Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak jak tutaj :kox: :dance: :notworthy: :slina: mała rzecz a jak cieszy dziękować - wy to ale konie jesteście
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o to samo chciałem kiedyś zapytać - jak to sie robi ? trzeba było zapytać jak byłeś u mnie ... zaraz podeśle Ci na PW ... fszefraszam nie wiedziałem bo z przeciwka mochody jachały i nie zdążyłem dwójki wrzucić [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 22:33_________________________________________________ :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o to samo chciałem kiedyś zapytać - jak to sie robi ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w jakich ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 19:46_________________________________________________ja lece bo ślisko je u nas. wejde później
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Cuber ty masz rzut beretem do Bukowiny więc już
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa wszystko ok gości miałem przez cały dzień ....ale miłe chłopaki hyhyh kurcze szkoda że nie wiedziałem bo wpadł bym zobaczyć jak żyjecie w tym Luboniu ale był gość podobny do Ciebie jak dwie krople wody .... :gwizdanie: chcesz powiedzieć że mam sobowtura
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa wszystko ok gości miałem przez cały dzień ....ale miłe chłopaki hyhyh kurcze szkoda że nie wiedziałem bo wpadł bym zobaczyć jak żyjecie w tym Luboniu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam chłopaki i dziewczyny ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to ja sobie tak wyjade z domu żeby do was zajechać - podaj adres na PW ok to możesz spać u mnien albo u Nikusia w razie w .....podam Ci adres na PW.... No jakl bym jechał sam to bezproblemu ale siore też zabieram i ona raczej na to nie pójdzie, wiesz jak jest z laskami :decayed: chodziło mi o adres teraz na tą kawkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak??? a ktoi tydzien temu był ze mna na bilardzie o 11 rano no to ja sobie tak wyjade z domu żeby do was zajechać - podaj adres na PW ok to możesz spać u mnien albo u Nikusia w razie w .....podam Ci adres na PW.... albo u mnie, położe Cie na oponach bo łóżka już wszytskie zajęte a wy znowu w poludnie jakies kawki herbatki a ja musze za***rdalac w pocie czola... to jest nie fair kuredu o co ci chodziło z cytatem bo nimoge zjarzyć z rana ooo tera panie jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to ja sobie tak wyjade z domu żeby do was zajechać - podaj adres na PW
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tak zmieniasz flagę to zmień też olej i klocki hamulcowe :gwizdanie: dzisiaj lete do AP odebrać częsci do szóóstki - może jakiś mały spot robicie ? ale na zot rozumiem że śmigasz swoim autkiem ....jednym z 2 jak zdąże zrobić to ale troche mam fefra bo jak wracałem to wyciek paliwska mi droge do domu znaczył i za chol.,,,.... nie możemy znaleść gdzie, do połowy zbiornika to ciurkiem leciało + nie klocki hamulcowe wymienić bo dobre mam tylko przeciekający tylny cylinderek w efekcie czego hamulce się zapowietrzaja - z SE wróciłem jakoś ale troche sie boje w następną trasę niesprawnym autem jechać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tak zmieniasz flagę to zmień też olej i klocki hamulcowe :gwizdanie: dzisiaj lete do AP odebrać częsci do szóóstki - może jakiś mały spot robicie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja zmieniam też flage na bieżąco więc można łatwo poznać czy jestem w robocie czy na wakacjach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry państwu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
puk puk jest tu kto ? zara zapodam muze łou łou
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
autko naprawione? które ? bo mam ich tyle że niemoge sie połapać twoje.. 6 to kufa za miesiąc może dopiero będzie, miałem dużo problemów z blacharzem, chciał mnie wydymać troche i zabrałem auto. teraz dopiero jutro zacznie ją kumpel robić ale blacharka i lakier to ustaliliśmy na ok. 3 tygodnie, znając jeszcze opóźnienie więc prawdopodobnie jeszcze w tym i przyszłym miesiącu jeździł nie będe ;(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
autko naprawione? które ? bo mam ich tyle że niemoge sie połapać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powiem więcej -będziecie nawet w pokoju z dzieckiem nie płacze w nocy ale czasami mam niespokojny sen [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 18:19_________________________________________________My razem z Madasem będziemy lulać do snu więc jakby co to wiecie do kogo sie zgłosić aaaa dajcie już spokój z tym wychowywaniem dzieci bo posypią się RED POINT-y
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry - wstałem już jak nowonarodzony, ide porozmawiać z moim najlepszym przyjacielem Lech-em
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
że jedziesz na zlot miał czytać??? on się wcale nie cieszy, mówił mi własnie na gg nie że jade na zlot a poza tym to możesz mu :bicz3: :bicz3: ode mnie Pytał co z furką nie teges[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 12:22_________________________________________________ już butiki zreperowane :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 12:24_________________________________________________ Azunia już poleciało do Huga jakby sooo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I nic sie nie zmieniło -bangla na pół gwizdka Musashi doczytałeś już ? 2 posty niżej pisze[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 12:13_________________________________________________wiecie co pany - ja sie musze przekimać troche bo całą noc za kółkiem i wy..any jezdem jak koń po westernie dobranoc - do później
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cze Nosfer....ski co tak podgląda panie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uż TY draniu a nie chcesz swoim jechać no wolałbym nie bo już wymiane oleju przekroczyłem i mam troche do pogrzebania przy babci (hamulce ) a nowa 6 jeszcze niestety ni zrobiona
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jade z Nikusiem :gwizdanie: tak szczerze mówiąc to sam do końca nie wiedziałem kiedy wrócę - wczoraj się wszystko wyjaśniło po południu, dostałem rezerwację na noc i już od 2 godz. jestem w PL, znaczy we wrześni zrobiłem przelewy itp. a tak BTW jade z siostrą - musimy coś