Treść opublikowana przez sebul
-
[ALL B6] Przepalająca żarówka H7
Ja mialem takie cos, ze mi migacz prawy nie smigal i ze niby spalony, kupilem zarowke, wymieniam, a tu dalej nie swieci, jak poruszalem zarowka to zalapal, okazalo sie ze styki byly troche zasniedziale i wklesle, wiec troszke je odgialem i przeczyscilem delikatnie papierem sciernym, teraz gra A jeszcze dzis wsiadam, a tu spalona zarowa, patrze, tyl prawy. Ale tata puknal w nia i dziala Jak bede mial czas to sobie sprawdze jak tam styki wygladaja.
-
[B6 AWX] Ramiona wycieraczek
A ja wymienilem same piora ;] I smigaja poki co jak zloto
-
[ALL B5] Geometria kół - Śląsk
Polecam Imperial ul. Strzemieszycka 54B Dabrowa Gornicza Goscie byli u mnie w Olkuszu, a teraz i tam nowa stacje otworzyli, maja nowy sprzet i znaja sie na rzeczy Da sie z chlopakami pogadac i zawsze sluza dobra rada
-
[B6 AWX] Zdarty rant opony
A to zyd, jak mogl 10 zl brac
-
[TDI PD] Wymiana oleju i filtrów
Nie ma sensu sprawdzac filtra paliwa, tylko z miejsca go wymieniac , prawda ?
-
[TDI PD] Wymiana oleju i filtrów
Koledzy, a powiedzcie mi , czy filtron warto brac czy to pasc ? Ile trzeba dac za zestaw dobrych filtrow ?
-
[B6 AWX] Zdarty rant opony
a... juz myslalem ze wy to sami jakos sprawdzacie
-
[B6 AWX] Zdarty rant opony
Jak sie sprawdza ile amorki maja % ?
-
[TDI PD] Wymiana oleju i filtrów
za***isty poradnik !
-
[ALL B6] BOSE i granie na wszystkie glosniki
Dzis przylozylem ucho i graja, ale wlasnie ciszej, pozniej jak pojde to ustawie to co piszecie, w kazdym badz razie dzieki Temat do zamkniecia.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Calego baku jeszcze nie zalalem, ale jadac dzis od rodziny glownie trasa , srednio 120 km/h , choc spod swaitel to troszke mu przycsinalem i pokazalo 5.7 l ;]
-
[ALL B6] BOSE i granie na wszystkie glosniki
Concerta ;] Ale czy 1,2,3 to nie wiem Jest na plyty i tyle, zmieniarki nie ma, ale glosnik i dwrzach sa wszystkich ,sub jest na tylnej polce
-
[ALL B6] BOSE i granie na wszystkie glosniki
A jak to zmienic ? Gdzie to sie ustawia ? Co trzeba powciskac ?
-
[ALL B6] BOSE i granie na wszystkie glosniki
Mam BOSE, ale dzis jak jechalem z rodzicami na tyle, mowili ze nie graja glosniki im tam. Czy muza musi byc specjalnie nagrana ? Czy jakos sie wlacza lub wylacza granie z tylu > Czy moze cos mam skopane ?>
-
[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?
Jako ze stalowki mam troche w zlym stanie, ta zime na kolpakach ori , po zimie je pomaluje .... ale nie , i tak bede z kolpakami jezdzil, lepiej to wyglada niz stal, nawet czarna. Albo alu , albo kolpak.
-
Jak przygotujecie swoje Autka do zimy?
Pewnie po to, by ja polamac ;] Ja poki co wymienilem oponki, piora wycieraczek chce wymienic, ale boje sie za to zabierac, bo od pasazera mam ulamany plastik w wycieraczce i boje sie tego tykac
-
[ALL B6] Oświetlenie schowka
Juz myślałem, ze mam żarówkę do wymiany, a tu to samo co u was. Bolczyk wypadł. Jutro ide i zastąpię go śrubka z nakrętką
-
[B6 AWX] Zdarty rant opony
Zbieznosc jedz sprawdzic
-
[ALL B6] Gaśnica , gdzie powinna być?
Ja nie mam wogole
-
[ALL B6] Żarówka kierunkowskazu.
Dzieęki ! Jak znajdę chwilę to się tym zajmę !
-
[ALL B6] Żarówka kierunkowskazu.
Kolego, a możesz mi pokazać na jakimś zdjęciu które śruby, lub wytłumaczyć gdzie i które to są ?
-
[ALL B6] Żarówka kierunkowskazu.
Oj soryy za ten brak. Przednia lampa
-
[ALL B6] Żarówka kierunkowskazu.
Nie wiem czy wybralem dobry dzial, ale... macie sposob jak ja wymienic ? Podejrzewam ze caly klosz trzeba wyjac ? Tylko jak to najszybciej zrobic i najlatwiej ?
-
[ALL B6] Kasowanie błędów poduszek
To byl log o zderzeniu, ale usunal sie i sie nie pojawia juz.
-
[ALL B6] Kasowanie błędów poduszek
Ja tego nie usuwalem, ale gosc sie podpial kablem pod kierownica , pozniej program zalaczyl i w nim. Jaki kabel, to ja nie wiem, ale to chyba zwykly VAG, bo usunal mi tez inne bledy ktore sie pojawily jakis od anteny. Odpalilem auto kolejny raz i nie wyskakuje juz blad. Wiec wszystko jest ok ?