Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. tak jak tutaj :kox: :dance: :notworthy: :slina: mała rzecz a jak cieszy dziękować - wy to ale konie jesteście
  2. o to samo chciałem kiedyś zapytać - jak to sie robi ? trzeba było zapytać jak byłeś u mnie ... zaraz podeśle Ci na PW ... fszefraszam nie wiedziałem bo z przeciwka mochody jachały i nie zdążyłem dwójki wrzucić [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 22:33_________________________________________________ :polew:
  3. o to samo chciałem kiedyś zapytać - jak to sie robi ?
  4. w jakich ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 19:46_________________________________________________ja lece bo ślisko je u nas. wejde później
  5. Cuber ty masz rzut beretem do Bukowiny więc już
  6. aaa wszystko ok gości miałem przez cały dzień ....ale miłe chłopaki hyhyh kurcze szkoda że nie wiedziałem bo wpadł bym zobaczyć jak żyjecie w tym Luboniu ale był gość podobny do Ciebie jak dwie krople wody .... :gwizdanie: chcesz powiedzieć że mam sobowtura
  7. aaa wszystko ok gości miałem przez cały dzień ....ale miłe chłopaki hyhyh kurcze szkoda że nie wiedziałem bo wpadł bym zobaczyć jak żyjecie w tym Luboniu
  8. co tam chłopaki i dziewczyny ?
  9. no to ja sobie tak wyjade z domu żeby do was zajechać - podaj adres na PW ok to możesz spać u mnien albo u Nikusia w razie w .....podam Ci adres na PW.... No jakl bym jechał sam to bezproblemu ale siore też zabieram i ona raczej na to nie pójdzie, wiesz jak jest z laskami :decayed: chodziło mi o adres teraz na tą kawkę
  10. tak??? a ktoi tydzien temu był ze mna na bilardzie o 11 rano no to ja sobie tak wyjade z domu żeby do was zajechać - podaj adres na PW ok to możesz spać u mnien albo u Nikusia w razie w .....podam Ci adres na PW.... albo u mnie, położe Cie na oponach bo łóżka już wszytskie zajęte a wy znowu w poludnie jakies kawki herbatki a ja musze za***rdalac w pocie czola... to jest nie fair kuredu o co ci chodziło z cytatem bo nimoge zjarzyć z rana ooo tera panie jest
  11. no to ja sobie tak wyjade z domu żeby do was zajechać - podaj adres na PW
  12. jak tak zmieniasz flagę to zmień też olej i klocki hamulcowe :gwizdanie: dzisiaj lete do AP odebrać częsci do szóóstki - może jakiś mały spot robicie ? ale na zot rozumiem że śmigasz swoim autkiem ....jednym z 2 jak zdąże zrobić to ale troche mam fefra bo jak wracałem to wyciek paliwska mi droge do domu znaczył i za chol.,,,.... nie możemy znaleść gdzie, do połowy zbiornika to ciurkiem leciało + nie klocki hamulcowe wymienić bo dobre mam tylko przeciekający tylny cylinderek w efekcie czego hamulce się zapowietrzaja - z SE wróciłem jakoś ale troche sie boje w następną trasę niesprawnym autem jechać
  13. jak tak zmieniasz flagę to zmień też olej i klocki hamulcowe :gwizdanie: dzisiaj lete do AP odebrać częsci do szóóstki - może jakiś mały spot robicie ?
  14. ja zmieniam też flage na bieżąco więc można łatwo poznać czy jestem w robocie czy na wakacjach
  15. dobry państwu
  16. puk puk jest tu kto ? zara zapodam muze łou łou
  17. autko naprawione? które ? bo mam ich tyle że niemoge sie połapać twoje.. 6 to kufa za miesiąc może dopiero będzie, miałem dużo problemów z blacharzem, chciał mnie wydymać troche i zabrałem auto. teraz dopiero jutro zacznie ją kumpel robić ale blacharka i lakier to ustaliliśmy na ok. 3 tygodnie, znając jeszcze opóźnienie więc prawdopodobnie jeszcze w tym i przyszłym miesiącu jeździł nie będe ;(
  18. autko naprawione? które ? bo mam ich tyle że niemoge sie połapać
  19. powiem więcej -będziecie nawet w pokoju z dzieckiem nie płacze w nocy ale czasami mam niespokojny sen [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 18:19_________________________________________________My razem z Madasem będziemy lulać do snu więc jakby co to wiecie do kogo sie zgłosić aaaa dajcie już spokój z tym wychowywaniem dzieci bo posypią się RED POINT-y
  20. dobry - wstałem już jak nowonarodzony, ide porozmawiać z moim najlepszym przyjacielem Lech-em
  21. że jedziesz na zlot miał czytać??? on się wcale nie cieszy, mówił mi własnie na gg nie że jade na zlot a poza tym to możesz mu :bicz3: :bicz3: ode mnie Pytał co z furką nie teges[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 12:22_________________________________________________ już butiki zreperowane :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 12:24_________________________________________________ Azunia już poleciało do Huga jakby sooo
  22. I nic sie nie zmieniło -bangla na pół gwizdka Musashi doczytałeś już ? 2 posty niżej pisze[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 12:13_________________________________________________wiecie co pany - ja sie musze przekimać troche bo całą noc za kółkiem i wy..any jezdem jak koń po westernie dobranoc - do później
  23. cze Nosfer....ski co tak podgląda panie
  24. uż TY draniu a nie chcesz swoim jechać no wolałbym nie bo już wymiane oleju przekroczyłem i mam troche do pogrzebania przy babci (hamulce ) a nowa 6 jeszcze niestety ni zrobiona
  25. jade z Nikusiem :gwizdanie: tak szczerze mówiąc to sam do końca nie wiedziałem kiedy wrócę - wczoraj się wszystko wyjaśniło po południu, dostałem rezerwację na noc i już od 2 godz. jestem w PL, znaczy we wrześni zrobiłem przelewy itp. a tak BTW jade z siostrą - musimy coś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.