Treść opublikowana przez sebul
-
Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi
Ja sam zalalem motula, chociaz poprzedni wlasciciel lal mobila
-
Poszukuje speca od logów z HiJackThis (Pilne) !
wejdz na HijackThis Logfileauswertung i wklej tam loga lub wyslij go z kompa, wyskoczy ci co jest ok a co podejrzane etc
-
Co oznacza małyszówka ?
Alee glupota....takiego durnoctwa dawno nie slyszalem co to ludzie nie wymysla
-
Jaki koszt malowania dokładek?
Ano masz szczescie, ja malopolska i sie w glowach okolicznym fechmanon powalilo, 40 km od krakowa a ceny jak w samym krakowie. Daleko od katowic ten lakiernik ? ;]
-
Jaki koszt malowania dokładek?
To wy macie jakis biedny region skoro wam tylko chca po 400 zl..... jak ja sie pytalem o malowanie samego zderzaka... bez dokladki... to 350 zl jeden lakiernik, a drugi 450 zl... jakbym chcial wszystko to pewnie 1000 zl by krzykneli.... naprawde nie wiem gdzie wy mieszkacie ze tak niskie ceny lakierowania macie...
-
Wieje przez drzwi
DRZWI, nie dzwi .... ludzie, przecież wam podkreśla błędy ... rozumiem pisać bez polskich znaków, ale takie błędy sadzić...
-
Obtarty tylny błotnik.
Za malowanie calego blotnika to ci pewnie krzykna z 700, 800 zl ....a wez sobie kup lakier w sprayu pod swoj kolor niech ci zrobia, sam to wyczysc papierkiem z rdzy, naloz sobie ten lakier, pozniej bezbarwny i gra gitara, przeciez nikt sie nie bedzie temu z bliska przygladal.....szkoda kasy na malowanie calego jak masz taka pier**le.... ale zrobisz jak zechcesz....ja bym nie dal nawet 300 zl za malowanie calego...lepiej niech na reszcie bedzie ori lakier, dluzej wytrzyma...
-
"Zarzuca" tył- co może być przyczyną?
Ktorej nie ma
-
Polecane opony letnie
A ja jezdze na nokian H i poki co zlego slowa powiedziec nie moge, na mokrym i suchym rownie dobrze sie spisuja, nawet raz jechalem w lekki snieg, bo mnie zaskoczyl, jechalem ostroznie i nie czulem nic dziwnego ani podejrzanego, jakbym jechal po normalnej drodze Zobaczymy jak sie dalej beda spisywac
-
Uwaga na oszustów
To nie pendrive, a wifi na usb D-link robi sprzet do sieci
-
Solidna brama do garażu - gdzie zamówić na śląsku??
To smieszne firmy, skoro nie mozna sobie grubszej blachy dobrac...az wstyd.
-
B6 - AC+AC - PZU czy coś innego?:)
Z tego co wiem to |InterRisk jest dobry , ale z max znizkami i pelnym ac zaplacisz z 2000 zl. Gdzie w AXA zaplacisz 1000 zl, ale na pewno nie obejmuje takiego zakresu jak to z IR.
-
Solidna brama do garażu - gdzie zamówić na śląsku??
Wpisz sobie w goglach garaze, bramy , slask .... wyszkuj gosci najblizej ciebie i poprostu zadzwon i zapytaj, czy nie zrobia ci na zamowienie z grubszej blachy.
-
Poziom oleju na bagnecie.
Az sie sam nie spodziewalem ze taka dyskusja sie rozwinie A w innym aucie wymianiam olej od 5 lat i nigdy takich cyrkow nie bylo Pewnie tez przez to ze filtr na dole a tutaj o gory ---------- Post dopisany 27-06-2012 at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2012 at 15:05 ---------- Po dniu stania auta, olej jest na max, przed zagieciem Czyli juz wszystko ok
-
"Dodatki" do paliwa
Nic nie stosuje.
-
Poziom oleju na bagnecie.
Zapomnialem telefonu i nie zrobilem fotki, ale....odciagnalem kolo 0,4 l oleju i wreszcie stan byl prawie max , tzn troszke przed tym zagieciem...wiec spoko....odpalilem auto, pochodzilo chwilke, zgasilem, sprawdzilem stan oleju...jest na tym zagieciu ale nie po stronie max a minimum, odczekalem pare minut i doszedl do prawie polowy tego zakratkowanego, dluzej nie chcialo mi sie czekac wiec pojechalem do sklepu i do domu Olej ten mam w buteleczce i jak cos to go doleje jakby kiedys troszke brakowalo....ale dziwi mnie to, ze zaraz po zgaseniu auta, olej byl na minimum...jutro szkocze do garazu i zobacze ile jest po tych kilku godzinach stania, ale mysle ze juz maxa nie przekroczy Przy nastepnej wymianie, powiem zeby wlal 3,5 l i sie nie martwil jak bedzie malo, ze ja sobie sam doleje, mam juz gdzies takie zabawy./
-
Poziom oleju na bagnecie.
W takim razie lece do garazu
-
Poziom oleju na bagnecie.
Szkoda, ze moj bagnet inaczej wyglada ;] Tylko teraz pozostaje taka sprawa, by czasem jakis syfek nie wlecial podczas odsysania oleju ;/ I zobaczcie co pisze, nie po dluzszym postoju, tylko po wylaczeniu silnika, a u mnie po wylaczeniu jest stan ok ....
-
Poziom oleju na bagnecie.
Na cieplym jest na max tj nma zagieciu go nie ma , ale jest na calej tej kratkowanej powierzchi, a po 2 dniach postoju jest tyle:
-
Poziom oleju na bagnecie.
danu44- czyli jak sprawdzasz olej to masz max stan tak ? A mozesz sprawdzic olej np jutro, zanim odpalisz auto ? Tak zeby pare godzin postalo....ciekawi mnie czy tez bedziesz miec ponad max Bp jesli tak , to nie ide odsysac
-
Poziom oleju na bagnecie.
Ja do tej pory myslalem ze najlepiej jak auto postoi troche, a teraz taki myk, bo w sumie racja , tutaj filtr na gorze jest i jak auto postoi to z filtra zleci olej...a jak sie odpali i wsiaknie w filtr to bedzie mniej na bagnecie
-
Poziom oleju na bagnecie.
No jak widac ten pesudo mechanik nie wie o tym....no nic, mam skrzykawke wiec zadzialam, a olej odsaczony sie doleje jak zajdzie taka potrzeba.
-
Poziom oleju na bagnecie.
To wtedy mialem poziom max, jak zgasilem silnik i odczekalem
-
Poziom oleju na bagnecie.
Weszlo niecale 3.9 l. Jak sie przejechalem i pare minut po zgaszeniu autka sprawdzielm stan to byl max, a dzis jak autko postalo 2 dni , ma 5 mm ponad max. To jak w koncu sprawdzac poziom oleju ? Bo ja slyszalem ze najlepiej jak auto postoi i wszysko ścieknie
-
Poziom oleju na bagnecie.
Ok panowie, wiec kupie strzykawke i odessam nadmiar, ehhh do frajera juz oleju nie pojade wymieniac. Odessac do polowy wgniecia i bedzie ok ?