Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. :evil: bo poszczuje cie moim dzekim
  2. polecam się dobry pani - co tam słychać młoda damo no qrfa niemoge stary sie odezwał :polew: :polew: :decayed: :laghing2: :laghing2: :laghing2: i czego rżysz ?? siano czujesz?? :polew: już się wstydze
  3. dobry pani - co tam słychać młoda damo no qrfa niemoge stary sie odezwał :polew: :polew: :decayed: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
  4. dobry pani - co tam słychać młoda damo
  5. Pewnie Bartka Przecież to nie gość tylko juz jak domownik
  6. :gwizdanie: czasami jest w przerwach pomiędzy grilowych
  7. audica fajna ale ten 300C czy M to jest dopiero [br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 18:01_________________________________________________ w sobote w pracy ??
  8. ale tu dzisiaj ruch ! uuuhhuuhu aż ciężko coś wtrącić :gwizdanie:
  9. :hi: [br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 12:26_________________________________________________WYJAZD DO BART-Sa PRZEŁOŻONY JEST NA 1 SIERPNIA dlaczemu
  10. co taki zdziwiony ?? że Adas napisał Vodka fuj :gwizdanie: hyhy chory jakiś - zara sprowadzimy z powrotem na dobrą drogę
  11. co taki zdziwiony ??
  12. co tam Adaś - już wstałes panie :gwizdanie: sześ Malutka :gwizdanie:
  13. fis pokazuje ten komunikat jeśli rezystancja układu tylnych świateł jest zbyt niska - jeśli macie żarówki LED to zmieńcie na zwykłe, ewentualnie może być gdzieś zwarcie w układzie, na początek sprawdziłbym przy lampach, jeśli to nie pomoże to już szukanie igły w stogu siana, albo po kolei szukać albo dołożyć opornik
  14. sprawdź najpierw włącznik awaryjnych tzn. połaczenie z instalacją lub jak masz możliwość to podmień od sprawnego auta, nie pamiętam czy w a4 też tak jest ale przeważnie żeby kierunki działały to musi być wpięty w instalację ten właśnie włącznik ! przy zamykaniu auta impuls na kierunki podawany jest z alarmu lub centralnego niezależnie więc będzie działać tak jak to opisałeś
  15. cześć Pawcio Jak tam ja uderzam na spacer :gwizdanie: Taki to ma dobrze ja do 14 w pracy :wallbash: w pracy na kompie też jest miło
  16. hyhy taki chwyt marketingowy
  17. dobry ! wstawać konusiki bo piękny dzień nastał z rana
  18. :oklaski: niezłe porównanie po jakim przebiegu miałeś vectre ? po jakim masz audi ??
  19. spoko Adas nie przejmuj się - jak zrobisz o 50% tańszy alkohol to od razu cie polubimy
  20. wyntyl kompa jeszcze większe ciepło daję więc wiesz .....
  21. ........ z Madasem
  22. dobry ! :polew: :decayed:
  23. gratulacje Madasowie - stawiam finkę że będą bliźniaki jak kuredu maczał tam palce
  24. do jutra chopaki ja się umywam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.