Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. to Ty masz jaja :polew: :polew: :polew: przecież nie swoje - pewnie kurzęce albo klulice :decayed:
  2. I MOKREGO DYNGUSA Panowie i Panie
  3. też ide aasiu - narta chopaki
  4. ide po mleko ... do lodówki bo czegoś tu mi brakuje
  5. siemasz Wentilos
  6. ej ja do 15 stron też czytam bo lubie wiedzieć co sie działo na forum - nieraz już monitor opluty miałem :decayed:
  7. Patryk nie wiem czy wiesz ale Madas to jak Chuck Noris na bezprzewodową jeździ
  8. ciekawe czy da rade już na spota po świętach przyjechać jeszcze nie da..... ciężka sprawa, mówie wam ile problemów. następną B7 kupuje w całości
  9. na bezprzewodowej byłyście
  10. gratuluje - ja we wtorek też zarejestrowałem swoją B6 teraz tylko czekam aż lakiernik skończy malowanie i wio [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 23:20_________________________________________________cześ Madas co tam spocie było ciekawego [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 23:21_________________________________________________nie mogłem dobić dzisiaj -siła wyższa
  11. kuredu spitolił co tam słychać Patryk
  12. dobry - nie możliwe że pierwszy na forum mam zaszczyt powitać
  13. poka foto [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 23:17_________________________________________________ wpadnij na mini spocik ja myslalem wpasc, ale z kasią teraz bardzo cinko :gwizdanie: a co ma do tego kasia
  14. no co ty gadasz Vario :shocked: może ktoś go podtruwa potrzebujesz pomocy helpa czy coś w tym stylu
  15. no co ty gadasz Vario :shocked:
  16. [ IMG]http://images44.fotosik.pl/100/052a96af2b265a5fmed.jpg[/img] wstaw sobie ten link tylko usuń jedną spacje za tym pierwszym kwadratowym nawiasem
  17. Bezpośredni link do zdjęcia (500px)
  18. mam już nagrane panie, czekają kiedy pojade na POZ to je ci tam podrzuce
  19. ciepełko się zrobiło na dworzu - laski z dużymi dekoltami się pojawiły
  20. ale tu dzisiaj ruch
  21. fajne fele tylko cut zaa szeerokie chyba, ET 20 mają - laczki wystawałyby z 5 centymetrów za błotniki ........dzień dobry paniom i paniom

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.