Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. Madas to rodzinne jest-jakbyś sie nazywał tak samo to też byś tak miał
  2. ej panie, a co u mnie słychać to juz nie zapytasz czekaj zara ci krzyknę z pokoju młoda damo :decayed: :nabijasie:
  3. ja jutro i tak wyjeżdżam do Tbg , będę dopiero w pon. jak coś zapisał w małej memory [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 22:59_________________________________________________Patryk od Młodego84 sie uczy
  4. Co tam słychać przystojni kawalerowie :naughty: :decayed:
  5. IVE chyba w tym tyg już nie będe w kaliszu, dopiero dobije jak mi zadzwonią [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 22:56_________________________________________________ cześć kuredu Bartek
  6. Narta Patryk
  7. BTW przyznać się który to ?? Młody ??
  8. wszyscy chcą mieć audi
  9. jakie zboczone - zdrowe człowieki my są zdrastwujcie wieczorem - dopiero przeczytałem panie te poezje
  10. no pany ja już od 30 minut latam na letnich - parowóz od razu lepiej wygląda. lete pośmigać motórem na miasto 3-majta sie chłopy i panie :gwizdanie:
  11. Potwierdzam słowa ALBINKA - bardzo łatwy i tani sposób na sprawdzenie czujnika, w 99% to on będzie do wymiany.
  12. DOBRY ! pół godz mi zajęłło przeczytanie poezji - no troche się tu działo wczoraj, jak zwykle zresztą
  13. to ja sie umywam - dastwidaNJA MALĆIKI
  14. jutro za to wstanę ooooo nie wiem jeszcze ale na pewno rano
  15. mnie jusz trodszeczke muli - chyba pójde w kimono
  16. zgubiłem się
  17. najpierw piwo, potem kawa, chłopie jak ty spać możesz
  18. ja nie mam TV juz hcyba z tydzie ń -tuner mi sie zjarał
  19. bo środek tygodnia jest i wszyscy w pracy siedzą
  20. uuuuu to kicha - w dzisisjeszych czasach bez naeta to jak bez ręki niech podjedzie z lapkiem na miasto-może znajdzie jakiegoś darmowego hotspot-a .... pod blokiem
  21. Musashi nie poddawaj sie od razu ,słyszałeś jakie auto koleżanka miała co nie :naughty: nooo a takie A5 to nie byle co
  22. do 14.04 jestem w domu - 15.04 wyjazd o 8.00 rano
  23. hyhyhy i wszycho jasne
  24. halo panie a Młodym84 to co sie dzieje - na spot przybył ale na forum go nie widze, wyjechał na wakacje czy co ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.