Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 1Z] A4 TDi
Wiem, ale prędzej czy późnije miałem się za to wziąść, wymiana deski chodziła za mną już dawno, 2 din leży ponad dwa lata, pozatym uzbierało się trochę ori wiązek to odrazu się je poukłada tak jak należy
-
[B5 1Z] A4 TDi
Moze nie bedzie tak źle, ten sam rocznik, ten sam silnik, powinno być ok Ja nie mam nerwów do takich rzeczy Powodzenia No dlatego Śliwka do kompletu, jedna na dobry początek, a potem się dowiezie
-
[B5 1Z] A4 TDi
Moze nie bedzie tak źle, ten sam rocznik, ten sam silnik, powinno być ok
-
[B5 1Z] A4 TDi
Musiałbym cały środek robić, a na to nie mam kasy, chociaż marzy mi się coś takiego, ale są ważniejsze priorytety
-
[B5 1Z] A4 TDi
Rogi przy szybie nie odstają I poduszka jest zlicowana z deska A u mnie odstaje, w sumie nie trzeba ale jak i tak zarzucam starą, to wolę wymienic żeby wyglądało jak należy
-
[B5 1Z] A4 TDi
Leci kolejny element układanki
-
[B5 1Z] A4 TDi
Dzięki wielkie, ale jeszcze sporo pracy przedemną żeby było tak jak chce
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
no na początku planuję przykleić na taśmię gotowe body, założyć koła i spędzić jeden dzień patrząc się na auto czy wszystko jest ok. Jeśli nie będzie fajnie to odpinam i nie było tematu Jeśli mi się spodoba to tnę budę i przykręcam wkręty. One way ticket To musi wyjść i sezon pozamiatany nie tylko w Polsce
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
jak mu nie wyjdą poszerzenia tak jak bedzie chciał to nie zamontuje wogóle, ja się jaram tym strasznie bo bedzie szeroka fc**j , no i to koło 12J
-
[B5 1Z] A4 TDi
zobaczymy jak pójdzie, bez tego nie wrzucę poliftowego środka, a przedlift wieje 80 i nie wygląda, tym bardziej ze ściętą kierą z TT, a leży cała konsola pod 2din i czeka na swoją kolej, decha z polifta też już do mnie jedzie
-
[B5 1Z] A4 TDi
Myślę, że do instalacji jedna będzie mało Wiem gdzie mieszkasz, wpadnę po więcej [emoji12]
-
[B5 1Z] A4 TDi
No oby jeszcze muszę chłodnice i jednego węża znalezsc: D Mnie w tym roku też czeka trochę kabelkologi, szyby, fis, spryski Ale widząc co Ty masz to u mnie to bułka z masłem Wiązka jest z całego auta, dlatego tak wygląda, mam nadzieję że jakoś to pójdzie, no ja przy okazji też pomoże Wiazkę szyb i elektrycznych foteli, bo kupiłem Ori;) Nowa deche z polifta już ugadalem I jutro gość ja wysyła także powoli się wszystko zbiera: D
-
[B5 1Z] A4 TDi
No oby jeszcze muszę chłodnice i jednego węża znalezsc: D
-
[B5 1Z] A4 TDi
dzięki, to ten sam koleś co mi fafnasty dał numer do niego A z klimą wracam tak Śliwka w gratisie , takie interesy to ja lubie, dzięki Siara;)
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No i z takiego wyniku byłbym zadowolony, a gdzie robil?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No różnica powinna być odczuwalna, a na większych wtryskach, może by coś lepiej wyszło
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
1Z I większe wtryskiem, jak dasz radę to poczytaj co by z tego dało się zrobić
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to dobra kasa, A gdzie to ogarniasz?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To jak będziesz wiedział co i jak to się odezwij
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Robiłeś program? Jak tak to gdzie i za ile?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Krzysiek nie chcesz tego kompletu odemnie kiera galka reczny? Za 450 puszcze wszystko a w weekend będę w Sączu to mogę podrzucić
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bo mało kto się odzywa;), ale miejmy nadzieję że do tego nie dojdzie: D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Widzę że zaczyna się robić to samo co z Brzeskimi spotami:/
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Już się robią
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Lakier złoty i na to bezbarwny