Treść opublikowana przez sebul
-
Jak zablokowac tylne fotele ?
Dzis zlozylem tylne fotele, bo wiozlem opony i teraz je wsadzilem do poprzedniej pozycji i da sie normalnie, bez niczego pociagnac do przodu, co musze zrobic by je zablokowac ? Bo nie ogarniam tego.
-
Polecane opony letnie
Do mnie juz jada Nokiany, moze uda mi sie je jutro zmienic, jak nie to w piatek, a w sobote test
-
Polecane opony letnie
Widze, ze w tym temacie 99% to pytania o opony a zadnych rekomendacji nie ma, jakby kazdy jezdzil na felgach tylko Mniejsza o to, ja zamowilem Nokian H, jak mi przyjda w czwartek lub piatek i uda sie je zalozyc, to zdam relacje z mini testu jakim bedzie jazda do Katowic Bralem tutaj: http://moto.allegro.pl/nokian-h-205-55r16-xl-94h-przesylka-gratis-i2209489112.html 280 zl za oponke, wysyleczka gratis.
-
Ceny paliwa marzec 2026
5.79 - 8 groszy na litrze...i tak 58 litrow dzis...jedyne 330 zl ;/
-
Parking strzeżony - kilka pytań
U mnie jest smiechu warte, bo jak chcesz parkowac to 120, jak chcesz w garazu trzymac auto, ale garazu goscia, 120, a jak postawisz swoj garaz, 80 zl, i ja tak zrobilem
-
Koniec tanich polis OC
A niech podnosza, jak za 20 % wiecej mam miec auto zastepcze, to czemu nie Az milo sie bedzie rozwalic gratem
-
Polecane opony letnie
Dziwne to, wybrali makri z d*py wziete a Noikan H nie ma nawet. Zreszta, ja sie gazeta nie mam zamiaru sugerowac, bo kto zaplaci, tego opony beda najlepsze.
-
Ile tak naprawde pali 1.9TDI ?
Ja mam AWX;a i spala mi 6l z tym, ze mialem termostat walniety i mi nie dogrzewal silnika, teraz wymienilem i sie obada. A spalanie wyliczylem z tego ile km zrobilem i ile mialem w baku. A spalanie srednie mam zazwyczaj 5,4...po wymianie termostatu jak jechalem do roboty to mi nawet spadlo do 4,5...A nie jechalem jakos mega szybko albo wolno, bo raczej miedzy 70-90, a jak byla mozliwosc i wybilem sie na obwodnice to bylo 150km/h. Po miescie tez troche jezdzone bylo do sklepu zakupy etc....ale wiekszosc to raczej "trasa" ( czyli 2 pasmowka ). Na dniach jade tankowac znow do pelna i policze ile mi spala znowu.
-
Zabieg witrektomii oka - miał ktoś?
JA pi%##$....współczuje.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dzis rano: Bena 95 5,79( z rabatem 5,71 ) GAZ 2.83 ( z rabatem 2.75 ) .... PORAZKA ! A na dniach bede musial zalac ropy do pelna, czyli jakies z 60l...i cena jak za bene 95 ;/
-
Zapamiętano dane o kolizji błąd 00595 i 00003
To widocznie mial juz dzwona i ktos to zle poskladal, bo pas nie powinien sie zablokowac, jesli tam nikt nie siedzial.
-
Czy ktoś słyszał o czyms takim ?
Sciema.
-
Wasze niunie i mrozy
A u mnie odpalic nie chciala Podladowalem aku i nic to nie dalo, dopiero jak mrozy puscily i bylo -8 to zalapala Trzeba bedzie przed kolejna zima sprawdzic dokladnie aku i inne rzeczy, bo teraz pali od kopa. Najdziwniejsze bylo to, ze nawet rozrusznik nie zakrecil, nie wiem czy przymarzl czy co
-
Oszukany.. czyli jak zemścić się na sprzedawcy?
o ku%#@$#, rozwaliles mnie tym
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Rowne 8 godzin i zawijam do domu, a robie jako kontroler jakosci w elektronice.
-
Polecane opony letnie
To najpierw kupujesz, a dopiero pozniej sprawdzasz ceny ? ;/
-
Falują obroty
Nawet jesli wystepuja tylko przy pierwszym zaplonie i trwaja kilka sekund ?
-
Falują obroty
Temepratura jakas byla to nie na minusie a jakies 3, 4 stopnie, wiec to normalne ? A mnie natomiast nurtuje takie cos, czasie jazdy nie dzialaja swiece prawda? W silnikach diesla, sa one tylko po to, by w zimie podgrzac komore, aby ulatwic zaplon ? Bo kolega ostatnio mi powiedzial, ze mial problem z odpaleniem, ze musial dluzej krecic, i jak sie okazalo, mial wszystkie swiece padniete. Tak mu sie stalo tez w 1.9 ale w B5
-
Falują obroty
Kolega ma A4 B6, nie wiem jaki silnik dokladnie, ale pewnie taki jak moj , aWX bo tez ma 130 koni i skrzynie 5-tke. Oto co mu sie dzieje, odpala auto i przez pare sekund mu faluja obroty , tak miedzy 900-1100 i troszke trzesie buda, po paru sekundach wszystko sie stabilizuje i obroty ladnie trzyma. Po ponownym odpaleniu jest juz ok, i co to moze byc ? Ja mu poradzilem zeby swiece sprawdzil, macie jakis pomysl ?
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
A ja wciaz Punto 1 1.2 LPG i od tamtego roku A4 B6 Sedan 2003 Poki co jeszcze Punto smiga to do roboty jezdze, ale jak sie zaczna cieplejsze dni, przesiadka do A4
-
Polecane opony letnie
Ja sam je chyba wezme, tyle ze R16, bo na necie super maja opinie, za***iście trzymaja czy sucho czy mokro.
-
Polecane opony letnie
A co z Nokian H ? Bo na necie super opinie maja, jakoby super trzymaly na suchym jak i mokrym.
-
Spotkanie z sarenką
Hmmm czyli jak pieprzne w sarne, na terenie nie oznaczonym, ze taka sarna mozne mi smignac na czolowe, to moge sie domagac od wlasciciela drogi kasy ?
-
Praca - co i jak - w waszych miastach (?)
Ja zaczalem prace jak jeszcze studiowalem i dalej tam pracuje, obskoczylem pare stanowsk, a teraz zmienilem dzial, studia mi sie przydaly akurat bo wymagali studiow technicznych, badz minimum technikum elektroniczne, a ze mam inz to bez problemu sie dostalem. A ze o prace ciezko to wiem, bo przegladam oferty i nic ciekawego nie ma, tutaj mi nie jest zle, tylko dojazd ...33 km w jedna strone... no ale coz, starcza mi na wszystko i jeszcze moge sporo odlozyc wiec robie tam nadal. A co bedzie dalej to sie zobaczy Wazne ze praca spoko i ludzie fajni to sie dobrze pracuje A ile sie nowych rzeczy dowiedzialem i nauczylem to moje Studia teraz sa zbedne, masz znajomosci to wszedzie pojdziesz, ale ja sam mialem ambicje by isc. Poszedlem, ukonczylem i mam juz spokoj Np w firmie w ktorej robie, gosc zostal kierownikiem a jest po podstawoce, smiech na sali... co prawda juz nim nie jest, ale sam fakt ze byl mnie smieszyl i smucil zarazem
-
Polecane opony letnie
A co sadzicie o noikan H ?