Treść opublikowana przez mgas
-
[B6 AVF] Parzący fotel kierowcy Audi b6 sline
Nie czekaj mi przepaliło dziurke, wygląda jak po fajce, a udo tak przypiekło, że myślałem że usiadłem na osę, bo ogrzewanie włączyłem przypadkiem.
-
Jakie paliwo lejecie do swoich TDI ?
leje V-pover diesel, to importowane paliwo,i mam taką ładną czerwoną kartę
-
[B8 CAB] Problem z doborem tarcz
przykro mi, ale nic typu "sport"nie znalazłem u Polskich dystrybutorów, będzie musiał wystarczyć "standard"
-
[ALL B8] B8 ALLROAD - Wrocław
to ja taką "lipę" poproszę, nawet dwa razy.Bardzo ładne autko.
-
[ALL B6] Śruby zabezpieczające do kół - co polecacie ?
nawet ostatnio w TV pokazywali gościa który na allegro gonił felgi, które rególarnie "pozyskiwał"nocami.[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 14:31_________________________________________________Ja także polecam ori, koszty zbliżone do innych markowych.
-
[ALL B7] Kosmetyki do codziennego użytkowania
Czy Meguiars ma we Wrocławiu dystrybutora? Lubię obejrzeć, przeczytać ulotkę, dotknąć przed zakupem.
-
[B5 ARG] Jakie końcówki drążków polecacie
Kager? Wybaczcie, ale nie ma takiego producenta-to brend wymyslony przez firmę Fota S.A. .Wymyślili niemieckobrzmiącą nazwę i wsadzają chiński , najtańszy produkt.Ja szczerze odradzam.
-
[ALL] Przyciemnianie szyb Wrocław
Cena zależy od tego kto robi, ale przedewszystkim czym ! Panowie folia folii nie równa.We "wszysko dla auta" robia foliateckiem, dobre opinie słyszałem o Auto Stylu z Grotta-Roweckiego.
-
[B8 CAB] Problem z doborem tarcz
Zaczekaj do środy, bo nie mam dostępu do informacji,brembo robi nacinane,ale może zimmerman się jakoś cudownie znajdzie ?
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
od początku do teraz LL III i dzwiek pojawil się 8 tys. po wymianie ? więc chyba bez związku.
-
[ALL B6] Ilość miejsca w środku
po 80 B4 i dwóch A4 B5, jedynym rozczarowaniem w B6 jest ilośc miejsca, tyłu nie komentuje bo tam go nie ma wcale, a przód- ja mam 180 cm i myślę, że gdybym mial 10 cm więcej to szukałbym A6 (mam sportowe fotele i uwielbiam swoją szarą lalę, ale staram się być obiektywny)
-
[B5 AFN] Buczenie podczas skrętu w prawo.
Na 90 % łożysko, ale podnies auto i zakręć kolem, czasem taki odglos daje wadliwa opona.
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
VW garbus 1968,garbus 1972,augi 80 gte 1984,pegeot 205 rally 1994,vw golf 1999,opel kadett GSI 16V 1991,peugeot 306 1996,audi 80 B4 1993,A4 1,8 1996,A4 1,9 tdi 2000-01, od listopada 2009 AUDI A4 B6 1,9 131 Ps b.j. 23.12.2003 moja grafitowa lala.
-
[ALL B7] Kosmetyki do codziennego użytkowania
POlecam sonaxa jak i turtle wax z serii platinum (tu jest nie tanio)bardzo wydajne i dlugo utrzymujacy się efekt .Do skór używam środka "audi" cena ok 35,- oln
-
[B5 ARG] Jakie końcówki drążków polecacie
Bo tak jak pisałem wcześniej sa dostawcą serii, ale na rynek części zamiennych, tzw."aftermarket" nie wolno sprzedawać im części ze znakami oryginalnymi, w tym przypadku audi vw, więc muszą je zplanowac i z tąd te ślady po "szlifowaniu"
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
A ja właśnie wróciłem z wyjazdu ok. 700 km po dobrych autostradach na tempomacie 150km/h czyli ok 2800 obrotow i ucichło, całkiem ! A może to kwestia wyższych temp. na zewnątrz ? Ale na tą chwilę nie "pierdzi" więc jestem :polew:happy.
-
[B7 BLB] Rozrząd - opinia o podzespołach
Jedyne na co trzeba uważać to na datę przydatności do montażu, jeśli nie ma wyraznej naklejki z ta informacja, to wiadomo dla czego taka cena.
-
[B5 ARG] Jakie końcówki drążków polecacie
lemforder jest super i dostarcza OE, także dostawcą na pierwszy montaż jest TRW,ale nie jestem przekonany, że w każdym wypadku na aftermarket sprzedają to samo, ale bardzo czesto na produktach TRW jest planowany znaczek org.A cala reszta to zawsze loteria.Jakość FEBI to już historia obecnie to II liga.
-
[ALL B6] Pobór prądu z aku
Każdy nowoczesny samochód pobiera prąd, w zależności od wyposażenia wartości są różne,alarm,lokalizator gps,radio,zegar itd.Dwa tygodnie postoju z włączonym alarmem potrafi wyssać aku do zera.Szczególnie łatwo padają aku w pobliżu lotnisk, bardzo duża aktywność nadajników wzbudza pracę modułu centralnego zamka i alarmu(one się nie włączają ale asprawdzają poprawność sygnału)
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Powikłaniem po wypadku było u mnie zapalenie płuc,tak trafiłem na pulmonologie.Po trzech tygodniach oglądania jak się umiera na choroby płuc przeszła mi ochota na palenie (jarałem 15 lat,min,paka dziennie).Proponuje w ramach terapii odwykowej spacer w godzinach odwiedzin po takim oddziale któregoś ze szpitali-bardzo działa na wyobrażnie.
-
[B6 ALT] Jakiej firmy sprzęgło wybrać??
Na serię montują Sachsa-i takie polecam, LUK jest niezłym producentem OE ale na aftermarket często pakują (fabrycznie)regenerowane dociski.Jeśli różnica jest nie większa niż 15% to się nie zastanawiaj i bierz SACHSA
-
[ALL B6/B7] Amortyzatory przód
w ETCE nie zamieniaja się, W TecDoc-u także nie,tzn. listy zamiennikow dla obu nr są rozbieżne.8e0413031bp jest opisany jako standardowy.W opisie 8e0413031cn znalazłem wymiary dlugość 1 -624mm długość 2 -479 średnica korbowodu - 14 mm Jak znam życie to zamontować sie da, ale zmieni ci się charakterystyka zawieszenia, zwłaszcza jak tył zostawisz na starych.
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Dzięki, to w sobote pomykam po fotele.
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Wielki szacun, mam pytanie,dla Ciebie to historyczna sprawa,ale planuje wsadzić fotele od s-lina b7,nie było problemów,wydaje mi się, że "-"jest inaczej wymyślony. Jestem tu zupełnie zielony,więc ewentualne sorry za fopa.
-
[B6 AWX] Którą markę wybrać?
dostawcami serii był knecht na zmianę z mannem, chcialem zaszaleć i kupilem w ASO .Powietrza,pyłowy,oleju byly Manna, na paliwowym napisy tylko audi i vw i uwaga made in China, doczytalem i okazuje się, że od jakiegoś czasu dostawcą filtrów paliwa jest UFI. (pracuje w branży i nie spotkałem filrów boscha jako OE dla Audi Vw, ale to bez wątpienia pierwsza liga)