Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaseq1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaseq1

  1. Witam to jutro forum czy arena ?
  2. Witam, te spoty sa co piatek ?
  3. lukaseq1 odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    no zrobilbym ale niemam takich mozliwosci.
  4. lukaseq1 odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    sprawdzę, tylko co ma wtyczka i czujnik chlodziwa wspólnego z falowaniem obrotów ?
  5. lukaseq1 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam dzisiaj zauważyłem ze minimalnie falują mi obroty na biegu jałowym, silnik rozgrzany to 90 stopni ? na zimnym falowanie niewystepuje.
  6. kurde to niezła cena potrzebny jest wogule ten wiatrak ?
  7. lukaseq1 odpowiedział(a) na Ar2r temat w Audi A4 B6/B7
    cuda ! ja mam znowu ze jak wylacza mi sie np lewy to mrugnie sobie prawy albo na odwrot. Dzieje sie tak moze raz na 4 razy. Ale to tylko na liczniku. Obserwowalem czy czasem nie mrugnie tez migacz ale nie. pozdrawiam
  8. bylem dzisiaj zmierzyc aku w servisie i wyszlo takie cos: Zalecenie: wkrotce wymienic, soC: 100%, Napiecie: 12.84v, temp aku 20c, Test pojemnosci: ostrzezenie, zywotnosc akumulatora: 31%, pojemnosc 563A. Test zdolnosci rozruch: 92%, napiecie 9.16v. Test ukladu ladowania: dobry stan, napiecie 13,84. Moze to byc aku czy martwic sie dalej ?
  9. no to mnie pocieszyles a moze byc ze akumulator nie daje rady ?
  10. Witam, dzisiaj wracajac z pracy odpalajac swoje a4, zrobilo mi prima aprilis. Autko odpalilo normalnie ale po chwili patrze na wyswietlacz a tam wszystko zresetowane, data, godzina, km. Ktos moze cos doradzic ?
  11. ok. dziekuje ci bardzo. Pozdrawiam
  12. Witam mam pytanko, jadac dzisiaj moja a4 ustawilem sobie 24 stopnie i nawiew na poziom drogi, po chwili patrze a dmuchawa sama sie zwieksza czy to tak jest czy cos sie psuje ?
  13. no przez ta kratke widac ze jest pelno kurzu itd, a jest tam moze jakis wiatraczek ? ile kosztuje taka przyjemnosc u ciebie ? pozdrawiam
  14. mozna to jakos naprawic ?
  15. Witam, po odpaleniu autka panel climatronica zaczyna dziwnie buczec, nawet jak mam włączony guzik na off. co to moze byc ?
  16. Witam wszystkich forumowiczów mam na imie Łukasz, posiadam a4 116 ps

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.