Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kradziez dekli od felg alu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i stało się, kogoś pokusiły dekle od moich ori 15"

Macie jakieś pomysły na zakup dekli, nie wchodzi w grę alledrogo gdyż nie chcę odkupować np. mi ukradzionych.

Kurde a może je da radę jakoś przykręcić?

Opublikowano

Przyklej na klej ja tak zrobiłem w swoich Alessio tak na wszelki wypadek żeby kogoś nie przykorciło mi ich zwinąć:polew:

Opublikowano
  • Autor

To nie jest śmieszne wydać dwie stówki na dekle które znów mogą ukraść. Dobrze że idzie zima, założę stalówki i do wiosny po problemie:decayed:

Opublikowano

przyklej a do wywazania zdjac trzeba, mi tez znieknely 2 dekle...

Opublikowano

Ja tam z tym przyklejaniem mówię całkiem poważnie, to jest chyba jedyny słuszny patent na takich imbecyli :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Czym je przykleić? i jak potem zdjąć bez uszkodzenia? Pomyślę chyba jednak nad innym miejscem do parkowania.

Opublikowano

Heh, kumpel niedawno zanabył megankę z ori alusami i dekielki zamagazynował w domu na szafie :decayed: Ale wymiękł bodajże po miesiącu i je założył... Ryzykant :decayed:

Opublikowano

...koledze w passacie b5 poszedł komplet, za drugim razem wszystkie cztery przykleił. za jakiś czas ponownie ktoś miał na nie ochotę. ukraść jednak nie dał rady bo klej solidnie chwycił - bez strat się i tak nie obeszło, przy nieudanej próbie "wydłubania" dekielków złodziej uszkodził i dekielki i przy tym podrapał czymś ostrym felgi:kwasny:...

Opublikowano

Trzeba by jakoś żyletki przyczepić żeby przy ściąganiu palury pocięło to już by k.....y nie kradły

Opublikowano
  • Autor
Trzeba by jakoś żyletki przyczepić żeby przy ściąganiu palury pocięło to już by k.....y nie kradły

Coś w tym jest, tylko taki typ może po złości jeszcze karoserie porysować.

Opublikowano
Trzeba by jakoś żyletki przyczepić żeby przy ściąganiu palury pocięło to już by k.....y nie kradły

Coś w tym jest, tylko taki typ może po złości jeszcze karoserie porysować.

tak się składa że akurat miałem podobny problem i cały bok Golfa porysowali dość perfidnie

Opublikowano

Heheh jak mu rozpruje palce to bedzie biegł sie szyć a nie bedzie myślało rysowaniu. :)

Opublikowano

jakims rozwiazaniem jest wypalenie np inicjalow, nazwiska czy nr tel na tylnej stronie dekla, utrudni zlodziejowi sprzedaz, moze po zdjeciu pierwszego odpusci, bo przemysli sprawe ze jednak moze byc problem.... to samo tyczy sie do kolpakow...

Opublikowano

Kiedyś sie wyjmowalo radio z samochodu przed pojsciem do domu,potem wymyślili zdejmowane panele i takie etui a teraz trzeba zabierać do domu dekielki z felg

Tu w Niemczech tez kiedyś podobno nie kradli a teraz wszystko trzeba chować

Mi rower dziabneli z klatki, ale odzyskalem ;) turasy

Ja bym je wysprejowal porządnie na lewej stronie i coś napisać albo je na wkreta 10 przyje..

Opublikowano
  • Autor

Najlepszym rozwiązaniem było by zapierdzielić je z auta w którym siedzą teraz moje dekle:decayed: tylko gdzie ono stoi

Opublikowano

Wypalanie z drugiej strony nic nie da , bo koles sobie wezmie zapalniczke i sam to stopi :) Wy sie martwicie o dekielki, a koledze zajumali auto cale ;/ I teraz juz sie bede bal zostawic na noc auto pod blokiem...dobrze ze garaz jest...

Opublikowano

mi niestety tez zajumali :/ a na alle... ponad 200zl za komplet

Opublikowano

w oklicach Wrocka kradna od czwartku do soboty...w niedziele gielda samochodowa wiec tam mozna znalesc swoje dekle..kradna łepki pod galeriami a pozniej ida na gielde i sprzedaja

Opublikowano

Kupcie sobie zestaw do domowego robienia odlewów i naróbcie sobie dekli z żywicy hurtowo :decayed: Walniesz sprayem na srebrno i będzie git..jak Ci zajumają to dajesz nowy komplet i masz z bani :grin:

Opublikowano

mi ukradli po 5 miesiącach na szczęście z felg które mam na zimę - po zobaczeniu ceny odpuściłem sobie temat

najlepsze że w czerwcu wydłubali mi dwa czujniki parkowania :kwasny: i to w taki sposób że muszę kupić dokładkę po ułamane są wszystkie uchwyty

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

machina a od jakich felg bo jakby co mam dekielki do 8-Arm.jpg mogę zrobić odlew lub sprzedać - jakby ktoś pytał to nie kradzione bo pochodzą z felg które poszły na złom bo były pogięte

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.