Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Ilość miejsca w środku


vide_cui_fide

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić A4 B6. Napiszcie jakie macie wrażenia z ilości miejsca dla kierowcy. Dodam, że mam 190cm i siedziałem w jednym B6 kombi. Wydaje mi się, że miał popsutą regulację wysokości fotela bo po opuszczeniu do końca i ustawienia oparcia nad głową zostało mi ok 4-5cm !!! Obecnie mam golfa 4 i mam nad głową jakieś 10cm. Czy tak samo jest w przypadku normalnych foteli i tych z s-line??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest więcej miejsca niż w E46 ale cudów sie nie spodziewaj.

Jedno co mnie denerwuje to za wysoko ustawiony tunel i kolano ociera sie o niego to są moje spostrzeżenia..

Tak to nie ma do czego sie przyczepić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi się wygodnie, nic specjalnie mi nie przeszkadzało tylko denerwuje mnie fakt, że w golfie mam więcej miejsca na głowę niż w a4. Mało tego...mam wrażenie że przy większej dziurze zrobię dziurę w dachu :wallbash:

Probi10 - a ile masz wzrostu??

Proszę osoby, które mają ok 190cm wzrostu o opisanie wrażeń z jazdy B6/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

185 cm. Fotele mam wymienione teraz na sport z wysuwanym podudziem to do dachu mam spokojnie ponad 10 cm. Fotel obniżony max do dołu..

Ja siedziałem w golfie i on jest trochę wyższy tak jak pasek.. Ale spokojnie znajdziesz miejsca..

Każdy jest innej budowy ciała, ja mam krótszy korpus niż nogi to siedzę niżej ale muszę odsuwać więcej fotel..

Musisz się przymierzyć jeszcze raz na spokojnie tylko nie tak jak w nowej reklamie w TV z boku auta :>..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem z bokami za 750 zł z elektryczną regulacja odcinka lędźwiowego.. plus przesyłka.. Moje fotele są materiałowe

Jak dobrze poszukasz to poniżej 2 tyś zł kupisz w skórze od B7.. Ale możesz też kupić już auto z takimi fotelami..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 192 i siedząc w b7 przeszkadzał mi tylko środkowy tunel, reszta ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 80 B4 i dwóch A4 B5, jedynym rozczarowaniem w B6 jest ilośc miejsca, tyłu nie komentuje bo tam go nie ma wcale, a przód- ja mam 180 cm i myślę, że gdybym mial 10 cm więcej to szukałbym A6 (mam sportowe fotele i uwielbiam swoją szarą lalę, ale staram się być obiektywny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 80 B4 była strasznie nie wygodna, a co A4 B5 nie widzę znaczącej różnicy.. Ogólnie w A4 nie było z tyłu za dużo miejsca..

Jak chce sie jeździć wygodnie to od A6 w górę trzeba szukać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi się wygodnie, nic specjalnie mi nie przeszkadzało tylko denerwuje mnie fakt, że w golfie mam więcej miejsca na głowę niż w a4. Mało tego...mam wrażenie że przy większej dziurze zrobię dziurę w dachu :wallbash:

Probi10 - a ile masz wzrostu??

Proszę osoby, które mają ok 190cm wzrostu o opisanie wrażeń z jazdy B6/7

Ja mam 196cm i nie narzekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce z tyłu mnie nie interesuje, rzadko jeżdżę z pasażerami z tyłu. Zastanawiam się jeszcze nad Vectrą C po lifcie, oczywiście wolałbym Audi ale miejsca z przodu jest porównywalnie tyle co w Golfie 4 a chciałem zmienić auto na większe i wygodniejsze. Sam już nie wiem co mam robić :mysli:

Wielki1980 ile masz miejsca nad głową? dajesz rade na dłuższych trasach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

188cm fotele s-line opuszczone na max i nie narzekam na brak miejsca w żadną stronę, siedzi mi się bardzo wygodnie. Fotela nie opuszczałem na sam dół z powodu braku miejsca nad głową a z powodu wygodniejszego ułożenia nóg. Swoją drogą orientuje się ktoś czy fotele s-line i nie s-line różnią się wysokością siedziska? Bo jeśli tak to może to być przydatna informacja jak szukasz więcej miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do krasnali nie należę (190cm) i nie mogę powiedzieć żeby mi było ciasno, ale na tylnej kanapie za mną szału nie ma. Generalnie autko nie grzeszy wielkością, ale też nie można powiedzieć że jest ciasne. A skoro piszesz że tył cię nie obchodzi to nie masz o co się martwić:)

Co do Twojego dylematu VECTRA - AUDI to chyba bez sensu żebym pisał cokolwiek :wink4:

PS. Zawsze możesz poszukać furki z szyber.. , gogle, pilotka i heja:)

Pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak A4 martwi ciebie małą ilością miejsca to szukaj A6..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 3 osoby o wzroście 188-196 nie mają problemu z miejscem to pewnie tamto audi, które oglądałem miało coś nie tak z regulacją fotela. Muszę się przymierzyć jeszcze do sportowych foteli i zobaczymy co będzie.

Co do A6...Sylwetka mi się nie podoba, jest lekko mówiąc bardzo klasyczna, żeby nie powiedzieć przestarzała :tongue4: Mam 23 lata i na a6 jeszcze przyjdzie czas :)

Na jakiej płycie jest a4 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B7 mam 194cm wzrostu sportowe fotele siedzi się bardzo wygodnie na brak miejsca nie narzekam, trasa to pikuś w ogóle się człowiek nie męczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś spokojnie się zmieścić , ja mam 1.93 m i spokojnie smigam b5 który wg mnie jest jeszcze mniejszy od b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...