Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szarpnięcie przy przełączaniu na benzynę.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! Mój problem polega na tym,że w momencie wyczerpania gazu silnik szarpie tak,jakby na chwilę zgasnął . Jest to upierdliwy problem ,bo zdarzyło mi się to np.przy wyprzedzaniu,ruszaniu ze skrzyżowania itp. Gazownik niby ustawiał mapy na nowo,bo wyskakiwał mi check silnika(zbyt uboga mieszanka). Nic się nie zmieniło. Sugerował,żebym wcześniej tankował i nie dopuszczał do całkowitego wyczerpania gazu!!! Moim zdaniem taka instalacja powinna zawsze działać płynnie. Proszę o jakieś sugestie.

Instalacja :Stag 4 plus ,reduktor Zavoli Zeta S ,wtryski hana -zielone

Opublikowano

Niestety tak już jest i raczej nic z tym nie zrobisz, o ile jest to pojedyncze szarpnięcie (max ok 1 sec)

Opublikowano

Tankuj kiedy trzeba , tyle w temacie :)

Opublikowano

Nie ustawienie mapy,tylko ustawienie sterownika gazu

Opublikowano

nie powinno tak się dziać

u mnie jak zbraknie gazu to gdyby nie ten piszczyk to bym nie wiedział, zero szarpnięć

Jaki masz czas ustawiony przełączania wtryskiwaczy? ja mam 250ms i jest płynnie, może masz 0ms

Opublikowano
  • Autor

Nieee ! Panowie ! Co to za odpowiedź : "tankuj kiedy trzeba" ? Powinno być tak ,jak pisze edekxp. Zero szarpnięć ! Piszczyk i sekwencyjna zmiana na benzynę . Tak miałem na początku. Popieprzyło się po zmianie reduktora.Miałem Magic Jet Power ,który puszczał gaz do kolektora. Nie wiem jaki mam ustawiony czas przełączania wtryskiwaczy.Jestem przeciętnym użytkownikiem :-)

Opublikowano

kup sobie interfejs i sam ustawisz z pomocą forum

Masz jeszcze gwarancję?

jeżeli tak to zapytaj się najpierw gazownika czy jak bedziesz sam ustawiał to jak z gwarancją.

U mnie nie robili problemu.

Jeżeli grozi utratą gwarancji to jeździj do nich aż zrobią dobrze

Opublikowano
  • Autor

Zapytam o tą gwarancję. Do tej pory twierdzili,że poustawiali wszystko od nowa (trzy razy ! ) i dalej lipa. Ostatnio nawet powiedział,że trudno zaradzić jak szarpnięcie jest tylko w momencie jak skończy się gaz . Jestem bliski podjęcia decyzji o olaniu gwarancji. Instalacja założona w listopadzie 2011.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

wymieniaj regularnie filtry i jedz na regulacje,

tez miałem takie szarpanie, po regulacji cisza i spokoj,

czesto nie zauwazam kiedy sie przelacza na benzyne gdy mam glosniej muzyke... :)

Opublikowano

U mnie też było czuć te szarpnięcie winny okazał sie sterownik. Wymienili i teraz wszystko ok.

Opublikowano

Gazownik spaprał mapę i wszystko , kup kabelek isam spokojnie z pomocą lpgforum ustawisz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.