Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kowi nie odpier,alaj lipy, po myjce recznik i sie wyciera auto do sucha:naughty:swoja droga tak samo zrobilem jak slepy, czas mnie gonil, srednio wuglada ale kiedy to widac jak sie drzwi otwiera:grin: no wiadomo że wycvieram, tylko chodziło mi o sam fakt, a tutaj to juz w ogóle bedzie zbiornik syfu:thumbdown: uciecie tej listwy gumowej to 20min roboty:whistling: no zastanawiam się nad opcją malnięcia tych listw bo jedną i tak mam delikatnie pęknietą i pasowalo by ją ogarnąć
  2. Ja tylko wlece na chwilę bo tym ulepem to szkoda sie pokazywać, z przodu w zderzaku dziura, bez progów i tylni zderzak w innym kolorze, do tego 18" i seria zawias, wygląda jak ostatnie nieszczęście:facepalm: Chyba tez na chwile wpadnę O której myślisz wpaść?
  3. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kowi nie odpier,alaj lipy, po myjce recznik i sie wyciera auto do sucha:naughty:swoja droga tak samo zrobilem jak slepy, czas mnie gonil, srednio wuglada ale kiedy to widac jak sie drzwi otwiera:grin: nałożyłeś próg na listwę, rzuć jakąś fotką w wolnej chwili:wink:
  4. Ja tylko wlece na chwilę bo tym ulepem to szkoda sie pokazywać, z przodu w zderzaku dziura, bez progów i tylni zderzak w innym kolorze, do tego 18" i seria zawias, wygląda jak ostatnie nieszczęście:facepalm:
  5. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8712.jpg Chyba zostanie tak:whistling: http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8717.jpg Jak progi pójdą w zieleń to raczej nie bedzie sie rzucać w oczy, jeszcze tą czarną listwę potraktuje jakimś smarowidłem i powinno być oki:decayed: patrzac na te fotki to w sumie moge Ci tylko tyle napisac.... a w zasadzie zacytowac podpis... _*_*_*___B_R_U_D_N_Y___C_Z_O_Ł_G___H_A_Ń_B_Ą___T_W _O_J_E_G_O___B_A_T_A_L_I_O_N_U___*_*_*_ dzisiaj go umyłem:grin:, niestety nie dorobiłem się jeszcze kostki na podwórku, no i jest jak jest, teraz auto cały czas stało,także bez sensu było go nawet ruszać, po malowaniu, mam w planach go konkretnie odchwaścić, jakąś konkrętną korektę się walnie i powinno być ok:decayed:
  6. Cziki, bedziesz jutro na spocie? wybieram się do Adriana, to bym podskoczył po te dekory jak je jeszcze masz:wink:
  7. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dzisiaj robiłem przymiarkę tylko, w poniedziałek bede to ogarniał, musze pozaślepiać te braki przy błotniku z przodu i tyłu:wink:, chyba zrobię tak jak mówił Przemek, i prysnę te listwy w kolor budy i bedzie po problemie:wink:, no na tą rynne co się tam robi właśnie zwróciłem uwagę, że tam bedzie woda stać
  8. co to masz za progi?, prysnąłbym znaczek na czarno jeszcze:wink:
  9. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no właśnie nie wiem czy to mi sie nie porysuje zaraz:kwasny:, ale przemyślę temat, bo mogłoby to wyjść nie głupio:wink: Błotniki z przodu miałem wypchane, i prawie na zero wyszła ta dziura z przodu, delikatnie tylko musze podkleić i bedzie git, z tylem też nie powinno być problemu:wink:
  10. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    opaczałem już
  11. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Chyba zostanie tak:whistling: Jak progi pójdą w zieleń to raczej nie bedzie sie rzucać w oczy, jeszcze tą czarną listwę potraktuje jakimś smarowidłem i powinno być oki:decayed:
  12. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Panowie, a jakby tak założyć próg na listwe czarną? od zewnątrz nic nie widać, a po otwarciu drzwi jest taki szkopuł że ten zewnętrzny próg dochodzi do tej srebrnej listwy prawie:whistling:
  13. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    mówisz że aż tak ciężko?
  14. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja zrzuciłem wylotowy razem z turbo, dolotowy da radę wykręcić bez zrzucenia turbo, tylko trzeba imbusa z długą przedłużka, u mnie z jedna śruba były jaja, bo niechciala puścić, i dlatego zrzuciłem wylotowy, ale jego nie trzeka czyścić, przynajmniej u mnie. ---------- Post dopisany 04-04-2014 at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2014 at 12:42 ---------- Up, silnik złożony, kolektor wyczyszczony, Egr zaślepiony, i idzie znacznie lepiej, jutro przełożę jeszcze kompa 16bit, po sofcie i zobaczymy czy się coś polepszy, jutro dopasowywuję progi z s4, w środę auto leci do lakiernika:wink:
  15. Obrysowki juz chwile temu wyleciały z przednich lamp, zdecydowanie lepiej jest bez Sesja nie sejsa... 3 zdjęcia i moja zabawa suwakami http://i60.tinypic.com/4pz977.jpg http://i57.tinypic.com/2n1tij7.jpg http://i60.tinypic.com/qsqbuw.jpg oczywiście nie jest to końcowy spas, ale najpierw muszę zrolować ranty przednich błotników bo boję się, że potnie mi opony przy skręcaniu :roll: Dzisiaj auto zostało potraktowane glinką ValetPro + Meguiar's QD, następnie mleczkiem sciernym AutoGlym SRP, jutro zostanie wosk ale efekty widać od razu ! W przyszłym tyg jestem umówiony na lepsza sesje wiec przedstawie efekty Jest mega:slina: koło to strzał w dziesiatke:wink:, moja w środę idzie do lakiernika, także na Otwarcie W Kraku powinienem sie wyrobić
  16. mam listwy z esy te do środka, tylko tych na drzwi u mnie nie bedzie:wink:
  17. no wiem tylko się zastawiam, jak to ogarnąć, eskowe sie tylko nakłada na te ori czy stare sie demontuje?
  18. znany temat, tymbardziej przy takich modach jakie sadzisz, wyrzucasz całkiem orginalne progi? czy wycinasz końcówki?
  19. przeca on na powietrzu lata:grin:
  20. to ten koleś chyba z Tymbarku:wink: ZDERZAK AUDI S4 A4 ORGINAŁ , KOMPLETNY , XENON (4101861420) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czaje się właśnie na ten zderzak:decayed:
  21. za 50zł? toz to za darmo, nie leży tam gdzie przód jeszcze z s4?
  22. Ja myślę, że Stasiu227 Wiem, że miał mieć białe felgi Ja tu sobie cisnę ze zderzakiem nowym na pokładzie a tu taka bestia z posesji się wyłania piękne ma te obrysów-ki ---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ---------- a4 vol. 2:naughty: Prezesie kiedy Rano ogarniałem auto mycie odkurzanie itp potem Kingsoft i lagi gdzie okazało się że jeszcze muszę jechać do mechanika od pomp na koniec pojechałem po zderzak do S4 i zbiorniczek piękny biały do płynu chłodniczego wątek powstanie jak się ogarnę trochę i skompletuję dokumentację jaki zderzak wyrwałeś? tył?
  23. gdzie jest wątek ja się pytam?
  24. :polew: ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- słabe toto:kwasny:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.