Treść opublikowana przez mgas
-
[B6 AWX] Napinacz paska alternatora INA made in Slovakia - trwałość, jakość?
INA ma faryke na Slowacji i jak wyciągasz rolki z pudelek OE to na nich także jest made in Slowakia(INA jest dostawca OE), jak zamówisz tapicerki drzwi do nowego audi, lub wydech, to zobaczysz na nim made in Poland.
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
Wspolczuje .A co do blacharni i lakierni to nowe wymagania audi i vw zmuszają ASO do inwestowania, bo cofną im autoryzacje,powoli, ale coś się zaczyna zmieniać
-
[B5 ARG] Jakie końcówki drążków polecacie
Sekret tkwi w szczegolach, a na powaznie,tak jak ze wszystkim , komputery,telefony,itd,itp - wygladaja tak samo, lub podobnie.
-
[ALL B6/B7] Kieszeń na zmieniarkę
Jak masz avanta i jak pisales w innym wątku, "zwinięty kabel pod siedzeniem", to w bagażniku, masz ori miejsce, po co zabierać przestrzeń w schowku (i tak małym), przeciągnięcie tego kabla, to nie jest jakas straszna filozofia.
-
[B5 AHH] Nowy akumulator do wymiany ?
Albo bląd testera, albo testujacego
-
[ALL B6/B7] Kieszeń na zmieniarkę
U mnie wygląda to tak: Uploaded with ImageShack.us
-
Spoty wrocławskie
Kapsle do alu- Styl Auto na Ulanowskiego, mnostwo częsci do kol i w calkiem normalnych cenach
-
[INNE] Problem z Corsą B
Jeśli tam jest recylkulator, to moze tak się dziać, ale w momencie jak zapalona jest kontrolka, to komputer diagnoście powinien pokazać jaki to błąd, ewntualnie wartość jaką podaje czujnik.A nie dzieje się tak po zatankowaniu paliwa na jakiejś "lipnej"stacji?
-
[INNE] Problem z Corsą B
Corse można przetestować, ma złącze OBD.EGR w benzynowych oplach ma trochę inną konstrukcje niż w Audi, w 94 w 1,2 8v byl montowany w silniku x12sz, c12nz nie miał EGRa.Takie objawy(auto wariuje na ciepłym,jak wystygni jest ok ?) wskazywały by na 1-wsza możliwość- walnięty czujnik temperatury(dwupinowy na 99%niebieski w zamienniku 28 pln,bosch ok 50 pln), ewntualnośc 2-ga to sonda lamda, przy zimnym silniku nie działa więc nie ma wpływu na prace , na ciepłym daje złe wskazania, lub wcale.(markowa sonda jednoprzewodowa z ori wtyczka GM NGK 115,- Bosc 130,-)
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Pięknie wyszlo,nic dodać,nic ująć. Moim zdaniem na tych felach wygląda super.Jak byś miał jeszcze te litwy od s-lina to chętnie kupie.[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 21:47_________________________________________________Mam sedana w tym samym kolorze i mody szły u mnie prawie jak u Ciebie.Wsadziłem fotele i boczki ze spidem od b7, pedały z podstopnicą,kiere,gale itd głównie środek, a teraz czas na pakiet zewnętrzny.Dzięki tobie wiem jaki jest słuszny kierunek. A na samym początku założyłem gril od s-4 z naszym kolorem wygląda naprawdę dobrze.
-
[B5 AHH] Nowy akumulator do wymiany ?
Jak akumulator miał by przerwe,spięcie, to na zdrowy rozum nie zakrecil by dieslem.
-
[ALL] Co ile powinno się wymieniać czynnik chłodzący w klimatyzacji?
utrata 10% czynnika w roku, to normalny ubytek eksploatacyjny, nie świadczy o nieszczelnosci.
-
[ALL] Co ile powinno się wymieniać czynnik chłodzący w klimatyzacji?
