Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. kto Ci jedynki wybił? SPADŁEM ZE SCHODÓW [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 00:36_________________________________________________nooo to chyba czas spać, zajrze jeszcze za 2 godz. może
  2. gdzie jest ten temat o szkole bezpiecznej jazdy - kurde nimoge znaleść
  3. NA ZDROWIE ! [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 16:06_________________________________________________ja nigdzie nie ide
  4. a koleżanka z Poznania jest ? miała AC czy nie ? jeśli tak to na policje i do ubezpieczyciela najpierw chyba
  5. epoke lodowcową 3 [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 22:50_________________________________________________pan maciej teraz idzie spać 3majta sie
  6. hello ziomy :yeah: :yeah: właśnie przed chwilą skończyłem seans na kompie[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 22:06_________________________________________________Działo się tu coś od rana bo troszki zajęty byłem
  7. hyhy też wczoraj ze 3 razy nie ogarniałem :polew: a to było najlepsze Cytat: nike21 08 Luty 2010, 22:21 Cytat: Piechol 08 Luty 2010, 22:21 Cytat: nike21 08 Luty 2010, 22:19 to nie X5 a C6 gwizdanie he? nie he tylko se wpisz w google Corvette c6 i kliknij na grafike tongue4 gwizdanie C6 Z06 dokładnie wink4 wkręcasz mnie czy na serio nie widzisz tam X5? gwizdanie
  8. 5 a klienty, delikwenci już o tej godzinie pod klamką stoją ?
  9. coś cienko jak jeszcze prosto piszesz
  10. ale brawa za wytrwałość :oklaski: 3 razy dochodziłem zanim mi się udało [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 23:14_________________________________________________ ja uciekam do wyra miłej
  11. no w końcu nauszyłem sie cytować
  12. jeszcze nie - komp mi sie odpala ze 20 minut więc wyłączam raz na 2 tygodnie :gwizdanie:
  13. dziś dzień bez piwa to może na necie posiedzieć niby może tu być - ale od tygodnia za d*pą mi chodzi i o flet płacze fiolet :gwizdanie: nooo teraz to ma sens ale co sie naśmiałem z tym filetem :polew:
  14. dziś dzień bez piwa to może na necie posiedzieć niby może tu być - ale od tygodnia za d*pą mi chodzi i o flet płacze
  15. a Ty co ? dzień ojca masz dzisiaj czy łańcuch Ci się urwał ?
  16. photoshop ale trzeba przyznać że czas masz niezły a po czy poznałeś że PS bo lukam i nie widze
  17. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24989.0.html;highlight=odblokowanie+fis ja robiłem wg tego można zmostkować któryś tam pin do masy ale .... jak dla mnie zalatuje druciarstwem i u siebie założyłem ten czujnik tak czy inaczej trzeba licznik odchylić żeby sie dostać do kostki żeby ten mostek założyć więc jak już licznik wyciągnięty to przeciągnięcie kabla do zbiorniczka to pikuś
  18. a co sie stało
  19. Maciej Ty sam wgrywałeś sobie pełen komputer w aucie ?? sam robiłem,tam sie nic nie wgrywa, trzeba tylko manetkę założyć do obsługi kompa i VAG-iem zmienić kodowanie żeby auto te manetke widziało i to wszycho aaa i czujnik w zbiorniczku sprysków założyć :gwizdanie:
  20. zdrastwuj rebjata
  21. lete na dojczland - narta chopy
  22. ale kufa zacytowałem :polew:
  23. Madas normalnie święto lasu - zapiszcie te date w kalendarzu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.