Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No niestety nie tym razem - w sobotę mam ostatni egz. na uczelni a do tego musze do 15.04 oddać pracę... Możemy zrobić jakiegoś minispota wrzesińskiego jak już zjedziesz z Bukowiny łokej, w przyszłym tyg. będe wolny to sie zdzwonimy, masz mój nr na PW, daj swojego też
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S a ty panie walisz z nami ? na zlot ofkors [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 17:55_________________________________________________bo chciałbym zwąchać twojego sprzęta troche zderzaki, dokładki i inne [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 17:56_________________________________________________dobra to trza by sie zacząć pakować co nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
... bałaganiarzy hyhyhy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
łeeeeeaaaaahhhh pozwolicie że się przeciągnę na forum błenos dijas dżentelmeny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja już ide aasiu pany - 3-majta się, miłej zabawy, udanego yyyyy alleluja itp. do jutrzu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do zabawy że niby takie sado maso a tak cie od początku podejrzewałem :polew: lubi sie te gierki co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do zabawy oj ale boli nie - mam filmik z kaktusem i nie boli, tylko nie wiem jak go wrzucić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do zabawy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie byłeś przez te 10 min sprawdzał gdzie je miarka w B8 w klawiszku jakim dziwnym trafem człowiek zdobywa doświadczenie .............. dzięki kumplom z B8 hyhyhy ja tera też bede szpanował że wiem :decayed: :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie byłeś przez te 10 min sprawdzał gdzie je miarka w B8
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coraz ciężej się podnosi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a mój w prtzyszłości Maciuś junior
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no czasem jak zajdzie potrzeba
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to zupełnie jak u nas sinior Madas ciągnie do bólu a jak tam przygotowania do wyjazdu - bo ja już 3 dzień sie konserwuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry państwu niezły kox co tam słychć pany na południu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry wieczór Asi mamusiowej mamusiowej ? w tak młodym wieku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo słoabo sie starasz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry piękny kawalerze -łops eskuze młą zapomniało mi śię
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
branoc ...pan też z hurtowni czy mleczka poszły tszy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mnien już trodzeczke muli branoc
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
noż k**** zapomniałem o Maciusiu :> o jakim maciusiu ? Szwagier mój z wa-wy z nami jedzie Mackom, a u niego 4x4 i 240KM w Q7 a tak serio to jak niedawno bylismy w górach to ja z ASR nie dałem rady pod hotel podjechac a on pojechal jakby nigdy nic także troche mi starcha narobiliscie ty nie dałeś rady ? to gdzie wy byliście ?na mamuciej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co to je ?
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
o mnie - nie gadać prosze o mnie za moimi plecami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niezła narta na środku musi być taki mały pas startowy :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to musiałeś się zwalić lajtowo bo ja nic nie czułem