Treść opublikowana przez lukaseq1
-
Słabiej po wymianie turbo
juz sztanga chodzi z trujnika wezyk wylecial, ale autko dalej nie jedzie tak jak powinno, po logach widac ze jest gdzies nieszczelnosc przekopalem juz dzisiaj wszystkie wezyki i nic niema. Panowie doradzcie cos dziwna sprawa bo na starej turbinie auto lecialo normalnie a na nowej nie chce, zbieg okolicnosci czy jak ? a moze trzeba jednak szange doregulowac ?
-
Słabiej po wymianie turbo
szukalem nieszczelnosci, posciagalem, poogladalem nic nie bylo niepokojacego, podlaczylem spowrotem wszystko tak jak bylo, efekt taki ze auto wogule prawie nie jedzie. Jedzi tak jak by wogule turbo nie bylo! patrzyl;em czy sztanga sie rusza ale stoi w miejscu
-
Słabiej po wymianie turbo
http://speedy.sh/X8nys/LOG-01-011-xxx-xxx.CSV http://speedy.sh/3vKWQ/LOG-01-003-011-xxx2.CSV http://speedy.sh/m7bMk/LOG-01-003-011-xxx.CSV ---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ---------- http://speedy.sh/X8nys/LOG-01-011-xxx-xxx.CSV http://speedy.sh/3vKWQ/LOG-01-003-011-xxx2.CSV http://speedy.sh/m7bMk/LOG-01-003-011-xxx.CSV
-
Sprawdzanie silnika i turbawki.
turbo mozna sprawdzic np po luzach, a silnik np mierząc kompresje na cylindrach
-
Słabiej po wymianie turbo
Sunday;29;April;2012;16:51:30 038 906 019 BR;;1 9l R4 EDC 0000SG 1064; ;Group A:;'003;;;;Group B:;'011;;;;Group C:; Not Running ;;Engine speed;MAF (specified);MAF (actual);EGR duty cycle;;Engine speed;Spec intake press ;Actual intake press ;D cycle MAP;;;;; ;TIME;820-900;230-420;230-420;10-95%;TIME;2850-3150;2000-2150;2000-2200;40-95%;TIME;;;; Marker;STAMP; /min; mg/str; mg/str; %;STAMP; /min; mbar; mbar; %;STAMP;;;; ;0 54;1197;260 0;230 3;62 2;0 96;1197;1020 0;999 6;19 9;;;;; ;1 36;1197;250 0;245 0;59 0;1 78;1218;1662 6;1009 8;19 9;;;;; ;2 18;1260;850 0;460 6;4 8;2 58;1323;1774 8;1122 0;19 9;;;;; ;2 98;1386;850 0;548 8;4 8;3 38;1428;1948 2;1244 4;19 9;;;;; ;3 78;1512;850 0;705 6;4 8;4 18;1575;2091 0;1387 2;19 9;;;;; ;4 58;1659;850 0;837 9;4 8;4 98;1743;2193 0;1509 6;19 9;;;;; ;5 38;1827;850 0;916 3;4 8;5 78;1932;2295 0;1611 6;21 1;;;;; ;6 19;2016;850 0;980 0;4 8;6 61;2121;2284 8;1734 0;22 7;;;;; ;7 02;2226;850 0;1058 4;4 8;7 42;2310;2233 8;1836 0;25 9;;;;; ;7 84;2415;850 0;1053 5;4 8;8 24;2499;2213 4;1887 0;25 9;;;;; ;8 66;2583;850 0;1068 2;4 8;9 06;2688;2182 8;1927 8;27 1;;;;; ;9 46;2751;850 0;1048 6;4 8;9 86;2835;2162 4;1948 2;25 9;;;;; ;10 26;2919;850 0;1019 2;4 8;10 66;2982;2131 8;1958 4;25 9;;;;; ;11 06;3066;850 0;1009 4;4 8;11 44;3150;2121 6;1989 0;23 9;;;;; ;11 84;3213;850 0;994 7;4 8;12 24;3276;2111 4;1999 2;23 5;;;;; ;12 64;3339;850 0;980 0;4 8;13 04;3423;2101 2;2029 8;21 9;;;;; ;13 44;3486;850 0;960 4;4 8;13 84;3549;2091 0;2060 4;23 1;;;;; ;14 24;3591;850 0;931 0;4 8;14 64;3654;2091 0;2091 0;24 3;;;;; ;15 04;3717;850 0;916 3;4 8;15 44;3696;1326 0;2121 6;41 4;;;;; ;15 84;3696;850 0;700 7;4 8;16 24;3570;1020 0;1509 6;40 6;;;;; ;16 64;3402;260 0;607 6;4 8;17 04;3192;999 6;1397 4;39 8;;;;; ˙˙ ˙˙
-
Pomiar kompresji w silnikach TDI PD
19-31
-
Pomiar kompresji w silnikach TDI PD
ja tez mierzyłem AJM i wyszlo tak: 1 cylinder 27,2C- 28,3c-28-4c-28 tem silnika jakies 70-80 stopni ---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ---------- jaki mas niby przebieg ? ---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- jaki mas niby przebieg ?
