Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. ju ken dens oglądam - nawet galanty program :decayed:
  2. odpitolta sie drosdek do góry na lampie masz 2 śruby i jak stoisz z przodu auta to 3 jest od strony filtra tam na dole zdjąc lampe to pikuś - zaznacz pisakiem na zaczepach jak była a na pewno ustawisz tak samo
  3. pisałem już wcześniej ze 2 posty lub 3. tylko 95 i początek 96 roku były te podłaczenia do którego jest opis, tobie brakuje takiego czegoś http://www.allegro.pl/item946218108_domykanie_szyb_4_szyby_0224_warszawa_sklep_hurt.html
  4. automat do wody rozlewania :gwizdanie:
  5. to co sam mam ciągnąć 3 strony [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:51_________________________________________________ no to milej nocki Ja tez uciekam Do jutra mięczak :gwizdanie: [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:52_________________________________________________ narta Nikuś
  6. hyhy - daj se siana, z tydzień by ode mnie waliło po tym majeranku :polew: :decayed:
  7. http://www.avg.pl/pobierz/filedir/inst/avg_free_stf_eu_90_790a2730.exe.html dobry jest?? Bo aktualnie uzywam kasperskiego.... mnie kaspersky wk***ia za te komunikaty do potwierdzania... AVG mam już kilka lat i 0 problemów. tylko skanowanie wyłączyłem... używam o czech lat - komunikaty wyłączyłem bo też ,mnie wkurwiałyy ale kisa mam nadal - też działa dobrze[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:34_________________________________________________ 4200 to pikuś Fan zapodaj swoje czarne zioło i damy rade nie mam tu żadnych ziół - oprócz majeranku i soli i pieprzu [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________ej halo halo a gdzie madas
  8. 4200 to pikuś[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:20_________________________________________________ w dociąganiu jestemy dobre
  9. dastwidanja
  10. narazie wygrywamy
  11. http://www.youtube.com/watch?v=twTX-eNXfUk a to ?
  12. o życiu i śmierci a rano - zrobię jajecznicęęęę
  13. joł joł moi czarni bracia
  14. drosdek ale se posłodziłeś
  15. szlaja sie po forum
  16. VARIO kryzys sie kończy pomaluśku, giełda odbija :gwizdanie: obligacje przedsiębiorsw idą w góre aż miło, u nas sie ruszyło w robocie więc pójdzie dalej niedługo
  17. lecisz do roboty ?
  18. wczoraj jak poszedłeś spać to sie odwiesiło :gwizdanie:
  19. polecam sie
  20. cześć Sunia - Azunia Lisiczka - Spamowiczka i cześć malutka:) - najlepszego dziewuchy z okazji
  21. szczego walicie
  22. :polew: turbodymomen
  23. któregoś z tych co poszli komp wiesza forum pewno madasa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.