Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. No niestety nie tym razem - w sobotę mam ostatni egz. na uczelni a do tego musze do 15.04 oddać pracę... Możemy zrobić jakiegoś minispota wrzesińskiego jak już zjedziesz z Bukowiny łokej, w przyszłym tyg. będe wolny to sie zdzwonimy, masz mój nr na PW, daj swojego też
  2. Bart-S a ty panie walisz z nami ? na zlot ofkors [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 17:55_________________________________________________bo chciałbym zwąchać twojego sprzęta troche zderzaki, dokładki i inne [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 17:56_________________________________________________dobra to trza by sie zacząć pakować co nie
  3. ... bałaganiarzy hyhyhy
  4. łeeeeeaaaaahhhh pozwolicie że się przeciągnę na forum błenos dijas dżentelmeny
  5. ja już ide aasiu pany - 3-majta się, miłej zabawy, udanego yyyyy alleluja itp. do jutrzu
  6. do zabawy że niby takie sado maso a tak cie od początku podejrzewałem :polew: lubi sie te gierki co
  7. do zabawy oj ale boli nie - mam filmik z kaktusem i nie boli, tylko nie wiem jak go wrzucić
  8. gdzie byłeś przez te 10 min sprawdzał gdzie je miarka w B8 w klawiszku jakim dziwnym trafem człowiek zdobywa doświadczenie .............. dzięki kumplom z B8 hyhyhy ja tera też bede szpanował że wiem :decayed: :decayed:
  9. gdzie byłeś przez te 10 min sprawdzał gdzie je miarka w B8
  10. coraz ciężej się podnosi
  11. a mój w prtzyszłości Maciuś junior
  12. no czasem jak zajdzie potrzeba
  13. to zupełnie jak u nas sinior Madas ciągnie do bólu a jak tam przygotowania do wyjazdu - bo ja już 3 dzień sie konserwuje
  14. dobry państwu niezły kox co tam słychć pany na południu
  15. dobry wieczór Asi mamusiowej mamusiowej ? w tak młodym wieku
  16. bo słoabo sie starasz
  17. dobry piękny kawalerze -łops eskuze młą zapomniało mi śię
  18. branoc ...pan też z hurtowni czy mleczka poszły tszy
  19. mnien już trodzeczke muli branoc
  20. noż k**** zapomniałem o Maciusiu :> o jakim maciusiu ? Szwagier mój z wa-wy z nami jedzie Mackom, a u niego 4x4 i 240KM w Q7 a tak serio to jak niedawno bylismy w górach to ja z ASR nie dałem rady pod hotel podjechac a on pojechal jakby nigdy nic także troche mi starcha narobiliscie ty nie dałeś rady ? to gdzie wy byliście ?na mamuciej
  21. a co to je ?
  22. o mnie - nie gadać prosze o mnie za moimi plecami
  23. niezła narta na środku musi być taki mały pas startowy :decayed:
  24. to musiałeś się zwalić lajtowo bo ja nic nie czułem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.