-
Słabiej po wymianie turbo
po zrobieniu logow wychodzi na to ze gdzies jest nie szczelnosc w dolocie
-
Słabiej po wymianie turbo
a z czego mam ja czyscic ? jak ona jest po regeneracji i byla czysta jak łza ?
-
Słabiej po wymianie turbo
turbinka kupiona raczej ze sprawdzonego źródła, dzisiaj zrobie logi i zobaczy sie co jest grane, przede wszystkim dam mu org program, bo ten co jest aktualnie byl robiony na starym turbo a one dosyć przeladowywalo wiec moze to ma jakies znaczenie
-
Słabiej po wymianie turbo
nie kolego przeplywke mam wylaczona, egr jest zaslepiony !
-
Słabiej po wymianie turbo
Witam, Koldzy dzisiaj zmienilem turbo bo stare puszczalu troszke oleju i mialo przeladunki! po zmianie, jazda probna autko sie zbiera ale troche slabiej niz na starej dodam ze autko jest po lekkim sofcie, wylaczona rownierz jest przeplywka programowo. Ktos cos doradzi ?
-
Luzy na turbo
to Panowie turbo moze puszczac olej od strony goracej czy nie ?
-
Luzy na turbo
Dziwna sprawa umnie, poniewarz mam luz w kazda mozliwa strone, auto zaczlo kopcic na szaro-niebieskawo, ale oleju w dolocie niema a z silnika ubywa i to z dnia na dzien wiecej. Kopci jak mu wcisne gaz przy ruszaniu itd
-
Luzy na turbo
Witam, Koledzy mam pytanko co do turbo ! Gdy jest wyczuwalny luz poprzeczny jak i wzdłużny to wiadomo ze turbo jest do wymiany, ale interesuje mnie sprawa czy jak jest luz wzdłużny to turbo puszcza olej ? ktorendy ten olej jest przepalany ? po zdieciu weza gdzie jest wirnik jest sucho! jest tam troszke oleju ale to z odmy, ten olej idzie inna strona czy jak to wyglada, bardzo prosze o wytlumaczenie. pozdrawiam
-
Turbo ?
no kolego wlasnie dolalem litr bo patrze na bagnet a tam suchosc i teraz jest w normnie. Ten litr zostal spalony przez jakies 1000km.
-
Bardzo dymi po dopaleniu na zimnym silniku
wtryski mi np nie leja, sprawdzone vagiem i sa w stanie bardzo dobrym
-
Bardzo dymi po dopaleniu na zimnym silniku
mi po odpaleniu niedymi, za to w czasie jazdy z dznia na dzien bardziej. Uszczelniacze to raczej nie sa bo w grudniu byly robione
-
Bardzo dymi po dopaleniu na zimnym silniku
kolego mam podobnie od miesiaca, nikt mi nie potrafi pomoc, vag nic nie pokazuje, sprawdzalem turbo i jest suche ale ma luzy Olalem temat i czekam az cos padnie bo brak mi juz slow do tego auta. Umnie juz jest tak tragicznie ze po przejechaniu paru kilometrow unosi sie smrod spalonego oleju
-
Turbo ?
w grudniu 2011, byla robiona glowica, lacznie z uszczelniaczami zaworowymi :/ wiec to raczej odpada
-
Turbo ?
dobra to i tak nie rozwiazuje problemu niebieskiego dymku ---------- Post dopisany 18-04-2012 at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2012 at 21:11 ---------- koledzy dzisiaj sprawdzalem weze i oleju prawie ze tam niema, dopuszczalne wartosci, w turbo to samo! Jedynie co to turbo ma luzy na boki i do srodka. Autko kopci z dnia na dzien coraz bardziej, poradzcie cos
-
Turbo ?
vag byl zapiety, logi zrobione i wszystko jest ok. Turbo delikatnie przeladowuje ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- na vago jeszcze wyszlo ze przeplywka jest padnieta wiec zostala wylaczona ale to raczej niema nic do rzeczy bo przed tym jak zostala wylaczona tez kopcil juz ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- Koledzy zrobilem fotke od srodka turbo http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc38e5565ad73141.html
-
Pytanie o przepływkę
niemam pojecia. Kolega o nicu anderllh to mi robil
-
Turbo ?
Witam, panowie poradźcie cos bo juz niemam sily do mojego audi. Od 3 tyg rano widze za soba niebiesko, auto 90 stopni, kopci troszke mniej, tzn raz kopci raz nie, na postoju tez potrafi z ruly isc dymek. Logi robione, wszystko ok, egr wylaczony, przeplywka tez bo siadla i autko przerywało. Turbo sprawdzone jest minimalnie troszke oleju, luzy sa w boki i jest tez luz wzdłużny, ale ten luz jest juz jak autko kupilem czyli 13 miesiecy temu ale zauwazylem ze troszke sie zwiekszyl, turbo w grudniu bylo czyszczone bo awaryjny lapal. Teraz dylemat czy to pierscionki czy turbo niechce juz pchac w to kasy bo za duzo juz wlozylem, koledzy dajcie jakas rade. Pozdro
-
Pytanie o przepływkę
ja mam odpieta przeplywke programem. Jak narazie same plusy