Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaseq1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaseq1

  1. Kurde masakra silnik z turbo na oleju mineralnym, powiesic tego co to zrobil
  2. Mechanik oczywicie nieprzyznaje sie do winny, wiec sprawe kieruje do sadu
  3. z tego co wiem to vw raczej ma zawsze wiecej
  4. mi tylko chodzi o to czy filtr byl uszkodzony czy pomyli przewody ?
  5. co do mechanika to sie niewypowiadam tak nad filtrem jest chlodniczka jakas, on to cale wyciagnal, podajrze 4 przewody tam przychodza
  6. tak apropo jaka ma byc mniej wiecej kompresja w tych silnikach ?
  7. Witam, potrzebuje od was szybkiej odpowiedzi na pytanie zwiazane z filtrem paliwa. Mialem go wymieniany 1,5 miesiaca temu, filtr to UFI. Potrzebuje od was porady na temat czy filtr mogl byc uszkodzony czy zle zostaly podlaczone przewody. Mechanik zalozyl filtr, probuje odpalac auto, odpalil i zgasl, wiec zacza psikac do dolotu Plak, auto po jakims czasie odpalilo tragiczne kopcac na bialo, po chwili kopcenie ustepuje autko chodzi chwilke wyjezdzam od niego ujezdzam 200m i KONIEC! zgasl: powod do ukladu chlodzenia dostala sie ropa, wiec linka i spowrotem do mechanika, on mi wmawia ze filt jest uszkodzony dla tego przedostala sie ropa do ukladu chlodzenia. Uklad zostal wyczyszczony woda , zalany nowym plynem chodniczym i wstalil mi nowy filt mana, auto odpalilo i ma sie dobrze, Panowie co o tym sadzicie ? silnik to ajm
  8. kurde wymieniać pasek rozrzadu bo cos piszczy hehehe, pseldomechanicy
  9. producent producentem, pamietaj sam placisz za naprawy, turbo nie lubi zzuzytego oleju wiec wymieniaj max co 12 tys i lej motul
  10. ja tam robie po 10-12 tys Oczywiscie Motul
  11. Bardzo dobry temat, ja ze swojej strony jak narazie nie polece nikogo, ale moze by sie przydal temat "Zły Mechanik"
  12. no tdi musi mniec pierdo.... jak bedzie za slabe to potrafi byc kapryśny,przerabialem to dodam tylko ze kumpel mial podobnie tak jak kolega opisuje w golfie i o dziwo zalal do ropki stp te z antyzelem. Panowie wierzycie czy nie ale teraz pali mu od strzala
  13. hehehe pól auto sprawdzone a tu się okazuje ze aku pada
  14. no o tym k2 tez sie kiedys przekonalem ja stosuje stp ten z antyzelem, dzisiaj rano bylo -11 i audi odpalilo poprostu na dotyk. Jakos tak na poczatku grudnia nic nie lalem do baku i przymrozilo w jednym czasie, powiem wam ze troche ciezko mu sie dpalalo a teraz poprostu idealnie. Wiec sam sie przekonalem ze ten stp dziala!
  15. ja to bym jednak program wrzucał, tuner ci wszystko ładnie poprawi
  16. sciagnij klemy na 10 minut
  17. Panowie Aso ? to jest robione po za gwarancja czy jak ?
  18. tez tak mialem, to idzie uszczelnic !
  19. zrob logi i bedzie wiadomo, obstawiam cos z turbo
  20. a może spróbuj przed rannym zapaleniem, rozłączyć aku i go podładować prostownikiem, miałem podobnie i to wina aku była ! tdi potrzebuje troche tupnięcia zeby go odpalic. Pozdro
  21. ciezko sie pomylic, te przewody paliwowe sa tak dobrane ze pasuja tylko w jedne miejsce, chodzi mi o dlugosc
  22. zmienilem filter na mana i jest okey! filtr poszedl do reklamacji
  23. Witam, Panowie wymienialem filt paliwa na nowy (Firma Ufi) autko po czasie zapalilo wiec udalem sie przejechac, przejechalem z jakies 3 km po czym wrocilem do domu, po ok 10 minutach odpalilem autko i po ok 30 sekundach samo zgaslo, pojawila sie czerwona kontrolka plynu chlodniczego i koniec, autko nie jedzie Okazalo sie ze ropa wymieszala sie z plynem chlodniczy. efekt byl taki ze do wymiany caly plyn plus filter na man. Po tej wymianie autko jezdzi tak jak powinno. Czy ktos jest w stanie mi wytlumaczyc co sie stalo ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.