja Oby tylko problemy sie zakonczyly na tym co teraz zrobisz.
  7. Ponad 10k za naprawe
  8. o dzięki
  9. Czy wiecie moze ile kosztuje lampka z zarowka do swietlenia nog z tylu ? Bo z jednej strony mi brakuje i nie wiem co z tym sie stalo, a ze rzadko woze na tyle ludzi, dopiero teraz to zauwazylem, wiec wiece jaka jest cena ? Bo kabelek mam, potrzebna tylko lampka. A moze ma ktos na sprzedaz lub moze zalatwic tanio ?
  10. Bierz minimum 800 lumenow, inne beda slabo swiecily.
  11. Czy ktoś może posiada ? Mam concerta 2 z bose i chciałbym zobaczyć co można poprzestawiać, ale za cholerę nie mogę tego wyczaić .
  12. sedan by byl lepszy ---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ---------- To rs6 na hamowni jak odrzutowiec Ile to pojedzie ? z 370 >? ---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ---------- To rs6 na hamowni jak odrzutowiec Ile to pojedzie ? z 370 >?
  13. Zaraz ktos wyskoczy, ze jak nie z aso, to zaraz walnie, albo bedzie gorzej dzialac xD
  14. Panowie a powiedzcie mi, czy ktos z was wymienia olej , a nie ma kanalu, czyli na podnosniku albo cos ? Bo mam garaz, ale kanalu nie mam, i kminie sobie czy samemy oleju nie wymienic, tylko co mozna zrobic w garazu by to bylo ulatwione ? Wjechac na jakies deski czy cos >?
  15. Oto co sie dzieje, jak nie masz quatro: oczywiscie zart ---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ---------- Oto co sie dzieje, jak nie masz quatro: oczywiscie zart
  16. Ja moge polecic: Skizzy Mars -Colours (Remix) Skrillex & Damian "Jr Gong" Marley - "Make It Bun Dem P.L. - In The Zone http://www.youtube.com/watch?v=kfDswe6YzM8 Da Tweekaz ft. Marion Kelly - Become http://www.youtube.com/watch?v=0FelODayMD4 Ferry Corsten feat. Sarah Bettens - Let You Go Ferry Corsten feat. Ben Hague - Ain't No Stoppin' Dumme Jungs - Daylight [ Liberty! Redux Dubstep Remix ] Wrzucajcie swoje propozycje ---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ---------- Ja moge polecic: Skizzy Mars -Colours (Remix) Skrillex & Damian "Jr Gong" Marley - "Make It Bun Dem P.L. - In The Zone http://www.youtube.com/watch?v=kfDswe6YzM8 Da Tweekaz ft. Marion Kelly - Become http://www.youtube.com/watch?v=0FelODayMD4 Ferry Corsten feat. Sarah Bettens - Let You Go Ferry Corsten feat. Ben Hague - Ain't No Stoppin' Dumme Jungs - Daylight [ Liberty! Redux Dubstep Remix ] Wrzucajcie swoje propozycje
  17. Dzieki wielkie
  18. Czy vagiem zbadam te dwa elementy, czy turbawke do jakiegos spoeca musze smigac ? Bo wszystko jest ok, ale z ciekawosci bym sprawdzil jaka jest kondycja turba
  19. Ja mam 2 auta w axie, bo najtaniej mi wyszlo.
  20. Mysle ze 1000 zl jakos.
  21. I mozliwe, ze zarabiasz wiecej niz oni Prezik27 - to masz za***iste szczescie, ja jestem po Zarzadzaniu i Inzynieri produkcji i pomimo tego, ze pracuje w zakladzie produkcyjnym juz prawie 3 lata i ogarniam bardzo duzo, na awans nawet sie nigdy nie zapowiadalo, woleli wybrac goscia z zewnatrz, jakiegos szwagra kogos tam, ktory nawet nie wiedzial co my tam robimy.... bo w polsce takie sa realia, ze jak nie masz znajomosci to malo zdzialasz,.... ale poszedlem na kontrole jakosci i wy%^#$ne na nich ;] Polecasz kontrole jakości? Aktualnie mam wybrać, gdzie pójdę na praktyki... Myślicie, że jest sens pchać się do jakiejś firmy, po to by był dokument z odbytych praktyk, czy raczej nie ma znaczenia gdzie zrobiłem praktyki ? Zalezy gdzie i jaka Teraz wiecej pracuje niz wczesniej Praca bardziej odpowiedzialna,bo jak cos zlego puszcze i to pojedzie do niemiec...bedzie nieciekawie Ja praktyki u siebie zalatwilem na zasadzie: wypelnilem druczek, poszedlem do dyrektoraikierownika : podpiszcie i dajcie pieczatke....dzieki:P Wszystko zalezy od czasu, ja go nie mialem, wiec nie moglem sobie pozwolic na odbywanie prawdziwych praktyk, w dodatku pewnie nikt by mi za nie nie placil,wiec ... ---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ---------- I mozliwe, ze zarabiasz wiecej niz oni Prezik27 - to masz za***iste szczescie, ja jestem po Zarzadzaniu i Inzynieri produkcji i pomimo tego, ze pracuje w zakladzie produkcyjnym juz prawie 3 lata i ogarniam bardzo duzo, na awans nawet sie nigdy nie zapowiadalo, woleli wybrac goscia z zewnatrz, jakiegos szwagra kogos tam, ktory nawet nie wiedzial co my tam robimy.... bo w polsce takie sa realia, ze jak nie masz znajomosci to malo zdzialasz,.... ale poszedlem na kontrole jakosci i wy%^#$ne na nich ;] Polecasz kontrole jakości? Aktualnie mam wybrać, gdzie pójdę na praktyki... Myślicie, że jest sens pchać się do jakiejś firmy, po to by był dokument z odbytych praktyk, czy raczej nie ma znaczenia gdzie zrobiłem praktyki ? Zalezy gdzie i jaka Teraz wiecej pracuje niz wczesniej Praca bardziej odpowiedzialna,bo jak cos zlego puszcze i to pojedzie do niemiec...bedzie nieciekawie Ja praktyki u siebie zalatwilem na zasadzie: wypelnilem druczek, poszedlem do dyrektoraikierownika : podpiszcie i dajcie pieczatke....dzieki:P Wszystko zalezy od czasu, ja go nie mialem, wiec nie moglem sobie pozwolic na odbywanie prawdziwych praktyk, w dodatku pewnie nikt by mi za nie nie placil,wiec ...
  22. Co z idiota....
  23. Mozesz sprobowac jakis mocny klej na precik i do klucza w zamku, ale czy sie uda, ciezko powiedziec , ja bym tak kombinowal, a jak widac go dborze lub troche wystaje, to moznaby czegos mocniejszego do zlaczenia uzyc i wyciagnac. Przydalaby sie fotka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.