Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Ilość miejsca w środku


vide_cui_fide

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce z tyłu mnie nie interesuje, rzadko jeżdżę z pasażerami z tyłu. Zastanawiam się jeszcze nad Vectrą C po lifcie, oczywiście wolałbym Audi ale miejsca z przodu jest porównywalnie tyle co w Golfie 4 a chciałem zmienić auto na większe i wygodniejsze. Sam już nie wiem co mam robić :mysli:

Wielki1980 ile masz miejsca nad głową? dajesz rade na dłuższych trasach ??

Jest ok. nie narzekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nikogo nie drażni dotykanie kolanem kluczyka podczas naciskana pedału hamulca ?bo mnie to denerwuje.Może mam za długie kopyta albo źle ustawioną kierownicę natomiast mi taka jej pozycja odpowiada.Tak poza tym troszkę tunel środkowy za blisko ale niejest źle ,o tyle nie wspominam bo tam to kiszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak miałem taborety i siedziało się dobrze przy wzroście 183cm. teraz mam s-line siedzi się bardzo dobrze nie narzekam ale za mną miejsca nie wiele tylko ja tam nie siedzę :polew:a nad głową rzeczywiście dużo miejsca nie ma jakieś 10cm do 15cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie nie będziesz pasażerem na tylnej kanapie to powinno być ok :wink4: największy minus a4 to mało miejsca z tyłu ale z drugiej strony przecież nie jest to jakaś wielka krowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nikogo nie drażni dotykanie kolanem kluczyka podczas naciskana pedału hamulca ?bo mnie to denerwuje.Może mam za długie kopyta albo źle ustawioną kierownicę natomiast mi taka jej pozycja odpowiada.

Kombinowałem dzisiaj jak mogłem i przy 188cm nie jestem w stanie w normalnej drogowej sytuacji dotknąć kolanem kluczyka, także to chyba kwestia jak komu wygodnie i jak ma ustawiony fotel/kierownice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nikogo nie drażni dotykanie kolanem kluczyka podczas naciskana pedału hamulca ?bo mnie to denerwuje.Może mam za długie kopyta albo źle ustawioną kierownicę natomiast mi taka jej pozycja odpowiada.

Kombinowałem dzisiaj jak mogłem i przy 188cm nie jestem w stanie w normalnej drogowej sytuacji dotknąć kolanem kluczyka, także to chyba kwestia jak komu wygodnie i jak ma ustawiony fotel/kierownice.

koledze chodzilo nie o te kolano :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorzej jak ktos ma samara piwnego...to ani z tylu ani z przodu nie posiedzi :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wtedy usuwa się kanapę z tyłu i fotel z szynami się przerabia i odrazu robi się miejsce z przodu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak jeszcze raz wsądziesz za kierownice i wtedy zobaczysz jak sie będziesz czuł bo każdy moze mieć inne odczucia. Zależy kto co oczekuje i też z jakiego auta sie przesiada do A4 B6. Ja np przesiałem się z nexii i dla mnie w Audi za kierownicą czuje sie komfortowo. No chyba, że mi się tak tylko wydaje gdyż nie siedziałem nigdy w lepszym modelu choćby w b8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 3 osoby o wzroście 188-196 nie mają problemu z miejscem to pewnie tamto audi, które oglądałem miało coś nie tak z regulacją fotela. Muszę się przymierzyć jeszcze do sportowych foteli i zobaczymy co będzie.

Co do A6...Sylwetka mi się nie podoba, jest lekko mówiąc bardzo klasyczna, żeby nie powiedzieć przestarzała :tongue4: Mam 23 lata i na a6 jeszcze przyjdzie czas :)

Na jakiej płycie jest a4 ??

Ja mam 189cm wzrostu i miejsca nad głową aż nadto mimo iż nie mam ustawionego fotela w pozycji najniższej. Więc wniosek jaki wyciągnąłeś odnośnie oglądanego egzemplarza wydaje się słuszny.

Jeśli chodzi o płyty podłogowe A4 to zależy o które A4 pytasz, B5 miało wspólną z paskiem B5. B6 dostało nową a passat pozostał na starej. B7 jest na tej samej podłodze co b6 a b8 ma już kompletnie odjechany jakiś nowy system nie dzielony z innymi autkami z grupy vw. tutaj należy wspomnieć, że passat b6 to nie ta sama podłoga co a4 b6 - to tylko zbieżność nazewnicta gdyż oba te modele są mocno różniących się płytach. przede wszystkim ta dla audi pozostawiła silnik ustawiony wzdłużnie a do paska już wszedł poprzecznie. nie wiem jak z zawieszeniem ale chyba w passacie b6 też już to wygląda inaczej jak w audi. czyli wychodzi na to, że najwięcej wspólnego ze sobą miały a4 b5 i pasek b5

A4 B5 płyta PL45

A4 B6 i B7 płyta PL46

dla passata tylko B5 była wspólna. od generacji passata B6 płyta jest PQ46 w odróżnieniu od PL46 passata. czyli jak wcześniej napisałem tylko generacje b5 audi i vw były na wspólnej podłodze[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 18:52_________________________________________________

Na jakiej płycie jest a4 ??

PL46 - Exeo, Passat, itd.. (B6,B7)

Passat nie jest na PL46 tylko PQ46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekg - masz normalne siedzenia czy sportowe??

jak najbardziej standardowe fotele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...