Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pszeraszam a kim pan jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdrastwujta ziomki czytałem te wypociny więc reszta pewnie też ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też sie musze zabrać jak zjadę na chate, MOTIP już z rok czeka :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
trzeba tą funkcje uaktywnić VAG-iem, http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t6358.0.html;highlight=kodowanie+sterowników zjedz w dół na centralny zamek i tam masz podany opis ile trzeba dodać do kodu w sterowniku lub http://www.allegro.pl/item946218108_domykanie_szyb_4_szyby_0224_warszawa_sklep_hurt.html- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrze gada - polać mu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja wracam coś koło 1.04 więc spocik 4.04 w niedziele mozna by zrobić- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tam wszyscy żyją po wczorajszym http://www.kciuk.pl/Za-topienie-marzanny-bedzie-mandat-l8227- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
my tu oglądamy romeo musi umrzeć i topimy już drugą marzannę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co na spota wpadniesz [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 22:03_________________________________________________ sam :gwizdanie: za 2 tyg[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 22:12_________________________________________________ide podtopić marzanne- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ceny kox [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 19:58_________________________________________________- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
\co chcesz przez to powiedzieć ? że będziesz następny ta już jest stara, sprzadaj pan i kupuj nową- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja raczej też nie :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jogurt vaniliowy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za zasługi- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co tak wpada na chwile tylko ? aaaa dzin dobry tak wogóle - co tam ? jakieś nowości ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
6:25 ewery dej przesrane... ja dzisiaj wstałem o 9:15 ja jak jestem w PL to nawet mi sie zdarzy że wstaje rano o 11:00- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
6:25 ewery dej ,w niedziele o 8:00 :gwizdanie:- Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
kolego jak masz taką wiedzę o elektryce to lepiej niech ci ktoś pomoże co bardziej kojarzy lub oddaj auto do zakładu bo jeszcze spalisz instalację albo siebie razem z autem :gwizdanie:tam jest tyle opcji, centralki z allegro,kilka różnych pompek, kabli zależnych od wyposażenia że nikt ci na forum nie opisze jak to powinno się podłączyć bez obejrzenia auta- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam gdzieś kontakta do konia z allegro co ma ori pierdoły do audi. zara ci lookne [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 23:26_________________________________________________tylko ta pier**la troche nietypowa bo audi exclusive pw poszedł, ładny eksluzif jak tak szybko sie wytarł, serio wolę standard :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam gdzieś kontakta do konia z allegro co ma ori pierdoły do audi. zara ci lookne- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i dlatego trafiłeś na foróm kture Ciem naóczy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co z majstrowałeś łobuzie !! zmajstrowałeś forum óczy a to przez tą lewą przeglądarke w ciąż mi błędy poprawia Fan kurde gdzie ty jesteś panie , ja mam normalnie z prawej strony enter - [B5 AEB] Domykanie szyb z pilota