Treść opublikowana przez sebul
-
Skad zamowic czujnik?
No ja sie pytalem kolegow z forum i za olej + filtry i to nie wszystkie knechta, chcieli ponad 330 zl, a ja zaplacilem na miejscu 268 zl za motula i knechta...........wiec cos tu nie gra
-
Jaką myjkę wybrać???
Zerknij, bo czasem warto dołożyć i nie kombinować z końcówkami. A do Karchera dokupisz taką pianownicę i mycie auta staje się przyjemne I goscia za to, ze myje auto na ulicy nikt nie dojechal ? toz to nielegalne jest ;]
-
Jack Daniel's Tennessee Honey
mi chodzilo o 60 jak sie pytalem
-
Spoty Katowice i okolice
Szkoda, ze spot nie jest w lepszym dniu jak np sobota, bo wtorek to ciezki dzien...
-
Jack Daniel's Tennessee Honey
Ale Blu jest 60 letni ;] Tak przynajmniej wiele razy wyczytalem
-
Jack Daniel's Tennessee Honey
blue to 0,7 ?
-
Jack Daniel's Tennessee Honey
devastation- a masz Johnniego Walkera blue ? Jak tak to jaka cena ? I ile za teog litrowego jacka zielonego ?
-
Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
Termostat. |I jeszcze musialem przeczyscic styki kierunkowskazu w przedniej lampie bo mi przysniedzialy i czasem mi nie swiecil A dodatkowo musialem wymienic oponki letnie, wiec kupilem nowe i jeszcze sobie wymienilem wszystkie filtry i olej, a za pare tys rozrzad zrobie Btw, a sprawdzales to auto w aso ? Bo ja np swoje sprawdzilem.
-
Co po A4 B5 - A4 B6 czy BMW E46
B6, dla mnie e46 jest ladne z zewnatrz, ale w srodku , koszmar.
-
Klucz śruby kola zębatego wału.
Pytaj i nie przejmuj sie gosciem Widac nie ma gdzie jadu wylac
-
Czarny Superb
ano tez prawda, to w sumie zle kupil i tyle, trzeba bylo brac tdi albo 1.8 t
-
Czarny Superb
oj no , poprostu zle trafiles ja od wymiany oleju nic nie dolewalem, poki co stan taki sam jak byl ,a przejechane juz pare tys Wiesz, jakbys w tym musial tez dolewac, to tez bys sie zrazil :") U mnie kumpel z roboty kupil suberb, bo nie mogl znalezc b6 dobrej ... kupil na mega wypasie po jakims parlamentarzyscie z belgii, niski przebieg potwierdzony w aso, alee.... po kupnie sie okazalo ze odplywy na podszybiu zatkane byly i zalalo mu cale auto, tzn cala podloge i na przodzie i na tyle, az mial wode w kanalikach nadmuchow...Ale skoro jestes zadowlony to najwazniejsze, choc moje zdanie co do wygladu znasz Nowy suberb ladny, tez juz dla mnie nie, to samo z octavia, 1 do bani, 2 juz lepiej Nawet jesli chodzi o audi, to b5 mi nie lezty, b7 tez, jedynie b6 i b8 ;] W kazdym badz razie, bezawaryjnosci
-
Czarny Superb
Miales ladne B6, a kupiles brzydala SuberB, oj nie ladnie, ten nowy jest ok , ale ten , brzyydaaaallllll
-
Klucz śruby kola zębatego wału.
To nie czytaj...
-
Nie grzeje fotel
Co z tego ze zima idzie ? Mi nigdy w aucie zimno nie bylo, a nie mam grzanych stolkow. A cytujac innych z kazdym problemem, podepnij vaga ....
-
Szarpanie,dlawienie 1,9tdi
A w aso byles ?
-
Na co zwrocic uwage przy kupnie xenonow
Tez jestem ciekaw, bo sam myslalem o tym by je wsadzic do siebie, choc zlego slowa o oswietleniu standardowym powiedziec nie moge
-
Jack Daniel's Tennessee Honey
Ja sam szukalem tego, bo premiere w Polsce mial w Sierpniu, a nie szlo tego dostac, dzis jak bylem w Silesi, wbilem na Tesco i znalazlem , byly 3 butelki tylko , cena 69 zl 0,7 l wiec sie dosc oplaca, a w smaku wyborne A i do Carrefura u mnie zajrzalem i na alkoholu byl za 65 zl bo jakies promo -8% bylo Wiec juz raczej idzie dostac
-
Jack Daniel's Tennessee Honey
Dziś zakupiłem ten trunek, i mogę śmiało polecić ! Pić schłodzone w shotach ! Mniam
-
Problem z wycieraczkami.
Watpie by byla uszkodzona , bo dzialala A vaga nie mam
-
Problem z wycieraczkami.
Dzis lekko zaczelo kropic w czasie mojej jazdy, to zalaczylem wycieraczki, chcialem czasowe sobie wlaczyc ale, jak przsunalem manetke do gory to tylko raz mi wycieraczka przejechala i koniec, nic sie nie dzieje, na innych biegach wszystko dziala, tylko czasowka nie smiga, wiecie moze co moze byc przyczyna ?
-
Wysyłanie wypowiedzenia
Wazne bys byl ty zadowolony
-
wypadek na skrzyżowaniu
Nic nie wskórasz. On mogl nawet 250 jechac, policja mu tego nie udowodni, wiec jest twoja wina, musisz przebolec.
-
A4 B8 2.0 TDI - wymiana oleju
Ze co ?! Audi daje tylko 2 lata gwarancji ?!
-
[ALL B6] Trzeszczące mocowanie tylniej kanapy
He, mi natomiast jakby trzeszczy platyk zamykania pasow, ten przy siedzeniu, gdy jade wolno, po wybojach , ociera sie o fotel i mnie drazni