Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. Tak to tam,ten nissan to właściciela właśnie ;)Ja miałem inaczej liczone najlepiej ich pytaj, szukaj ddcardetailing Bochnia na fb Całe cambery brałem od chłopaków z CamberGold znajdziesz ich też na fb, ja jeszcze nie zdążyłem założyć od tamtego roku
  2. Zadowolony nie to auto, odpryski widać jedynie bardziej tę co były, bo wiadomo że tam ten lakier jest minimalnie ścięty, a z obiciami czy wgniotkami oni nic nie zrobią osobiście szczerze polecam Co do spota wieczorem z kompa zmienię datę w nagłówku to może ktoś się nawinie jeszcze
  3. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    póki co to graty zbieram , a kiedyś się to wszystko poskłada Coś z tego będzie, klimatronik I górna listwa doszlifowana do radia, dorobione boczki, zostało tylko wzmocnić całość od tylu, delikatnie przyszpachlowac front i prysnac w czarny mat Zaczynam też szukać grantów pod swap tylnego hamulca, prawdopodobnie wpadnie 280/22, ale to jeszcze wyjdzie w praniu póki co udało się wyrwać tylne piasty z a6c4, w dobrej kasie, teraz dorwać zaciski i jarzma
  4. mi może też się uda poskładać auto to można coś wykminić
  5. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    kupiłem z Bory ale ma inny kształt, i cały czas myślę czy coś z nią kombinować, czy poszukać jakiejś pasującej
  6. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    wleciało RNS-E , kupione przejściówki i działa , muszę ogarną tylko przedni panel bo jak widać nie pasuje p&p, ale do wiosny powinno być wszystko ogarnięte, potem tylko licznik poliftowy na CANie, i bedzie można to ze sobą wszystko połączyć, chciałbym też ruszyć MF w kierzę z TTRS, zobaczymy czy się uda
  7. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dzięki, wielkie Pomału ogarniamy resztę fotek z niedzieli Zmian mało, gratów w garażu przybywa, póki co jeżdżę i focę
  8. na cos normalnego ...... mam tak co jakis czas ..... albo to juz wypalenie albo brak mozliwosci ....a tak naprawde to chyba brak normalnego auto które wszedzie pojedzie lub wszedzie wjedzie nie lepiej wpakować powietrze? podnosisz i masz normalne daily tymbardziej że profil w kołach masz w sam raz
  9. Taa , to mógł od razu kupić naklejki tuningowe na allegro przecież to nie ma tylko wyglądać ale i spełniać swoją funkcję
  10. No, właśnie o amora mi ogólnie chodziło
  11. cenie twardość To tylko kwestia dobrych poduch , porządnego, ich zakucia i dobrego gwintu, bo od tego zależy twardość zestawu, resztę komponentów możesz sobie sam ogarnąć
  12. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mała zapowiedź, części do założeniu coraz więcej, a czasu niestety coraz mniej, mam nadzieję że zimą będzie luźnej, I uda się to wszystko poskładać
  13. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dawno nic nie pisane, bo nic się nie dzieje, czasu ciągle mało, co jakiś czas przychodzą tylko nowe paczki z gratami a aktualnie chodzi za mną zmiana koła, myślę WORK RYVER bo wiszą na allegro, Kowi ogarnął szybkie VT, jak się wam widzi?
  14. Dzięki za wyczerpującą odpowiedz
  15. panowie wybieram sie pierwszy raz na Chorwacje, w przyszłym tygodniu, doradzcie jaką miejscowość wybrać? próbować coś rezerwować czy lecieć w ciemno?
  16. No us poliftowe tak miały tak samo zderzaki nie miały tych przetloczen tylko były gładkie jak przedlifty
  17. I dobrze, czemu tobie ma być lżej nuż nam spoko pomysł
  18. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tak. Jacka
  19. Dobra miejscówka gdzie to jest? Może jakiś spocik w niedzielę? Wybieram się w góry to może by coś na powrocie zorganizował
  20. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Taka sytuacja na tył wpada camber 3 stopnie Dzisiaj odbieram to może wpadnie jakieś spyphoto
  21. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Na mojej już pół centymetra kurzu, bo stoi od Nysy nie ruszana jutro po robocie jadę zakładać cambery, a w piątek mam nadzieję że uda się ją doprowadzić do porządku
  22. ale o co tobie chodzi? Rafał jak dobre auto to pewnie ze nie ma sie co zastanawiać.na pewno teraz masz dużo miejsca w środku. Myśle ze na B5B zorganizujemy jakiego spota nie długo. B5B uuu no to grubo :-P ty należysz do B5B??Chodzi o forum B5B poszukaj w googlach
  23. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jakos damy rade, pewnie za pozno zgloszenie poszlo , ja tal wyslalem na DubIt, ale brak odpowiedzi takze pewnie tez d*pa , mysle jeszcze nad South Elite, ale nie wiem czy nie bede w tym czasie na wakacjach :/ rock'n'low się załapałem ja wakacje dopiero przełom października/listopada Także żaden zlot mi nie koliduje No ja myślę właśnie ostatni tydzień lipca, albo początek sierpnia, jeszcze nie wiem kiedy dostanę pozwolenie na budowę, a chciałbym być chociaż jak będą zaczynać przy tym
  24. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jakos damy rade, pewnie za pozno zgloszenie poszlo , ja tal wyslalem na DubIt, ale brak odpowiedzi takze pewnie tez d*pa , mysle jeszcze nad South Elite, ale nie wiem czy nie bede w tym czasie na wakacjach :/
  25. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jeszcze pewnie będzie okazja, najbliższa to chyba Pogoria Treffen 18.07, bo na dubit chyba za późno zgłoszenie poszło, bo nie mam żadnego info od nich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.