Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaseq1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaseq1

  1. pewnie turbo do czyszczenia, ja bym na twoim miejscu czyscil i od razu sprawdzil luzy! co do pokrywy zaworow to zaloze sie ze nawet po wymianie uszczelki bedzie sobie cielko
  2. logi to podstawa, jak to bedzie egr to go poprostu wywal i po problemnie
  3. normlany objaw zimowy, zostaw pompki w spokoju
  4. ja mysle dokladnie tak samo albo brac ladne b6 s-line albo zbierac na b8. Prawde mowiac b6 bardziej podoba mi sie niz b7
  5. piszecie tu o silnikach ktore sa w b8, a moze ktos mi powie jaki silnik brac pod uwage kupujac b7 ? bo czytajac wszystko na temat 2.0 tdi stwierdzam ze b7 nie warto kupowac
  6. kolego mialem podobne odczucia, pojechalem na pomiar cisnienia na cylindrach i wyszlo wszystko ok, wiec jak nie je oleju to wszystko ok. Z tego co mi wiadomo to pompki tak maja
  7. ok, dzieki bardzo
  8. to zostawie to w spokoju, dzieki za pomoc
  9. troszke se tam kapnie raz na jakis czas a jak bym spróbował dokręcić śruby ?
  10. czarny jest, czyli z silnika. Co trzeba wymienic ?
  11. Witam, Koledzy troszke mi puszcza olej miedzy blokiem silnika a skrzynia biegow, ten olej juz tam cieknie z dobry rok. Mam pytanko, czy ruszać sprawe i zmieniać simering czy zostawic to w spokoju ? sprzeglo nie slizga. autko nie szarpie, od czasu kiedy go kupilem sprzeglo bierze tak jak bralo (góra) ale przed zakupem jechalem z 15 autkami tdi i w kazdym bylo podobnie (przebieg)
  12. taki oring gdzie mozna dostac ?
  13. Witam, zauwazylem od wczoraj plamy pod autem i doszlem do tego ze kapie z jednego weza ale nie wiem co to za waz, zrobilem fotke, moze ktos cos doradzi ? na fotce widac ze waz idacy prawdopodobnie do chlodnicy jest mokry http://uplodzik.pl/redirect,WF4DLMIY,0.html
  14. no to rzecznik praw konsumenta czy jak to tam sie zwie
  15. tez mi sie tak wydaje ze zle zostal wykonany pomiar
  16. mi w moim poczciwym ajm wszedzie pokazalo 28 ! kiedys cos mi sie obilo o uszy ze nie moga byc za wielkie wahania
  17. Koledzy a ile macie uchwytow w tej oslonie ? bo mi to zaczelo cale latac, i po sciagnieciu jest jeden zaczep
  18. pompki moim zdaniem sa ok, a jak ci autko plywa to zobacz jak tam np przeplywka moze cos z egr juz sie dzieje
  19. jestes pewny w 100% ze niema nieszczelności ?
  20. kolego podepnij vaga, inaczej bedziesz wydawal kase bez potrzeby
  21. zacznie ! to tylko chwilowe. Turbo ci pomalutku puszcza
  22. no zebys potem tez niemial auto karambol : fajnie sie ta firma nazywa
  23. to nie wina pompek
  24. turbo puszcza strona goraco, wiec trzeba zmienic je ! wiem bo mialem podobnie
  25. od ic jutro jeszcze dokladnie sprawdze ! dzisiaj jechal za mna ojciec i gadal ze jak mu butne to kopci na czarno ! czyli faktycznie gdzies jest nie szczelnosc kurde :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.