Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hmmm teraz wiem dlaczego thinkpad - wizualnie jak IBM jest pod znakiem Lenovo... to tak jak kiedys HP kupilo COMPAQ oooo teraz se przypomniałem - ja nie mam pawulona tylko kompaka :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry i
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zobaczcie co znalazłem w sieci - reklamę dzałalności gospodarczej Flyer-a :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uważaj bartek - nie każdy baton to czekolada
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
nawet bańke z płynem borygo tam widzę - to tak w ostateczności czy na 1 rzut :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ej fioletowi weźta już przestańta kuwa sam nie wiem co sam napisałem tam wstecz. niedługo będzie trzeba screeny robić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaaaa z racji że jestem nowy na tym forum komputerowym to chciałem zapytać jaki polecacie tani serwer wydruku, taki żeby obsługiwał Brothera dcp 7010L (wielofunkcyjna) Myślałem o TP-LINKu bo z tej firmy mam router ale z drugiej strony to chyba wsio ryba no nie ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chopaki ale wy tu widze o liczbach gadacie. ja mam HP pawulonika czy cuś tam na 1.63 core 2 duo, 2GB ramu, grafika do 384Mb współdzielona i NFS Carbona ciągnie jak wściekły !!! a poza tym to takiego lapa się uzywa tylko żeby po necie po klikać, zdjęcia ze zlotu zgrać i fure zdiagnozować i ten co nikuś parametry podałeś to wystarczy uhuhuhhhhhuuuuu i jeszcze dłużej[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 23:23_________________________________________________ normalna rzecz tak jak dla mnie Vipa :gwizdanie: :polew: :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzindobryyy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też spadam aasiu . do jutra ziomki
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
sajonara nocne markowie
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
to ja już nie wiem co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
siła i maizga 1
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
potem do Waszego pokoju się udałem jak juz przewietrzyles galoty to mogles przyjsc do nas BTW - fajny ten watek "podsumowanie i foto" :kox: ale cały czas na temat - podsumowujemy no nie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie - mam nadzieje żę wieziesz je ze sobą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
duluki co tam grzebiesz - nie moge cie cytować oddawaj cytat [br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 00:22_________________________________________________ A no były, Adaś tak się zestresował ze nie chciał ze mną do nich podejść i walił foty za auta :polew: :polew: [br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 00:19_________________________________________________aha i jeszcze jedno były 2 a nie 3 :gwizdanie: :gwizdanie: wiem to i tak o jedną za dużo jak na jednego ,ale ????? może się wstydził tych bokserek penerskich amerykańskich [br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 00:23_________________________________________________ :slina: :slina:
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
:polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciemno jak w starożytnym egipcie
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
ta też dobra [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 23:46_________________________________________________ .... i jeszcze na ciebie krzyczy :polew: Madas nie podskakuj bo paule zawołam :polew: :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
duluki a ty panie dopiero do domu z piły dotarłeś ? nie no stary naprawde zabalowałeś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario jak chcesz wykupić ubezpieczenie na auto to odwiedz ich stronę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a o której w czwartek i gdzie ??
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
kucharz klubowy ciekawe na co wszyscy patrzą - tam był tylko las ?? chyba