Treść opublikowana przez slepy
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
racje ma chłop, a w kalendarzu takie pustki są :thumbdown: Chętnie podeśle... ale nie mogę znaleźć tematu ze zgłoszeniami ---------- Post dopisany 06-05-2014 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2014 at 11:20 ---------- jedno zdjęcie które ustrzeliłem w nocy, nic szczególnego ale jak na pełną amatorkę to mi się podoba http://i59.tinypic.com/2ppnbqw.jpg k*rwa Bartek niezły skill:kox:, na kiedy się ustawiamy?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja robiłem z płyty osb, zabezpieczyliśmy ja tylko kilkona warstwami folii w płynie;)
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
dojadę ja tam? bo sprzęt jest:grin:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
a bedzie jeszcze lepiej:jerk:
-
[B5 1Z] A4 TDi
tył siedzi tak jak na fotach między oponę a błotnik wchodzi co najwyżej karta kredytowa:grin:, i wysokość 58,5cm, przód jest bardziej schowany, ale nie chce go wypychac bo przy skręcie mogłoby zorać błotniki:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
przód wyszedł mi rant na równo z nadkolem, tyle że ja mam je sporo wypchnięte, tył rant wystaje jakieś 1,5cm, bieżnik opony się chowa:decayed:
-
[B5 1Z] A4 TDi
No to lipa:( Bede Musial obczaic jak to w tym VRze jest...
-
[B5 1Z] A4 TDi
No ona ma chyba inny numer bo napewno ma mniejszy ten otwór na zbiornik spryskow, z tego co porównywałem do osłony Kowiego, czy Krychy na fotkach ---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- I co żeście z tym zradzili? Może zbiornik z VRa by podszedł...
-
[B5 1Z] A4 TDi
Mi normalnie wyświetla, problemem jest otwór na zbiornik płynu spryskiwaczy, bo jest za krótki i przykrywa połowę wlewu:thumbdown: ---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ---------- Doszły i napewno się przydadzą, mierzyłem i tu i tu i jest tak samo:( ---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ---------- No będę chciał ogarnąć coś w tym tygodniu i może spróbuje jeszcze raz:rolleyes:
-
[B5 1Z] A4 TDi
bardziej chodzi o zbiornik spryskiwaczy:wink:, tył siedzi na odbojach, musiałbym rozbierać zawias i obcinac odbój, ale jest 58,5cm, a felga wystaje poza obrys, na fotce krzywo stoi bo z drugiej strony jest tak:whistling: I z nowości niestety nie dostałem sie na V Cultstyle:kwasny:
-
[B5 1Z] A4 TDi
no niestety a myślałem ze zostaną ori, a tak trzeba będzie je malować
-
[B5 1Z] A4 TDi
No to może sprobuje:D ---------- Post dopisany 04-05-2014 at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2014 at 14:17 ---------- Będzie? No i problem z osloną z VR5:whistling:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Piękna jest, dostałeś PW?
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
a no to lipa, mozna byłoby coś przymodzić, a tak kasa w piach:kwasny:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
a to czemu Cię odholowali?
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
a czemu pytasz bo coś wysoko stoi:whistling: nom pisalem na batalionie bez dystansu ani ani juz opona w sprezyne wchodzi w tygodniu zamawiam i poprawki ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- http://s2.postimg.org/w01aj9yid/DSC_0968_Kopiowanie.jpg no jak wypchniesz koła i posadzisz jeszcze ciut, to bedzie mega:naughty:
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
a czemu pytasz bo coś wysoko stoi:whistling:
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
zawiasu nie zmieniasz?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
widzę że do dzisiaj trzyma:grin:
-
"Fake RS4" by Artek
Przód troszke schowany ale pozatym kosa:jerk: mrogal aż się łęzka pewnie kręci:naughty:
-
[B5 1Z] A4 TDi
A klosza lampy to nie ugryzie:confused:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Tylko ze policja się będzie raczej czepiać o to, folie zerwiesz, a,spray?
-
[B5 1Z] A4 TDi
To u mnie jeszcze spoko, zostało jakieś 4 cm gwintu, siedzi na 58,5 i trzyma go tylko odbij ale nie chce mi się tego jeszcze raz rozbierać jebać fk Myślałem jeszcze żeby lampy okleic czarna folia , gdzies na fb widziałem tak zrobione S4, i wyglądało nieźle
-
[B5 1Z] A4 TDi
No właśnie chodzi mi to cały czas po głowie, ale jak sobie pomyśle o rozklejaniu lamp, to mi się odechciewa:(
-
[B5 1Z] A4 TDi
To u mnie jeszcze spoko, zostało jakieś 4 cm gwintu, siedzi na 58,5 i trzyma go tylko odbij ale nie chce mi się tego jeszcze raz rozbierać ---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ---------- Dopiero teraz :confused: cieszę się ze w koncu:D