Treść opublikowana przez mgas
-
[B7 BPW] Moja A4 Avant 2.0tdi 140PS
No bardzo ładne.Kiera, fotele, RNS,
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Jak bylibyscie troche starsi, to wiedzielibyście co to jest syf, kartki i jedynie musztarda na polkach, a za tak otwarte wyrażanie niepochlebnych władzy opinii wyleciał byś z pracy, lub ze szkoły.To prawda że jest lipa, ale pamiętajcie, że jak na zachodzie przez 40lat budowali kapitalizm, drogi, dobrobyt, to w Polsce budowali socjalizm i przyjazn z ZSRR.
-
[ALL B6] Zmieniarka
bo zmieniarką mogą sterować różne radia, dlatego od strony zmieniarki masz wtyczke, a od strony radia gole piny, ale naprawde, podłaczenie wg. instrukcji to betka, ja panicznie boje sie elektryki, kabli wtyczek, ale to jest super proste.Zobacz czy w bagażniku jest wtyczka ? Ja mam sedana i zmieniarka siedzi w schowku.
-
[ALL B6] Zmieniarka
wpinasz piny(igielki)do wtyczki, w ori kablu jest instrukcja jak dla malpy (bialy tu, czerwony tam) .Inne podlaczenie dla concerta inne dla navi. Na pewno w garażu mam pudelko po zmieniarce i kablu , to jutro moge puscic ci skana
-
[ALL] Jedna żarówka świeci jaśniej po wymianie.
W każdej markowej zarowce, jest cos za cos, tzn jaśniej, mocniej świeci, to jej żywotność sie skraca.Dokładne opisy znajdziesz na stronach producentow, ja polecam Philipsa, Hella swoje żarowki robi w Indiach i są średnie, tak jak ich cena.
-
[ALL B6] Zawieszenie wersja s-line. jakieś różnice ?
mam u siebie fabrycznie 1Bv i 17'' przesiadlem sie z poliftowej B5 na standardowych zawiasach z 16'' i pierwsze dni mialem wrażenie, że strasznie twardo i żle, ale teraz jak wsiadam do samochodu żony, czy innego, to na każdym zakrecie mam wrażenie, że dotkne lusterkami krawężnika. Moze komfort troche mniejszy, ale pewnośc, precyzja prowadzenia, jak dla mnie super.
-
[ALL] Koło zapasowe a "koło w sprayu" - wasze spostrzeżenia i sugestie.
Problem z piankami polega na tym, ze zostawiaja straszny syf w oponie, ktory bardzo cięzko wyczyscic, wydaje mi sie nawet, że gdzies czytalem, ze po użyciu "kola w spraju"opone powinno się wymienic, ale nie mam 100% pewności.
-
[ALL] Jedna żarówka świeci jaśniej po wymianie.
różne firmy przy tej samych parametrach, maja rózne jasności no Philips juz w standardzie +30%, wiec nie tylko jednej firmy, ale i rodzaju(para), czyli 2x premium, 2x daytime itd
-
[ALL B8] Gałka pikowana S-tronic - jak Wam się podoba?
To że nie pasuje, to jedno, ale że piękna jest, to fakt
-
[ALL B6] Podświetlenie włącznika świateł awaryjnych nie gaśnie.
Chyba z nim cos nie tak, ale żeby taka zaroweczka wyssała baterie do zera ?
-
[B7 BLB] Jaki filtr kabinowy
Na serie audi zakladalo knechta, od jakiegoś czasu przychodzi mann i takie polecam
-
ALL B7] Jakie klocki na przód do hamulców 320mm TRW/BREMBO/ATE/FERRODO
Tak jak pisalem to słabo się znam, ale w pudelku OE jest textar.[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 13:42_________________________________________________ferodo rownież(własnie otworzylem kilka pudełek OE),ale nie jezdzilem na nich wszystkich, jak niektorzy wszystkowiedzący guru, więc tylko stwierdzam co zobaczylem na wlasne oczy.
-
[B5 AHH] Wahacze Ruville?
Ceny, które IC proponuje do detalu, to jakis kosmos, ale ta cena z allegro faktycznie podejrzanie niska, ja nigdzie nie znalazlem takiej oferty w cenie netto (mowimy o cenach hurtowych)[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 09:42_________________________________________________ale zdjecia wyglądaja ok!
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Kupuj te ktore Ci sie podobaja, jak wstawisz inne, to co rano bedziesz wstawal i myślal k...a na tamtych wyglądałby lepiej i pewnie po jakimś czasie kupisz te wlasciwe.[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 09:30_________________________________________________a na avusach na pewno nie stracisz, takie pieniadze warte są same nowe opony.
-
[B5 AJM] Czy termostat ma wpływ na zwiększenie spalania??
Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale między chlodnicą a zderzakiem jest czujnik temperatury dla klimy i nie ma nic wspulnego z temperatura silnika.
-
Spoty wrocławskie
mów mi wielbłąd, James wielbłąd. :>
-
[B6 AWX] Nagły brak prądu, o co chodzi? pomocy, auto unieruchomione
Stawiam na awarie akumulatora, nowoczesne aku dostaja zwarcia i koniec(nie slabną przez jakis czas).A że nowy, niestety i to sie zdarza, ale po to jest gwarancja.
-
Ciekawe gadgety audi po przystępnych cenach
Przystępnych?
-
Spoty wrocławskie
Od jakiegoś czasu wybieram się na spocik wrocławski, ale jak czytam ten wątek to, nie obrażajcie sie, ale następny klub to AA
-
[ALL B6] Do czego to służy ??
Si,Si przeciwsloneczna
-
[ALL B6] Filtry w Audi A4 2004 rok
jak podniesiesz maske to po lewj stronie jest filtr powietrza, a wyżej pod deflektorem wody filtr przeciw pyłowy.Ale jestem przekonany, że jak użyjesz opcji "szukaj" to znajdziesz szczegóły.
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Autko piękne,a jak wsadzisz alu-dekory do środka to juz pełny orgazm.A co do opłat to ja za full czyli OC,AC,Assistanc z max. znizka płace 2480 i jak wezmie sie poprawkę na polskie zarobki, to okazuje się, że przyslowie "wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" nie bardzo jest "madrością narodu" :>.
-
[ALL] Co zrobić z taką szramą ?
Polerka powinna dać radę, a jeśli sztyft to po co w Norauto, w ASO komplecik z klarem kosztuje 40 zyli.
-
ALL B7] Jakie klocki na przód do hamulców 320mm TRW/BREMBO/ATE/FERRODO
A może Textar?[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 08:15_________________________________________________tylko 15 lat pracuje w tej bajce, więc pewnie sie nie znam
-
[ALL] Co zrobić z taką szramą ?
Dawaj foty, bo jak nie to tylko pisz pw do Koperfielda.