Treść opublikowana przez krystian821
-
[B6 AVF] 170,5 KM 379 Nm by EcuProject
Musze cie zalamac wlatuje gtb1756vk,dp 2,5 cala, fmic juz siedzi.
-
[B6 AVF] 170,5 KM 379 Nm by EcuProject
Czasami sie zdarzylo.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Nie przeciez ori tez nie ma zadnego uszczelnienia,chyba ze beda jakies przedmuchy to albo dam jedno i drugie do splanowania albo wytne uszczelke z 0,5 mm blachy miedzianej.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Tak raczej dam ogranicznik,pozatym zmieniam dzwignie sterujaca kierownicami na taka krotka jak w gt1749 no i bedzie pod innym kontem ustawiona(bardziej w dol bo ta ori jest za wysoko,pozatym pracuje w innym zakresie bo jest dluzsza).Jakby co to moge miec na spzedaz flansze do polaczenia turbo z wydechem z kwasowki 10mm,oraz do egr z 3mm kwasa,no i jakby ktos potrzebowal to znajomy sprzedaje turbinki ,wypiaskowane,wyszkielkowane,sprawdzone na wywazarce i dowazarce-nie regenerowane jakby co to PW.TUrbo z kolektorem juz przymierzone,ori filtr powietrza sie miesci,polaczenie z turbo tez wypada dobrze,ja polaczylem ori wezem(kawalkiem)ktory zostal z demontazu poprzedniej turbiny.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Ja wlasnie jestem na etape rezaqnia gtb 1756vk w avf i nie jest tak zle najgorsze oarnac sterowanie geometria ale mysle ze w przyszlym tyg skoncze to wkleje fotki.
-
Znaczenie ET Felgi
Felgi 8,5Jx18H2 ET40 podejda do b6,nic nie bedzie obcierac?
-
Spot Leszno
to jak sie umawiamy ? na środe czy na piatek ? mi bardziej pasuje sobota , ale jak beda chetni to w srode tez sie pojawie ---------- Post added at 19:07 ---------- Previous post was at 19:05 ---------- Wydech też robisz przy "okazji" ? ile ma dać ta turbinka ? Wydechu na razie nie ruszam tylko musze wyspawac dp do turbo,ile da to nie wiem bo mam program na 170 mysle ze po korekcie okolice 200 by styklo. ---------- Post added at 21:05 ---------- Previous post was at 21:04 ---------- ja chyba odpadam-musze w koncu ogarnac auto
-
Spot Leszno
-Pesik87 -rafalw80 - cosmos7 - greg24 -krystian821 jak ogarne zalozenie gtb1756vk bo na razie auto juz 3 tydzien stoi chyba ze ktos mnie zaholuje na spota PS.ma moze ktos z was ma migomat lub tig-a?
-
[B5 AEB] Zamiast czarnej sadzy biała w turbo i kacie
Sprawdzalec czy lopatki nie maja luzu?moze tra o obudowe.
-
[B6 AVF] 170,5 KM 379 Nm by EcuProject
No i d... turbo sie rozsypalo troche dziwne bo wczeniej nie bylo zadnych objawow,a tu nagle auto nie jedzie do 3000 obr potem ladnie idzie za chwile przeladowanie,gasze auto ponownie odpalam auto znow nie jedzie to daje mu gazu do ok 3500 obr i nagle lup i siwy dym.po rozebraniu okazuje sie oderwal sie kawalek wirnika strony zimnej prawdopodobnie zaklinowal wirnik,plyta az przepchnieta na druga strone tak ze wirnik goracy sie przesunol i jego tez zmielilo,na koncu os pekla na pol-taka teza goscia od turbin po ogledzinach zwlok,co ciekawe lozysko nie ruszone,jak myslicie co moglo byc przyczyna?
-
Spot Leszno
Nic mi nie mow w jednym czasie turbo auto casco i niedlugo rozrzad
-
Spot Leszno
Ja na razie odpadam auto uziemione-turbo nie dalo rady.
-
[ALL B6] Naprawa samochodu z OC sprawcy w ASO rzeczoznawca uznał że szkoda całkowita
Tak i badz pozniej bity w d... bo znizki ci poleca
-
[ALL] Stluczka oc Generali.
musisz zdecydować,czy chcesz naprawić, czy zarobić. T.U dobrze wiedzą, że ludzie nie naprawiają, albo robią to na używanych częściach. Stąd te śmieszne wyliczenia. Tyle ze wedle przepisow to juz moja sprawa jak i czy wogole naprawie auto a nalezne mi odszkodowanie nie zalezy od tego.A smieszne wyliczenia sa tylko z checi oszukania nas przez TU
-
[B6 AVF] Problem po wymiwnie pompy,winny plyn?pompa?
Witam.W zeszlym tygodniu wymienilem pompe wspomagania na uzywke,mechanik zalal mi uklad plynem febi syntetyk(zielona butelka),niby wszystko ok,pompa nie wyje jak poprzednia ale wydaje mi sie ze wspomaganie powinno lzej chodzic tym bardziej ze mam servotronic.Czy moze byc winny olej,czy poprostu pompa nie daje takiego cisnienia jak powinna?
-
[ALL] Stluczka oc Generali.
Taki ze wgniot jest maly a naprawie po duzo mniejszych kosztach a reszte mozna przeznazyc na cos innego.
-
Spot Leszno
Znacie moze jakis plac albo cos w tym stylu gdzie moglbym sobie polatac moim q
-
[B6 AWX] Pełny przelot problem z buczeniem wewnatrz samochodu
Moze wstawienie takiego tlumika srodkowego rozwiazalo by problem http://allegro.pl/tlumik-proex-srodkowy-przelotowy-wyciszajacy-i2064165696.html
-
[ALL] czy ktoś wie jak napisać odwołanie od wyceny szkody??
Lepiej wez sobie niezaleznego rzeczoznawce i niech on ci to dokladnie policzy,wtedy nie beda mieli wyjscia.
-
[B5 AEB] czy to dobra wycena??
Co do zawieszenia to najlepiej jedz na diagnostyke i zrob wydruk geometrii,lampe jak i pozostale czesci jezeli nie byly naprawiane wczesniej naleza ci cie oryginalne i nowe,ubezpieczalnia policzy ci naprawe albo zamienniki dlatego juz wczesniej pisalem ci nie czekaj na ich rzeczoznawce tylko bierz swojego(poszukaj gdzies w twojej okolicy) ktory policzy ci tak jak powinno byc pozniej skladasz papier do ubezpieczalni i musza ci to zaplacic,zreszta napisz do kolezanki nick Arielka ona zajmuje sie zawodowo takimi sprawami.
-
[ALL B6] FMIC w 1.9 AVF
róznica polega tylko w lagu :wink4 z tego co sie orientowalem to spokojnie mozna zalozyc 23 cm do naszych tdi i lag sie nie zwiekszy,
-
Noże kuchenne
Zalezy czy ktos chce noza zeby wygladal czy zeby dobrze kroil jezeli to drugie to polecam victorinox ew dick.sam uzywam takich w pracy i w domu od dobrych kilku lat i wg mnie najlepsze.
-
[B5 AEB] czy to dobra wycena??
Nie bierz tej kasy za malo ci daja wez swojego rzeczoznawce,on ci wyceni i wtedy zloz papiery do pzu.
-
[ALL B6] RNS-D DX
Kurde nie zauwazylem go 8E0035111C
-
[ALL B6] Zmieniarka navigation plus
8E0035111C to jest numer z naklejki z boku zmieniarki ktory przeoczylem