Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mgas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mgas

  1. Tarcza mniej, ale klocki szybciej lecą.
  2. s-boscha to bardzo dobre aku, na OE idą aku firmy Moll bardzo polecam - jest polski dystrybutor, do Vw wsadzają Bannera także pierwsza liga
  3. ZAstosowałem patent o A3,ale nie przekładałem ramki, tylko sama gałkę(skórę mam ok,poza tym z otworem na blokade skrzyni)skóra do gały przyczepiona jest plastikowym zatrzaskiem 130 zyli,7,5minuty pracy, a efekt :>
  4. Ja latam po Wrocławiu na 17" i chociaż bardzo podobają mi się 18"i19"to mam wrażenie, że wpadł bym w depresję, bo i tak po każdej starszej (czytaj dziurawej)ulicy muszę jeździć jak stara pierdoła żeby nie uszkodzić kół i zawiechy.
  5. Dobrzy producenci termostatów to tak jak pisał kolega Behr(to grupa Hella) i jest dostawcą OE,polecam firmę Wahler (w wielu samoczodach OE),ujdzie Gates,ostatecznie Vernet.
  6. Pierwsze mocno średnie, delikatnie mówiąc, w Polsce b7 na 19" dobrze jeżdzi się tylko na lawecie.
  7. ja bym stawial na wymiane osuszacza[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 22:08_________________________________________________szron na przewodzie przed osuszczem ? Gdyby ilość czynnika była tak mała, że nie chłodziłoby, to czujnik ciśnienia wyłączyłby spręzarkę.
  8. jeśli masz nastawioną klimę w trybie auto, to nie powinno, może sie tak zdarzyć jak nastawisz nadmuch na szyby i bardzo niską wartość temperatury.
  9. w instukcji naszych aut piszą o tym aby nie przyspieszać dynamicznie z wartosci mniejszych niż 2tys.obrotów i w takim przypadku zredukować bieg,natomiast przy jeżdzie ze stałą prędkością nie zchodzić poniżej 1700 .
  10. To prawda warto dopłacić parę złotych
  11. W zestawie Valeo (polecam) jest otwornica, a prad "kradnie"sie z przewodu od światla wstecznego.[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 15:54_________________________________________________Valeo ma jeszcze dwa plusy,mozna je malować w kolor,a wrazie awarii,dostepne są pojedyncze czujniki,no i nic nie odstaje.No i zestawy sa w bardzo szerokiej gamie, od najprostszego z biperem, po przód+tył z wyswietlaczem a nawet kamera
  12. mgas odpowiedział(a) na KL4K50N temat w Audi A4 B5
    katalizator zabiera nawet 10% mocy, tak więc "mocy przybywaj"
  13. chcesz mieć odparzone gnaty, stosój podłokietnik z ceraty
  14. Ten włącznik gaśnie po paru minutach,chyba musisz szukać innego powodu.
  15. mgas odpowiedział(a) na czaja77 temat w Audi A4 B5
    EvR czyli Egon Von Ruville, to faktycznie tylko konfekcjoner, znaczki nabijają producenci na ich zlecenie, ale śledząc ich towar od ok. 7 lat twierdze, że w odróżnieniu od Hansa Priesa,jakosc oferowanych częci bardzo sie poprawila, w tej chwili na większości opakowań z rolkami, napinaczami,pompami wody... itd,znajduje sie znak OE Quality- czyli jakość pierwszego wyposażenia, niestety takiego oznaczenia nie spotykam na opakowaniach z elementami zawieszenia,ale od dawna nie miałem reklamacji na te podzespoły.
  16. ferodo , odradzam ATE(na wschodnie rynki aftermarket to badziewie)
  17. generalnie w krajach UE możesz jeżdzić przez trzy miechy, ale u makaronów chyba w to wbijają ?
  18. z tego co pamiętam inne są otwory pod klamkę(chyba)
  19. niedogrzewany silnik będzie palił nawet 20% więcej,a termostat warto mieć sprawny także ze względu na właściwą temperaturę pracy motoru.
  20. w aso wystepuje cala galka z mieszkiem, do s-line (perforowana) 425!
  21. no ale 55ah to nie jest duży aku.[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 10:37_________________________________________________katalog boscha dla 1,8t aeb 45ah do 70, a Varty od 60ah!!!
  22. Wiercone tarcze lepiej odprowadzaja ciepło, wiec powinny poprawic wydolność hamowania, to rozwiązanie tańsze i łatwiejsze do wykonania.
  23. Ja też potwierdzam, że trzeba wygrzać parownik-co jakiś czas,tzn włączyć ogrzewanie na maxa.
  24. W zależności od ilości odbiorników i tego jaki masz alternator (chodzi o to, czy doladuje aku)założył bym min 55Ah, smialo wyda też 60 -62Ah,fabrycznie często zakładali najmniejszą baterię jaka była w stanie ruszyć dane auto, ale z wiekiem (zużycie takich elementów jak rozrusznik,alternator ,itd)trzeba troszkę zwiększyć pojemnośc baterii.
  25. mgas odpowiedział(a) na Ronny temat w Audi A4 B5
    jak mogę radzić to szukaj nowej, używki zawsze są przerdzewiałe od wewnątrz i przy gwincie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.