Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Hmmm to naladuje ile sie da, i poznije sie wybiore w dalsza przejazdze, zda to egzamin ?
  2. mam od 10Ah do 50 Ah, max prad ladowania 4A DC 6v/12v 2,8 A
  3. A nic nie robiles w aucie, tylko wyciagnales aku i tyle ? Tylko radio moze nie dzialac tak ? Reszta powinna ? Bo mam obawy przed wyjeciem . Ah i prostownik ladowanie na 12v ma miec, tak ? Bo mam opcje 6 lub 12 v i w puncie np laduje na 12v kkam - cholera wie ile ma aku, bo poprzedni wlasciciel wymienial i mowil mi ze nie nowy wsadzil tylko jakis uzywany wiec cholera wie ile ma lat. Tylko jeszcze pozostaje sprawa prostownika, czy na 6v czy na 12 v ladowac ?
  4. Dziś sobie podjechałem do garażu po lewarek, jako że już tam byłem postanowiłem sprawdzić jak audiczka odpali. Wsiadam i ... no własnie, nic. Nie chce odpalic, nawet nie zająknie, po chyba 10 próbie jak przekrecam kluczyk, to mi gaśnie fis...czyli aku padniety, mam racje ? I teraz mam pytania się z tym wiążące: czy da sie teraz jakos zczytac kod radia ? Czy moge go sobie wyjąć, podlaczyc do ladowania, naladowac i wlozyc ? Czy przed wyjeciem cos nalezy zrobic ? Czy moze nie moge sobie go podladowac tylko musze na szybko jakis drugi miec ? I czy warto go ladowac, czy moze lepiej kupic nowy, bo skoro ten raz padl to juz pewnie bedzie padal ? Pytam, bo jedynie w puncie aku wyciagalem i ladowalem, a tutaj wiadomo, wiecej elektroniki i nie chce miec pozniej problemow.
  5. Dzieki ! Skad masz taki fajny opis ?
  6. Witajcie, zauważyłem ostatnio mały problem przy zakładaniu nowych dywaników. Otoz zaroweczka, ktora przy otwieraniu drzwi pasażera z tylu powinna podświetlać nogi, nie świeci sie. Zatem, jaka żaróweczkę potrzebuje i jak ja wymienić , byc nic nie uszkodzic ?
  7. A sie podepne, bo mam tez zegar z temp zapewne plynu chlodniczego i jeszcze ani razu nie wskoczl mi do 90 stopni , zazwyczaj jest 70 , czy to dobrze , czy to zle ? Teraz zima wiec to przez to ?
  8. A moze poszukaj po szrotach fotela z rozbitka ? Mozliwe ze wyjdzie taniej,
  9. Ano , nie wiedzialem ze to B5
  10. Jesli autko walone bylo w tyl to mogl pojsc wahacz, czy tez nawet zwrotnica jak to juz ktos opisywal na forum, ze tez mu rzucalo autem i wlasnie okazala sie wadliwa zwrotnica i juz na zbieznosci byly cyrki.
  11. Wlaczyc ECON czy na auto smigac ? Bo np kolega jezdzi na econ. Wyczytalem gdzies, ze przy 5 stopniach i mniej, zalacza sie specjalna nagrzewnica, czy bedzie dzialac gdy bedzie wybrany econ ?
  12. No wła,śnie. Jak wy jezdzicie ? Macie wlaczone auto , czy na ECON jezdzicie ? Jak najlepiej ustawic na zime? Bo sam aktualnie smigam na auto i mam nawiew na siebie i nogi i czasem na przednia szybke daje jak zaczyna parowac.
  13. Libia, no coz...niestety....TO !.... JEST !.... POLSKA ! <kick>
  14. Ja juz w drodze do pracy widzialem 6.29 Smiech na sali Do roboty jezdze puntem z gazem, audi na wszelkie inne wyjazdy ;]
  15. I oprocz tego ze ci je wcina nie dzieje sie nic ? Nic ci nie sciaga auta ?
  16. Najwieksza paranoją jest to, że każdy tak sie spina na cene paliwa a i tak tankuje
  17. Skoro ci zalezy na czasie to jedz do mechanika, a nie na forum ludzi poganiasz... forum to nie czat, tu nie siedzi kazdy non stop. Musisz czekac na odpowiedz.
  18. OGŁOSZENIE! JESLI UWAZASZ ZE PALIWO JEST DROGIE I MASZ ZAMIAR PRZESTAC JEZDZIC- ODDAJ MI SWOJE AUTO ! POJADE PO NIE NA SWOJ WLASNY KOSZT I JESZCZE DAM CI 100 ZL ! SUPER OKAZJA ! ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z MOJEJ USLUGI ! DZIEKI MNIE, PODWYZKI CEN PALIW NIE BEDA CI STRASZNE ! REALNE OSZCZEDNOSCI ! 100 % SKUTECZNOSCI ! :evil: :evil:
  19. Jakbym mial cysterne, to zapewne bym mial firme Bo kto normalny sobie kupuje cysterne, zeby kupic paliwa i w nim chomikowac ?
  20. ciekawe jak zalejesz cysternę i postawiesz pod domem Niestety cysterny nie mam, a jakbym mial to bym hurtowo kupil od orlenu za 4,5/ za litr U mnie zabezpieczenie to zalanie do pelna baku
  21. Ponoć w Grudniu mają znów być podwyżki Lepiej się teraz przed tym zabezpieczyć.
  22. Ja dzis zalalem do pelna, w sumie tylko 45 litrow weszlo, za 5.47 zl. Orlen Olkusz. U mnie jest chyba zmowa cenowa, bo na StatOilu tez 5.47 zl. I teraz sobie oblicze ile na pelnym baku przejade
  23. Pytam za wczasu, bo poki co jest to moj pierwszy diesel i pierwsza nim zima Nie chcialbym, aby mnie cos zaskoczylo, a nawet jakby, to chce wiedziec co robic
  24. A nie wiecie czy juz na stacjach jest zimowy ON ? Bo mysle czy nie podjechac i nie zalac do pelna. Tak wogole, to ile musi byc stopni by ropka nam zamarzla ? Mielisie kiedys taki przypadek ? I co sie wtedy dzieje ? Cos mozna popsuc czy poprostu auto nam nie odpali ?
  25. nie do kazdej wersji mozna dobrac same piora, ale warto bylo wymienic caly komplet co nowe to nowe ja kupilem nie same piora, a z tymi matalowymi ramionami, zdjalem z nich piora i przelozylem na te od audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.