Treść opublikowana przez lukaseq1
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kurde masakra silnik z turbo na oleju mineralnym, powiesic tego co to zrobil
-
Filtr paliwa
Mechanik oczywicie nieprzyznaje sie do winny, wiec sprawe kieruje do sadu
-
Brakuje 15koni - wykres z hamowni
z tego co wiem to vw raczej ma zawsze wiecej
-
Filtr paliwa
mi tylko chodzi o to czy filtr byl uszkodzony czy pomyli przewody ?
-
Filtr paliwa
co do mechanika to sie niewypowiadam tak nad filtrem jest chlodniczka jakas, on to cale wyciagnal, podajrze 4 przewody tam przychodza
-
Nie pali po nocy i dłuższym postoju POMOCY!!!
tak apropo jaka ma byc mniej wiecej kompresja w tych silnikach ?
-
Filtr paliwa
Witam, potrzebuje od was szybkiej odpowiedzi na pytanie zwiazane z filtrem paliwa. Mialem go wymieniany 1,5 miesiaca temu, filtr to UFI. Potrzebuje od was porady na temat czy filtr mogl byc uszkodzony czy zle zostaly podlaczone przewody. Mechanik zalozyl filtr, probuje odpalac auto, odpalil i zgasl, wiec zacza psikac do dolotu Plak, auto po jakims czasie odpalilo tragiczne kopcac na bialo, po chwili kopcenie ustepuje autko chodzi chwilke wyjezdzam od niego ujezdzam 200m i KONIEC! zgasl: powod do ukladu chlodzenia dostala sie ropa, wiec linka i spowrotem do mechanika, on mi wmawia ze filt jest uszkodzony dla tego przedostala sie ropa do ukladu chlodzenia. Uklad zostal wyczyszczony woda , zalany nowym plynem chodniczym i wstalil mi nowy filt mana, auto odpalilo i ma sie dobrze, Panowie co o tym sadzicie ? silnik to ajm
-
Audi A3 1.9TDI ALH 90KM - Dziwne piski z silnika
kurde wymieniać pasek rozrzadu bo cos piszczy hehehe, pseldomechanicy
-
Wymiana oleju.
producent producentem, pamietaj sam placisz za naprawy, turbo nie lubi zzuzytego oleju wiec wymieniaj max co 12 tys i lej motul
-
Audi A3 1.9TDI ALH 90KM - Dziwne piski z silnika
mi to na jakas rolke wyglada
-
Wymiana oleju.
ja tam robie po 10-12 tys Oczywiscie Motul
-
Poleć swojego mechanika:)
Bardzo dobry temat, ja ze swojej strony jak narazie nie polece nikogo, ale moze by sie przydal temat "Zły Mechanik"
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
no tdi musi mniec pierdo.... jak bedzie za slabe to potrafi byc kapryśny,przerabialem to dodam tylko ze kumpel mial podobnie tak jak kolega opisuje w golfie i o dziwo zalal do ropki stp te z antyzelem. Panowie wierzycie czy nie ale teraz pali mu od strzala
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
hehehe pól auto sprawdzone a tu się okazuje ze aku pada
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
no o tym k2 tez sie kiedys przekonalem ja stosuje stp ten z antyzelem, dzisiaj rano bylo -11 i audi odpalilo poprostu na dotyk. Jakos tak na poczatku grudnia nic nie lalem do baku i przymrozilo w jednym czasie, powiem wam ze troche ciezko mu sie dpalalo a teraz poprostu idealnie. Wiec sam sie przekonalem ze ten stp dziala!
-
Turbina hybrydowa w AJM
ja to bym jednak program wrzucał, tuner ci wszystko ładnie poprawi
-
Żółta Kontrolka Oleju (Konewka) i napis "Sensor"
sciagnij klemy na 10 minut
-
usterka silnika B7 BRD
Panowie Aso ? to jest robione po za gwarancja czy jak ?
-
vacum pompa
tez tak mialem, to idzie uszczelnic !
-
Spadek mocy
zrob logi i bedzie wiadomo, obstawiam cos z turbo
-
Ciężko pali na zimnym A4 TDi 110KM
a może spróbuj przed rannym zapaleniem, rozłączyć aku i go podładować prostownikiem, miałem podobnie i to wina aku była ! tdi potrzebuje troche tupnięcia zeby go odpalic. Pozdro
-
filtr paliwa! Magiczne zjawisko
ciezko sie pomylic, te przewody paliwowe sa tak dobrane ze pasuja tylko w jedne miejsce, chodzi mi o dlugosc
-
filtr paliwa! Magiczne zjawisko
ale ze co ?
-
filtr paliwa! Magiczne zjawisko
zmienilem filter na mana i jest okey! filtr poszedl do reklamacji
-
filtr paliwa! Magiczne zjawisko
Witam, Panowie wymienialem filt paliwa na nowy (Firma Ufi) autko po czasie zapalilo wiec udalem sie przejechac, przejechalem z jakies 3 km po czym wrocilem do domu, po ok 10 minutach odpalilem autko i po ok 30 sekundach samo zgaslo, pojawila sie czerwona kontrolka plynu chlodniczego i koniec, autko nie jedzie Okazalo sie ze ropa wymieszala sie z plynem chlodniczy. efekt byl taki ze do wymiany caly plyn plus filter na man. Po tej wymianie autko jezdzi tak jak powinno. Czy ktos jest w stanie mi wytlumaczyc co sie stalo ?