Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. hmmm teraz wiem dlaczego thinkpad - wizualnie jak IBM jest pod znakiem Lenovo... to tak jak kiedys HP kupilo COMPAQ oooo teraz se przypomniałem - ja nie mam pawulona tylko kompaka :gwizdanie:
  2. zobaczcie co znalazłem w sieci - reklamę dzałalności gospodarczej Flyer-a :gwizdanie:
  3. uważaj bartek - nie każdy baton to czekolada
  4. nawet bańke z płynem borygo tam widzę - to tak w ostateczności czy na 1 rzut :naughty:
  5. :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed:
  6. ej fioletowi weźta już przestańta kuwa sam nie wiem co sam napisałem tam wstecz. niedługo będzie trzeba screeny robić
  7. aaaaa z racji że jestem nowy na tym forum komputerowym to chciałem zapytać jaki polecacie tani serwer wydruku, taki żeby obsługiwał Brothera dcp 7010L (wielofunkcyjna) Myślałem o TP-LINKu bo z tej firmy mam router ale z drugiej strony to chyba wsio ryba no nie ??
  8. chopaki ale wy tu widze o liczbach gadacie. ja mam HP pawulonika czy cuś tam na 1.63 core 2 duo, 2GB ramu, grafika do 384Mb współdzielona i NFS Carbona ciągnie jak wściekły !!! a poza tym to takiego lapa się uzywa tylko żeby po necie po klikać, zdjęcia ze zlotu zgrać i fure zdiagnozować i ten co nikuś parametry podałeś to wystarczy uhuhuhhhhhuuuuu i jeszcze dłużej[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 23:23_________________________________________________ normalna rzecz tak jak dla mnie Vipa :gwizdanie: :polew: :decayed:
  9. dzindobryyy
  10. też spadam aasiu . do jutra ziomki
  11. sajonara nocne markowie
  12. to ja już nie wiem co
  13. siła i maizga 1
  14. potem do Waszego pokoju się udałem jak juz przewietrzyles galoty to mogles przyjsc do nas BTW - fajny ten watek "podsumowanie i foto" :kox: ale cały czas na temat - podsumowujemy no nie :gwizdanie:
  15. no właśnie - mam nadzieje żę wieziesz je ze sobą
  16. duluki co tam grzebiesz - nie moge cie cytować oddawaj cytat [br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 00:22_________________________________________________ A no były, Adaś tak się zestresował ze nie chciał ze mną do nich podejść i walił foty za auta :polew: :polew: [br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 00:19_________________________________________________aha i jeszcze jedno były 2 a nie 3 :gwizdanie: :gwizdanie: wiem to i tak o jedną za dużo jak na jednego ,ale ????? może się wstydził tych bokserek penerskich amerykańskich [br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 00:23_________________________________________________ :slina: :slina:
  17. ciemno jak w starożytnym egipcie
  18. ta też dobra [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 23:46_________________________________________________ .... i jeszcze na ciebie krzyczy :polew: Madas nie podskakuj bo paule zawołam :polew: :decayed:
  19. duluki a ty panie dopiero do domu z piły dotarłeś ? nie no stary naprawde zabalowałeś
  20. vario jak chcesz wykupić ubezpieczenie na auto to odwiedz ich stronę
  21. a o której w czwartek i gdzie ??
  22. kucharz klubowy ciekawe na co wszyscy patrzą - tam był tylko las ?? chyba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.