Jak w kwietniu byłem na ostatnim przeglądzie w ASO, zapytalem czy w programie przegladu Long Life jest obsluga klimy, okazuje sie że w zadnym programowym przegladzie co 30,60,120tys, nie ma obslugi klimy :mysli:zdziwilem się i choć dzialala poprawnie zleciłem, wyciągniecie czynnika,nabicie (uzupelnienie z olejem) koszt ok.190 pln, jak na ceny ASO to nie zabija.
-
[B6 AVF] DPF W AVF?
Wracając do norm oleju, moj AVF byl od początku serwisowany w systemie long life i lanego mial slx 507 00.A co do ceny 35,- za litr w Polsce, to nie sa podróby, ale popatrzcie na ich daty produkcji, wiekszosc z pierwszej polowy 2009.
-
[B5 ADR] Jakie klocki?
Kolego Devastation, a sam na takich nie jeżdziłeś?dziwne?
-
[ALL B6] Jak dopasować wlaściwą zmieniarkę
Audi nie da ci klipa za 3 centy, jak za niego nie zaplacisz, a ty chcesz szukac kabla, który kosztuje 200 pln.Ktoś na forum sprzedaje kpl. z kablem nowy za 399,- za nypla moim zdaniem to dobra cena.
-
[ALL B6] Zawieszenie wersja s-line. jakieś różnice ?
Jak pisze Pawlo(posiadacz pieknego s-line),paket s-line to głównie stylistyka,mechanicznie to dalej a4 b6,zawieszenie to także kwestia wyboru konfiguracji, nie musisz mieć s-lina, aby mieć sport zawieche.
-
[ALL] Przyciemnianie szyb Wrocław
przednie także możesz, tylko muszą mieć homologację i określoną przepuszczalność światła.
-
[B7 BPW] Moja A4 Avant 2.0tdi 140PS
Mi powiedzieli to samo o B6 model 2004, ale zamowiłem do 2002 i wszystko pasi.Oszczedzili na kawałku plastiku, a zawsze syf się tam zbiera.
-
Spoty wrocławskie
Mogę podejść, ale chyba czynne mają dopiero w poniedziałek.No i nie jestem "doktor Mercedes"
-
Spoty wrocławskie
Wojtanowicz ? Od 2004 Audi Centrum Wrocław(ale to tylko dla ścisłości).Plac ma samochody poleasingowe kiedyś jak oglądałem to głownie z Francji, wygląda to wszystko bardzo profi, ale firmy nie znam,tyle ze jak pisze kolega Grczak91 za plotem jest ASO więc łatwo furkę prześwietlić
-
[ALL B6] Przewód od zmnieniarki
zobacz czy kieszeń jest od zmieniarki, bo od czytnika navi jest troche inna i trzeba ja pomodzic, mam zeskanowana instrukcje podlaczenia pinow ale nie mam twojego e-maila.
-
[ALL B6/B7] Kieszeń na zmieniarkę
Ja zrobiłem moda z części do avanta (do bagażnika)do czytnika navi, w sedanie, montaż w schowku, cały schowek coś ok. 900,- . Po lekkiej modyfikacji drimelem, zamontowałem uchwyt z avanta do schowka, wygląda niezle, ale zabiera więcej miejsca.
-
Czy mozna kupić RS4 za 20tyś złotych ? Na to by wychodziło
Mój koleś tak "trafił" forestera, bajera się kleiła, o zaliczce nie było mowy, do momentu samego wyjazdu( powiedziałem, że to wał, ale ludzie wierza w swoje nadzwyczajne szczęscie),a auto w spadku po bracie, pan jest w USA , auto europa ale stoi pod Londynem, pan nie chce zaliczki, tylko zabezpieczenie, że nie będzie leciał ze Stanów na darmo ble,ble,ble....
-
[ALL B6] Zawieszenie wersja s-line. jakieś różnice ?
Ceny części do alloada to kosmos, tylko jak nie trafisz na zajechaną sztukę to się nie psuje.