Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Ja sam zalalem motula, chociaz poprzedni wlasciciel lal mobila
  2. wejdz na HijackThis Logfileauswertung i wklej tam loga lub wyslij go z kompa, wyskoczy ci co jest ok a co podejrzane etc
  3. Alee glupota....takiego durnoctwa dawno nie slyszalem co to ludzie nie wymysla
  4. Ano masz szczescie, ja malopolska i sie w glowach okolicznym fechmanon powalilo, 40 km od krakowa a ceny jak w samym krakowie. Daleko od katowic ten lakiernik ? ;]
  5. To wy macie jakis biedny region skoro wam tylko chca po 400 zl..... jak ja sie pytalem o malowanie samego zderzaka... bez dokladki... to 350 zl jeden lakiernik, a drugi 450 zl... jakbym chcial wszystko to pewnie 1000 zl by krzykneli.... naprawde nie wiem gdzie wy mieszkacie ze tak niskie ceny lakierowania macie...
  6. DRZWI, nie dzwi .... ludzie, przecież wam podkreśla błędy ... rozumiem pisać bez polskich znaków, ale takie błędy sadzić...
  7. Za malowanie calego blotnika to ci pewnie krzykna z 700, 800 zl ....a wez sobie kup lakier w sprayu pod swoj kolor niech ci zrobia, sam to wyczysc papierkiem z rdzy, naloz sobie ten lakier, pozniej bezbarwny i gra gitara, przeciez nikt sie nie bedzie temu z bliska przygladal.....szkoda kasy na malowanie calego jak masz taka pier**le.... ale zrobisz jak zechcesz....ja bym nie dal nawet 300 zl za malowanie calego...lepiej niech na reszcie bedzie ori lakier, dluzej wytrzyma...
  8. A ja jezdze na nokian H i poki co zlego slowa powiedziec nie moge, na mokrym i suchym rownie dobrze sie spisuja, nawet raz jechalem w lekki snieg, bo mnie zaskoczyl, jechalem ostroznie i nie czulem nic dziwnego ani podejrzanego, jakbym jechal po normalnej drodze Zobaczymy jak sie dalej beda spisywac
  9. To nie pendrive, a wifi na usb D-link robi sprzet do sieci
  10. To smieszne firmy, skoro nie mozna sobie grubszej blachy dobrac...az wstyd.
  11. Z tego co wiem to |InterRisk jest dobry , ale z max znizkami i pelnym ac zaplacisz z 2000 zl. Gdzie w AXA zaplacisz 1000 zl, ale na pewno nie obejmuje takiego zakresu jak to z IR.
  12. Wpisz sobie w goglach garaze, bramy , slask .... wyszkuj gosci najblizej ciebie i poprostu zadzwon i zapytaj, czy nie zrobia ci na zamowienie z grubszej blachy.
  13. Az sie sam nie spodziewalem ze taka dyskusja sie rozwinie A w innym aucie wymianiam olej od 5 lat i nigdy takich cyrkow nie bylo Pewnie tez przez to ze filtr na dole a tutaj o gory ---------- Post dopisany 27-06-2012 at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2012 at 15:05 ---------- Po dniu stania auta, olej jest na max, przed zagieciem Czyli juz wszystko ok
  14. Nic nie stosuje.
  15. Zapomnialem telefonu i nie zrobilem fotki, ale....odciagnalem kolo 0,4 l oleju i wreszcie stan byl prawie max , tzn troszke przed tym zagieciem...wiec spoko....odpalilem auto, pochodzilo chwilke, zgasilem, sprawdzilem stan oleju...jest na tym zagieciu ale nie po stronie max a minimum, odczekalem pare minut i doszedl do prawie polowy tego zakratkowanego, dluzej nie chcialo mi sie czekac wiec pojechalem do sklepu i do domu Olej ten mam w buteleczce i jak cos to go doleje jakby kiedys troszke brakowalo....ale dziwi mnie to, ze zaraz po zgaseniu auta, olej byl na minimum...jutro szkocze do garazu i zobacze ile jest po tych kilku godzinach stania, ale mysle ze juz maxa nie przekroczy Przy nastepnej wymianie, powiem zeby wlal 3,5 l i sie nie martwil jak bedzie malo, ze ja sobie sam doleje, mam juz gdzies takie zabawy./
  16. W takim razie lece do garazu
  17. Szkoda, ze moj bagnet inaczej wyglada ;] Tylko teraz pozostaje taka sprawa, by czasem jakis syfek nie wlecial podczas odsysania oleju ;/ I zobaczcie co pisze, nie po dluzszym postoju, tylko po wylaczeniu silnika, a u mnie po wylaczeniu jest stan ok ....
  18. Na cieplym jest na max tj nma zagieciu go nie ma , ale jest na calej tej kratkowanej powierzchi, a po 2 dniach postoju jest tyle:
  19. danu44- czyli jak sprawdzasz olej to masz max stan tak ? A mozesz sprawdzic olej np jutro, zanim odpalisz auto ? Tak zeby pare godzin postalo....ciekawi mnie czy tez bedziesz miec ponad max Bp jesli tak , to nie ide odsysac
  20. Ja do tej pory myslalem ze najlepiej jak auto postoi troche, a teraz taki myk, bo w sumie racja , tutaj filtr na gorze jest i jak auto postoi to z filtra zleci olej...a jak sie odpali i wsiaknie w filtr to bedzie mniej na bagnecie
  21. No jak widac ten pesudo mechanik nie wie o tym....no nic, mam skrzykawke wiec zadzialam, a olej odsaczony sie doleje jak zajdzie taka potrzeba.
  22. To wtedy mialem poziom max, jak zgasilem silnik i odczekalem
  23. Weszlo niecale 3.9 l. Jak sie przejechalem i pare minut po zgaszeniu autka sprawdzielm stan to byl max, a dzis jak autko postalo 2 dni , ma 5 mm ponad max. To jak w koncu sprawdzac poziom oleju ? Bo ja slyszalem ze najlepiej jak auto postoi i wszysko ścieknie
  24. Ok panowie, wiec kupie strzykawke i odessam nadmiar, ehhh do frajera juz oleju nie pojade wymieniac. Odessac do polowy wgniecia i bedzie ok ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.