Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. No ja sie pytalem kolegow z forum i za olej + filtry i to nie wszystkie knechta, chcieli ponad 330 zl, a ja zaplacilem na miejscu 268 zl za motula i knechta...........wiec cos tu nie gra
  2. Zerknij, bo czasem warto dołożyć i nie kombinować z końcówkami. A do Karchera dokupisz taką pianownicę i mycie auta staje się przyjemne I goscia za to, ze myje auto na ulicy nikt nie dojechal ? toz to nielegalne jest ;]
  3. mi chodzilo o 60 jak sie pytalem
  4. sebul odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Szkoda, ze spot nie jest w lepszym dniu jak np sobota, bo wtorek to ciezki dzien...
  5. Ale Blu jest 60 letni ;] Tak przynajmniej wiele razy wyczytalem
  6. blue to 0,7 ?
  7. devastation- a masz Johnniego Walkera blue ? Jak tak to jaka cena ? I ile za teog litrowego jacka zielonego ?
  8. Termostat. |I jeszcze musialem przeczyscic styki kierunkowskazu w przedniej lampie bo mi przysniedzialy i czasem mi nie swiecil A dodatkowo musialem wymienic oponki letnie, wiec kupilem nowe i jeszcze sobie wymienilem wszystkie filtry i olej, a za pare tys rozrzad zrobie Btw, a sprawdzales to auto w aso ? Bo ja np swoje sprawdzilem.
  9. B6, dla mnie e46 jest ladne z zewnatrz, ale w srodku , koszmar.
  10. Pytaj i nie przejmuj sie gosciem Widac nie ma gdzie jadu wylac
  11. sebul odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    ano tez prawda, to w sumie zle kupil i tyle, trzeba bylo brac tdi albo 1.8 t
  12. sebul odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    oj no , poprostu zle trafiles ja od wymiany oleju nic nie dolewalem, poki co stan taki sam jak byl ,a przejechane juz pare tys Wiesz, jakbys w tym musial tez dolewac, to tez bys sie zrazil :") U mnie kumpel z roboty kupil suberb, bo nie mogl znalezc b6 dobrej ... kupil na mega wypasie po jakims parlamentarzyscie z belgii, niski przebieg potwierdzony w aso, alee.... po kupnie sie okazalo ze odplywy na podszybiu zatkane byly i zalalo mu cale auto, tzn cala podloge i na przodzie i na tyle, az mial wode w kanalikach nadmuchow...Ale skoro jestes zadowlony to najwazniejsze, choc moje zdanie co do wygladu znasz Nowy suberb ladny, tez juz dla mnie nie, to samo z octavia, 1 do bani, 2 juz lepiej Nawet jesli chodzi o audi, to b5 mi nie lezty, b7 tez, jedynie b6 i b8 ;] W kazdym badz razie, bezawaryjnosci
  13. sebul odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Miales ladne B6, a kupiles brzydala SuberB, oj nie ladnie, ten nowy jest ok , ale ten , brzyydaaaallllll
  14. Co z tego ze zima idzie ? Mi nigdy w aucie zimno nie bylo, a nie mam grzanych stolkow. A cytujac innych z kazdym problemem, podepnij vaga ....
  15. A w aso byles ?
  16. Tez jestem ciekaw, bo sam myslalem o tym by je wsadzic do siebie, choc zlego slowa o oswietleniu standardowym powiedziec nie moge
  17. Ja sam szukalem tego, bo premiere w Polsce mial w Sierpniu, a nie szlo tego dostac, dzis jak bylem w Silesi, wbilem na Tesco i znalazlem , byly 3 butelki tylko , cena 69 zl 0,7 l wiec sie dosc oplaca, a w smaku wyborne A i do Carrefura u mnie zajrzalem i na alkoholu byl za 65 zl bo jakies promo -8% bylo Wiec juz raczej idzie dostac
  18. Dziś zakupiłem ten trunek, i mogę śmiało polecić ! Pić schłodzone w shotach ! Mniam
  19. Watpie by byla uszkodzona , bo dzialala A vaga nie mam
  20. Dzis lekko zaczelo kropic w czasie mojej jazdy, to zalaczylem wycieraczki, chcialem czasowe sobie wlaczyc ale, jak przsunalem manetke do gory to tylko raz mi wycieraczka przejechala i koniec, nic sie nie dzieje, na innych biegach wszystko dziala, tylko czasowka nie smiga, wiecie moze co moze byc przyczyna ?
  21. Wazne bys byl ty zadowolony
  22. Nic nie wskórasz. On mogl nawet 250 jechac, policja mu tego nie udowodni, wiec jest twoja wina, musisz przebolec.
  23. Ze co ?! Audi daje tylko 2 lata gwarancji ?!
  24. He, mi natomiast jakby trzeszczy platyk zamykania pasow, ten przy siedzeniu, gdy jade wolno, po wybojach , ociera sie o fotel i mnie drazni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.