Treść opublikowana przez slepy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nawet nie mów, bo sie tam wybieram w wasze strony w niedzielę na letniakach:whistling:
-
[B5 1Z] A4 TDi
wpadł kolejny element układanki:decayed: Wieści głoszą że jutro ma być nowe koło:whistling:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja na przodzie, bo mi 16" nie chcą najść na hamulce:grin:
-
[ALL B5] Audi S4
u mnie cały leci w czerń, i właśnie kminie jak ugryźć temat:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan grill masz matem malowany?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wtryski z 2,5tdi, to chyba 216, nie?, komp podobno podchodzi, tylko trzeba zrobić adaptacje immo, także po niedzieli się zacznie odpychac zetor:jerk:, jak sfinalizuje, to masz u mnie flachę za cynk:wink:
-
Pytanie o podmianę komputera w 1.9
no ja bede zmieniał wtryski na 0,216, i komp już z mapą
-
Pytanie o podmianę komputera w 1.9
tak dokładnie, bo w sobotę chce jechać na podmiankę, może w koncu zacznie to jakoś jeździć
-
Pytanie o podmianę komputera w 1.9
możesz powiedzieć coś więcej, co trzeba z tym imo zrobic?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no chce sie upewnić, bo mam zamiar do niego podlecieć w sobote albo niedziele:wink:
-
Pytanie o podmianę komputera w 1.9
Witam mam takie pytanko czy da radę podmienić komputer 028 906 021 F na 028 906 021 BD? Pierwszy z 1Z a drugi z AHU?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil orientujesz się czy da radę podmienić komputer 028 906 021 F na 028 906 021 BD?
-
[B5 APS] by czorny
Pewnie takim fajnym kokpitem z zegarami na środku. http://img08.tablica.pl/images_tablicapl/131640721_7_644x461_vw-golf-iv-sport-19-tdi-120ps-klimatronic-alu-19-04rok-_rev001.jpg sam go wklejał ostatnio, pewnie szuka inspiracji:grin: Recaro miażdży:slina:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
masz więcej info? ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- no jak pomaluje i poskładam dziada to też wpadam:kox:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
odezwe sie do Ogra czy znalazł swoje, bo wolałbym przymierzyć, co by potem nie było niespodzianki, i ryło błotnik:wink:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no właśnie też patrzyłem na jego ofertę i od niego bede brał, a nie latałeś na tych 13mm z przodu, powinno być chyba spoko z kołnierzem, nie powinny mieć bicia czy coś
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no to jest właśnie to ze jak jeździsz doładowany, to też nie naszalejesz, ja coś delikatnie naciągnąłem tył tą maszynką od Mrogala, teraz mam zamiar wrzucić na tył 9J et30, na przód zresztą też, a jak te dystanse od tego gościa? w porządku wykonanie? pasują bez problemu?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
to bez Q, koła sa chyaba bardziej wypchane, patrz jak było u mnie na et29
-
[B5 APS] by czorny
okopcona od V6:cheesy:
-
[B5 APS] by czorny
nie kracz:grin:, operator się liczy:naughty: muszę Czornego jakoś podkurwić, bo co powiem... że jego fura robi mnie bardziej niż własna? Karwa ja czekam na tajle, bo juz na ta moją koze nie moge patrzeć
-
[B5 APS] by czorny
nie kracz:grin:, operator się liczy:naughty:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi dobrze wygrzej lakier, bo inaczej Ci spęka, a miałeś coś szpachlowane przy błotnikach? znowu bedzie malowal tera pojdzie calak on mysli ze jak wyroluje to sladu po tym nie bedzie kowi opalarka i grzej mocno plus z naciskiem to powoli i z uczuciem niezbyt nachalnie roluj tak, po troszku i heja, bo jak na raz pojedziesz to bedzie jak u mnie:grin:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi dobrze wygrzej lakier, bo inaczej Ci spęka, a miałeś coś szpachlowane przy błotnikach?
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
a to mod za 50zł, bo tyle kosztuje duze lustro z angola:wink:
- [B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.