Treść opublikowana przez fantastic
-
[B5 ABC] Czas świecenia - oświetlenie wnętrza
ej kolega pisał że ma osobny moduł do domykania co trzyma sygnał 10sek. przeczytaj wyżej - ja myślałem żeby w ten moduł się wpiąć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heeee
-
[B6 AVJ] Część pomiędzy katalizatorem a turbiną cała czerwona -w koncu sa popraw
normalne - przy dłuższej ostrej jeździe u mnie turbo świeci jak H4 w nocy :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kara za gadulstwo dobra od dzisiaj robię sobie dwa dni przerwy na spotach.... ciekawe czy wytrzymam ...w środę rano napisze... do północy he :gwizdanie: :decayed: :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja wiem :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adasiowi ban sie skończył cio tam guru słychąć
-
[B5 ABC] Czas świecenia - oświetlenie wnętrza
no kolega pisał że m ten moduł od domykania to wystarczy w szereg wpuścić sygnał przed przekaźnikiem i będzie miał załączanie świateł n 10 sek, z tym układem co jest u mnie załączanym tylko po zmroku
-
[B5 AFN] Centralny z kluczyka
uprzedzę tylko że po kilkukrotnym zamknięciu i otwarciu może zadziałać wyłącznik przeciązęniowy i centralny przestanie działać na kilka minut- to tak tylko żebyś sie nie żdziwił żę coś zepsułeś :gwizdanie: odczekaj kilka min i znowu powinno bnglać
-
[B5 ABC] Czas świecenia - oświetlenie wnętrza
troche to skomplikowaliście - ja użyłem takiego zestawu http://www.szafirek.pl/index.php/,details,id_pr,6054.html wywalając układ zasilacza 220V, i stosując zamiast niego diode zenera 12V, dodatkowo do zestawu dołożyłem przekaźnik 5A który steruje sygnałem na przekaźnik świateł dlatego że halogenów nie mam. wykorzystałęm sygnał z centralki na otwieranie klapy bagażnika i teraz po przytrzymaniu 3 knału pilota załączają mi sie światła tak długo jak przytrzymam pilota - układ działa tylko po zmroku - koszt 16zł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzindobry paniom
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ej a ja go nie widze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sadaM chyba nie wpadnie co niektórzy zranili jego uczucia i sie obraził :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas co ci się stało panie - wróć do swojego starego nicka, wszyscy cie ze starym zapamiętali [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 15:41_________________________________________________aaaaaa już wiem ! kryzys jest i koszty tną wszyscy to nie chciałeś być gorszy pewnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witajta obywatele
-
[ALL B6] Check Engine po wywaleniu katalizatora
niema jeszcze wirusa ale myśle nad tym w przyszłości tak samo jak nad wywleniem kta, tylko fakt że ta lampka świeci na blacie troche by spieniała, u POZIA np po wyłączeniu nadal sie zaświecała po 2 dniach czy jakoś tak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry ! widze że spoocik sie udał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pet3r a ty panie na spocie nie jesteś :bicz3: :bicz3:
-
[ALL B6] Check Engine po wywaleniu katalizatora
czy udało się coś zrobić z świecącą lamką check engine po wywaleniu kata ? w B6 1.8T BFB są 2 sondy, jedna na początku ukł wyd. a druga za katem - jest na to jakiś sposób ? można VAG-iem jakoś wyłączyć ?
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
takie małe OT - jak zakrywasz rejestracje to rób to na wszystkich fotach zajebiaszczo wygląda
-
[B5 AWT] Co serwisować (przygotowanie przed chiptuningiem) ?
30tys to chore chyba... w serwisie zalecają co najmniej co 15tysi... ja wymieniam co 15. przy co 30to tysięcznych wymianach upalisz szybko turbinę... skąd takie zalecenia znalazłeś? też mi sie wydaje dużo - może LONGLIFE tyle wytrzyma ale na pewno nie ten castrol którego zalewasz, sam używam tego oleju, jest dobry ale wymiana co 12-15k obowiązkowo
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
ja w kwietniu zmienie - już powinno być cieplej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wczoraj szybko sie wywaliłem spać i dzisiaj już sie obudziłęm więc jestem, do bukowiny niestety nie nada, pisałem gdzieś wcześniej już że musze w pracy zostać do 24.03
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Wentylek ! czemu tak szybko wstałeś ? co tam słychać ? głowa boli - kacor gigant ? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzień dobry wszysttkim userom Z okazji Dnia Kobiet życze wszystkim naszym Klubowiczkom i nie tylko zawsze tylko szerokich i płaskich jak stół dróg, dużej torby z gotówką na zakupy, i wielu seriali brazylijskich w TV. WASZE ZDROWIE KOBIETKI :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko żebyś trafił w odpowiednią