Treść opublikowana przez slepy
-
C5 Freak Biturbo+
ja bym robił czarną, u siebie zrobiłem zółta i teraz chcąc coś zmienić, to albo trzeba się pod ten zółty kombinować, albo wszystkie graty od nowa obszyć
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
215/35, fela 9cali;)
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ciekawe rzeczy piszesz o tym gwincie AP, chyba ci sie coś pomyliło Kiedyś mnie tym przewieźli i albo było na jakiś byczych jajach albo ja nie wiem bo twarde było niemiłosiernie gwint z natury powinien być twardy, bo jak spasujesz koła, np. jak u mnie i byłby miekki to całe błotniki w piz*u:wink:, zależy kto co lubi, ja lubię jak jest twardo:kox:
-
[B5 APS] by czorny
malowanie nie da takiego efektu jedynia jakaś galwanizacja, ale trzeba bedzie sporo siana położyć Rimart » Chromowanie i złocenie
-
[B5 APS] by czorny
oddać do profi złocenia, i zrobiłoby rozpiertol:kox:
-
[B5 1Z] A4 TDi
siedem lat :facepalm:umarlbym tyle rzezbiac jeden projekt ja wiem że 7 miesięcy to już dużo:grin:, no ale tak sie pomału rzeźbi w tym gónwie:grin:
-
[B5 1Z] A4 TDi
troszki czasu to zajęło, a gdzie tam do końca:whistling:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Małe porównanie:wink:
-
[B5 APS] by czorny
no właśnie byłby kozak:kox:
-
[B5 APS] by czorny
Ty jak wytniesz bude to siadze zderzak na ziemi, czy bedzie coś blokowac jeszcze?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
widział go?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no 8 OEM, 16 mam wesele, także chyba też odpuszcze:whistling:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
jak cie czarny ryju zaprasząłem na CSl to żeś olał sprawe a wjazdówka by była:grin: na ASTW nie jedziesz? zastanawiam sie, bo to cygańska impreza, zajebiali mi w skaryszewie krzesełko! wysłałem zgłoszenie ale nie wiem czy wyrobie finansowo po oemie:decayed:, 100 wjazd i 100/os. za rozłożenie namiotu, lub 250zł/os. za pokój:whistling:, także koszta sie robią
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
jak cie czarny ryju zaprasząłem na CSl to żeś olał sprawe a wjazdówka by była:grin: na ASTW nie jedziesz?
-
[B5 APS] by czorny
czorny pchaj jakiegos customa z rantem, albo coś z CCW zza wody:kox:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
bo to je podjebka:wink:, ale bardziej pasi bo ma jeden rozstaw, a te co ja wkleiłem mają 2:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie widziałem go na forum:whistling:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mnie to wygląda na to XXR 530 17-19 Intense
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nawet niech nie próbuje bo dziura tylko będzie, a ja się czaje na zderzak od środka się daje i nic nie widac:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
przyładuj mu wkręta do błotnika i bedziesz miał spokój:wink: bo tak to bryndza:kwasny:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamilo a co Ty tak z tym opadniętym zderzakiem jeżdzisz:facepalm:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no czekam na foto, było coś tam ciekawego na miejscu?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
się nie udało przybyć, żona osłabiona to nie chciałem jej ciągać, a pół soboty auto pucowane:decayed:
-
[ALL B5] Audi S4
szkoda się chyba babrać, lepiej odłożyć i wpakować coś konkretnego:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
Kozak:kox:, trochę hebla z tyłu brakuje w porównaniu do przodu:wink:, bedziesz wkładał cos większego?