Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. wiecej nie wypcham przodu, szkoda nadkoli, dzisiaj mierzylem przod i jest 57.5:naughty: Panowie a co do rejki to tak, zostanie tam gdzie jest, chce opusic kraj bez mandatu czy zabranego dowodu, chodz chyba rejka za nisko jest i za to tez chyba karaja-wie ktos cos? ja tak przelatałem cały tamten sezon, i nie było problemu, przyjebali się jak leciałem bez, i miałem ją za szybą
  2. jakby się dało normalnie jeżdzić bez blachy to spoko, a tak 500zł drogą nie chodzi:wink:
  3. przód bym wypchnął jeszcze trochę i będzie
  4. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Koła przyszły kurierem, na kartonach są dobre parametry czyli musieli sobie złą zapakować, zdarza się, znaczek póki co zostaje czarny, i chodzą mi po głowie czarne lampy:rolleyes:
  5. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A i odboje musiałem skrócić, bo siadło na 62,5cm i nie chciało niżej zejść, szybka rozbiórka i obciąłem 4,5cm, na zaś, przód wystaje jakieś 5mm do rantu felgi, tył 15mm, i tak kminie czy tak zostawić, wygląda elegancko, ale nie wiem co na to miejscowi policjanci:grin:
  6. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    bede chciał coś urwać jeszcze, czekam aż założe cztery koła takie same, bo ta 15 z balonem jest wyzsza od 18, i mogą potem wyjść różnice:wink:
  7. myślę ze gdzieś koło 12:wink:
  8. no nie bede już kombinował, jutro jeszcze jade po towar, i w miedzyczasie wskoczę na Vag:wink:
  9. Diagnostyka tylko Radek z Dołów 609 177 429 leicicie jutro? podeślij mi numer tel do siebie, ja bede jutro ale nie swoim autem:wink:
  10. Jak potrzebujesz pomocy przy aucie to daj znać to wpadnę ;-) PS: Na bank można zostawić auto przy krokusie po drugiej stronie i przejście na piechotkę. nie wszystko spoko, auto ogarnąłem tylko jedną felgę mi dali z innym rozstawem:kwasny:, już ogarnąłem temat, tyle że nowa felga bedzie we wtorek:wink: no to tak chyba zrobię, zostawię auto na parkingu i wpadnę na chwilę
  11. Jest tam jakaś opcja perkingu przed wjazdem i wejścia z buta?, wyszła lipa z kołem, i wpadłbym zobaczyć co i jak innym autem:wink:
  12. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no też na to licze jutro sie wszystko okaże, mam jeszcze w zanadrzu dystans 15mm, jakby coś nie grało, no i mniej jak et35 nie uda się zrobić, bo wtedy do zacisku mam jakieś 2-3mm, pozatym 10mm raczej nie dostanę z kołnierzem, zobaczymy ---------- Post dopisany 26-04-2014 at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2014 at 23:31 ---------- koło z grubasza spasowane, progi założone, niestety z jutrzejszego zlotu lipa, bo jedno koło, nie jest od kompletu, nie pasuje rozstaw śrub, jest inne Et i otwór centrujący:kwasny:, dobre koło przyjdzie dopiero we wtorek:wink:, progi zmontowane, resztę dzisiaj odpuściłem, bo bez jednego koła i tak lipa, zostało, wkleić listwy z s4, przespawać wydech,poprawić spasowanie zderzaka przedniego, prysnąć dyfuzor czarnym Dipem, i ustawić wysokość na gotowo:wink: póki co 59 przód 59,5 tył ale na tyle mam założoną jedną 18 i jedną 15, także pewnie sie coś jeszcze zmieni:wink: Auto ujepane, bo wczoraj była taka ulewa że szał, w przyszłym tygodniu, mam zamiar ogarnąc delikatną korektę i położyć wosk, wtedy się ogarnie sesyjke:wink:
  13. Też wezme lustro, to się cos ustrzeli:decayed:, a tymczasem w Rzezawie
  14. u mnie końcówki leża, ino trza redukcje do spawać, w przyszłym tygodniu pewnie wpadną na auto, Przemo i jaka decyzja? jaka oponka wleci?
  15. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no zobaczymy jutro jak to się poskłada wszystko:wink:, wybieracie sie do krk?
  16. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    albo grubo albo wcale:kox:
  17. rok temu koles zj***l mi klejenie tego zderzaka, mial teraz pomlowac w wlasnym zakresie tak sie umowilismy, ja tylko pokleic i przygotowac pod lakier, dzwonie do typa ze mam zderzaki do malowania a ten tel nie odbiera to pocisk sms a ten do mnie zebym go nie straszyl i ze nie pomamaluje zderzaka bo sie nie daje gwaracji na wiejski zderzak a mowile ku,wie na drugi dzien jak odebralem zderzak ze pekl to mial poprawic a teraz przygral w H, mam szczescie bo mam kilku lakiernikow i trafilem na termin luzny, kratki innej nie znajdzie szkoda, ta jest taka sama jak cymek, w calosci zleje sie jakos z grilem---------- Post dopisany 25-04-2014 at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2014 at 23:00 ---------- http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20140425_163533_zpsa68422e9.jpg Panie mega:slina:
  18. zrobiłem UPkę, tylko tak myśle bo czwartek wolny to może by się wcześniej ustawić?
  19. foty są?, to co klepać na górze nastepny czwartek?
  20. karwa zazdroszczę tak ogarnietego czasowo lakiernika, mój dwa zderzaki i progi z esy, maluje już 2 tydzień, jutro mam dopiero odbiór, nieźle wyszedł ten zderzak, szkoda że tej kratki nie idzie dostać bardziej podobnej do ori, ale i tak powinno być
  21. w tej kasie to już powinien być INOX:wink:, chciaz i tak widac że nie zmęczony:wink:, coś urwać z ceny i bedzie ok:naughty: inox? chcial bym to kupic ale jak mam sprawdzic czy to jest ok ? i czy nie potrzebuje mocowan na gore Inox, to jest wersja z nierdzewki:wink:, po zdjęciach widac że nie ma wycieków, i nie jest jakoś bardzo styrany, górne mocowania powinny Ci spasować od ori amorków:wink:
  22. w tej kasie to już powinien być INOX:wink:, chciaz i tak widac że nie zmęczony:wink:, coś urwać z ceny i bedzie ok:naughty:
  23. Ja odpadam, auto dopiero na jutro bedzie:banghead:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.