Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 1Z] A4 TDi
Kowi nie odpier,alaj lipy, po myjce recznik i sie wyciera auto do sucha:naughty:swoja droga tak samo zrobilem jak slepy, czas mnie gonil, srednio wuglada ale kiedy to widac jak sie drzwi otwiera:grin: no wiadomo że wycvieram, tylko chodziło mi o sam fakt, a tutaj to juz w ogóle bedzie zbiornik syfu:thumbdown: uciecie tej listwy gumowej to 20min roboty:whistling: no zastanawiam się nad opcją malnięcia tych listw bo jedną i tak mam delikatnie pęknietą i pasowalo by ją ogarnąć
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja tylko wlece na chwilę bo tym ulepem to szkoda sie pokazywać, z przodu w zderzaku dziura, bez progów i tylni zderzak w innym kolorze, do tego 18" i seria zawias, wygląda jak ostatnie nieszczęście:facepalm: Chyba tez na chwile wpadnę O której myślisz wpaść?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Kowi nie odpier,alaj lipy, po myjce recznik i sie wyciera auto do sucha:naughty:swoja droga tak samo zrobilem jak slepy, czas mnie gonil, srednio wuglada ale kiedy to widac jak sie drzwi otwiera:grin: nałożyłeś próg na listwę, rzuć jakąś fotką w wolnej chwili:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja tylko wlece na chwilę bo tym ulepem to szkoda sie pokazywać, z przodu w zderzaku dziura, bez progów i tylni zderzak w innym kolorze, do tego 18" i seria zawias, wygląda jak ostatnie nieszczęście:facepalm:
-
[B5 1Z] A4 TDi
http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8712.jpg Chyba zostanie tak:whistling: http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8717.jpg Jak progi pójdą w zieleń to raczej nie bedzie sie rzucać w oczy, jeszcze tą czarną listwę potraktuje jakimś smarowidłem i powinno być oki:decayed: patrzac na te fotki to w sumie moge Ci tylko tyle napisac.... a w zasadzie zacytowac podpis... _*_*_*___B_R_U_D_N_Y___C_Z_O_Ł_G___H_A_Ń_B_Ą___T_W _O_J_E_G_O___B_A_T_A_L_I_O_N_U___*_*_*_ dzisiaj go umyłem:grin:, niestety nie dorobiłem się jeszcze kostki na podwórku, no i jest jak jest, teraz auto cały czas stało,także bez sensu było go nawet ruszać, po malowaniu, mam w planach go konkretnie odchwaścić, jakąś konkrętną korektę się walnie i powinno być ok:decayed:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Cziki, bedziesz jutro na spocie? wybieram się do Adriana, to bym podskoczył po te dekory jak je jeszcze masz:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
dzisiaj robiłem przymiarkę tylko, w poniedziałek bede to ogarniał, musze pozaślepiać te braki przy błotniku z przodu i tyłu:wink:, chyba zrobię tak jak mówił Przemek, i prysnę te listwy w kolor budy i bedzie po problemie:wink:, no na tą rynne co się tam robi właśnie zwróciłem uwagę, że tam bedzie woda stać
-
[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)
co to masz za progi?, prysnąłbym znaczek na czarno jeszcze:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
no właśnie nie wiem czy to mi sie nie porysuje zaraz:kwasny:, ale przemyślę temat, bo mogłoby to wyjść nie głupio:wink: Błotniki z przodu miałem wypchane, i prawie na zero wyszła ta dziura z przodu, delikatnie tylko musze podkleić i bedzie git, z tylem też nie powinno być problemu:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
opaczałem już
-
[B5 1Z] A4 TDi
Chyba zostanie tak:whistling: Jak progi pójdą w zieleń to raczej nie bedzie sie rzucać w oczy, jeszcze tą czarną listwę potraktuje jakimś smarowidłem i powinno być oki:decayed:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Panowie, a jakby tak założyć próg na listwe czarną? od zewnątrz nic nie widać, a po otwarciu drzwi jest taki szkopuł że ten zewnętrzny próg dochodzi do tej srebrnej listwy prawie:whistling:
-
[B5 1Z] A4 TDi
mówisz że aż tak ciężko?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ja zrzuciłem wylotowy razem z turbo, dolotowy da radę wykręcić bez zrzucenia turbo, tylko trzeba imbusa z długą przedłużka, u mnie z jedna śruba były jaja, bo niechciala puścić, i dlatego zrzuciłem wylotowy, ale jego nie trzeka czyścić, przynajmniej u mnie. ---------- Post dopisany 04-04-2014 at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2014 at 12:42 ---------- Up, silnik złożony, kolektor wyczyszczony, Egr zaślepiony, i idzie znacznie lepiej, jutro przełożę jeszcze kompa 16bit, po sofcie i zobaczymy czy się coś polepszy, jutro dopasowywuję progi z s4, w środę auto leci do lakiernika:wink:
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Obrysowki juz chwile temu wyleciały z przednich lamp, zdecydowanie lepiej jest bez Sesja nie sejsa... 3 zdjęcia i moja zabawa suwakami http://i60.tinypic.com/4pz977.jpg http://i57.tinypic.com/2n1tij7.jpg http://i60.tinypic.com/qsqbuw.jpg oczywiście nie jest to końcowy spas, ale najpierw muszę zrolować ranty przednich błotników bo boję się, że potnie mi opony przy skręcaniu :roll: Dzisiaj auto zostało potraktowane glinką ValetPro + Meguiar's QD, następnie mleczkiem sciernym AutoGlym SRP, jutro zostanie wosk ale efekty widać od razu ! W przyszłym tyg jestem umówiony na lepsza sesje wiec przedstawie efekty Jest mega:slina: koło to strzał w dziesiatke:wink:, moja w środę idzie do lakiernika, także na Otwarcie W Kraku powinienem sie wyrobić
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
mam listwy z esy te do środka, tylko tych na drzwi u mnie nie bedzie:wink:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
no wiem tylko się zastawiam, jak to ogarnąć, eskowe sie tylko nakłada na te ori czy stare sie demontuje?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
znany temat, tymbardziej przy takich modach jakie sadzisz, wyrzucasz całkiem orginalne progi? czy wycinasz końcówki?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
przeca on na powietrzu lata:grin:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to ten koleś chyba z Tymbarku:wink: ZDERZAK AUDI S4 A4 ORGINAŁ , KOMPLETNY , XENON (4101861420) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czaje się właśnie na ten zderzak:decayed:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
za 50zł? toz to za darmo, nie leży tam gdzie przód jeszcze z s4?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja myślę, że Stasiu227 Wiem, że miał mieć białe felgi Ja tu sobie cisnę ze zderzakiem nowym na pokładzie a tu taka bestia z posesji się wyłania piękne ma te obrysów-ki ---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ---------- a4 vol. 2:naughty: Prezesie kiedy Rano ogarniałem auto mycie odkurzanie itp potem Kingsoft i lagi gdzie okazało się że jeszcze muszę jechać do mechanika od pomp na koniec pojechałem po zderzak do S4 i zbiorniczek piękny biały do płynu chłodniczego wątek powstanie jak się ogarnę trochę i skompletuję dokumentację jaki zderzak wyrwałeś? tył?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a4 vol. 2:naughty:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
gdzie jest wątek ja się pytam?
-
[B5 APS] by czorny
:polew: ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- słabe toto:kwasny: