Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas to rodzinne jest-jakbyś sie nazywał tak samo to też byś tak miał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ej panie, a co u mnie słychać to juz nie zapytasz czekaj zara ci krzyknę z pokoju młoda damo :decayed: :nabijasie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jutro i tak wyjeżdżam do Tbg , będę dopiero w pon. jak coś zapisał w małej memory [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 22:59_________________________________________________Patryk od Młodego84 sie uczy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co tam słychać przystojni kawalerowie :naughty: :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
IVE chyba w tym tyg już nie będe w kaliszu, dopiero dobije jak mi zadzwonią [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 22:56_________________________________________________ cześć kuredu Bartek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Narta Patryk
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
BTW przyznać się który to ?? Młody ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszyscy chcą mieć audi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakie zboczone - zdrowe człowieki my są zdrastwujcie wieczorem - dopiero przeczytałem panie te poezje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no pany ja już od 30 minut latam na letnich - parowóz od razu lepiej wygląda. lete pośmigać motórem na miasto 3-majta sie chłopy i panie :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Brak wstecznych świateł
Potwierdzam słowa ALBINKA - bardzo łatwy i tani sposób na sprawdzenie czujnika, w 99% to on będzie do wymiany.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
DOBRY ! pół godz mi zajęłło przeczytanie poezji - no troche się tu działo wczoraj, jak zwykle zresztą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ja sie umywam - dastwidaNJA MALĆIKI
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro za to wstanę ooooo nie wiem jeszcze ale na pewno rano
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mnie jusz trodszeczke muli - chyba pójde w kimono
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zgubiłem się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najpierw piwo, potem kawa, chłopie jak ty spać możesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie mam TV juz hcyba z tydzie ń -tuner mi sie zjarał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo środek tygodnia jest i wszyscy w pracy siedzą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uuuuu to kicha - w dzisisjeszych czasach bez naeta to jak bez ręki niech podjedzie z lapkiem na miasto-może znajdzie jakiegoś darmowego hotspot-a .... pod blokiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi nie poddawaj sie od razu ,słyszałeś jakie auto koleżanka miała co nie :naughty: nooo a takie A5 to nie byle co- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do 14.04 jestem w domu - 15.04 wyjazd o 8.00 rano- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hyhyhy i wszycho jasne- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
halo panie a Młodym84 to co sie dzieje - na spot przybył ale na forum go nie widze, wyjechał na wakacje czy co ? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00