Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto Ci jedynki wybił? SPADŁEM ZE SCHODÓW [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 00:36_________________________________________________nooo to chyba czas spać, zajrze jeszcze za 2 godz. może
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie jest ten temat o szkole bezpiecznej jazdy - kurde nimoge znaleść- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
NA ZDROWIE ! [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 16:06_________________________________________________ja nigdzie nie ide- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a koleżanka z Poznania jest ? miała AC czy nie ? jeśli tak to na policje i do ubezpieczyciela najpierw chyba- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
epoke lodowcową 3 [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 22:50_________________________________________________pan maciej teraz idzie spać 3majta sie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hello ziomy :yeah: :yeah: właśnie przed chwilą skończyłem seans na kompie[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 22:06_________________________________________________Działo się tu coś od rana bo troszki zajęty byłem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hyhy też wczoraj ze 3 razy nie ogarniałem :polew: a to było najlepsze Cytat: nike21 08 Luty 2010, 22:21 Cytat: Piechol 08 Luty 2010, 22:21 Cytat: nike21 08 Luty 2010, 22:19 to nie X5 a C6 gwizdanie he? nie he tylko se wpisz w google Corvette c6 i kliknij na grafike tongue4 gwizdanie C6 Z06 dokładnie wink4 wkręcasz mnie czy na serio nie widzisz tam X5? gwizdanie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
5 a klienty, delikwenci już o tej godzinie pod klamką stoją ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś cienko jak jeszcze prosto piszesz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale brawa za wytrwałość :oklaski: 3 razy dochodziłem zanim mi się udało [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 23:14_________________________________________________ ja uciekam do wyra miłej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no w końcu nauszyłem sie cytować- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze nie - komp mi sie odpala ze 20 minut więc wyłączam raz na 2 tygodnie :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziś dzień bez piwa to może na necie posiedzieć niby może tu być - ale od tygodnia za d*pą mi chodzi i o flet płacze fiolet :gwizdanie: nooo teraz to ma sens ale co sie naśmiałem z tym filetem :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziś dzień bez piwa to może na necie posiedzieć niby może tu być - ale od tygodnia za d*pą mi chodzi i o flet płacze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co ? dzień ojca masz dzisiaj czy łańcuch Ci się urwał ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
photoshop ale trzeba przyznać że czas masz niezły a po czy poznałeś że PS bo lukam i nie widze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24989.0.html;highlight=odblokowanie+fis ja robiłem wg tego można zmostkować któryś tam pin do masy ale .... jak dla mnie zalatuje druciarstwem i u siebie założyłem ten czujnik tak czy inaczej trzeba licznik odchylić żeby sie dostać do kostki żeby ten mostek założyć więc jak już licznik wyciągnięty to przeciągnięcie kabla do zbiorniczka to pikuś- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co sie stało- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Maciej Ty sam wgrywałeś sobie pełen komputer w aucie ?? sam robiłem,tam sie nic nie wgrywa, trzeba tylko manetkę założyć do obsługi kompa i VAG-iem zmienić kodowanie żeby auto te manetke widziało i to wszycho aaa i czujnik w zbiorniczku sprysków założyć :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdrastwuj rebjata- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lete na dojczland - narta chopy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale kufa zacytowałem :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas normalnie święto lasu - zapiszcie te date w kalendarzu - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00