Treść opublikowana przez lukaseq1
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam to jutro forum czy arena ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to świetnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam, te spoty sa co piatek ?
-
[B5 AJM] Falowanie obrotów
no zrobilbym ale niemam takich mozliwosci.
-
[B5 AJM] Falowanie obrotów
sprawdzę, tylko co ma wtyczka i czujnik chlodziwa wspólnego z falowaniem obrotów ?
-
[B5 AJM] Falowanie obrotów
Witam dzisiaj zauważyłem ze minimalnie falują mi obroty na biegu jałowym, silnik rozgrzany to 90 stopni ? na zimnym falowanie niewystepuje.
-
Panel klimatronika w A4 B5 dziwnie buczy
kurde to niezła cena potrzebny jest wogule ten wiatrak ?
-
[B6 AVJ] Kierunkowskazy
cuda ! ja mam znowu ze jak wylacza mi sie np lewy to mrugnie sobie prawy albo na odwrot. Dzieje sie tak moze raz na 4 razy. Ale to tylko na liczniku. Obserwowalem czy czasem nie mrugnie tez migacz ale nie. pozdrawiam
-
[B5 AJM] Wszystko się zresetowało
bylem dzisiaj zmierzyc aku w servisie i wyszlo takie cos: Zalecenie: wkrotce wymienic, soC: 100%, Napiecie: 12.84v, temp aku 20c, Test pojemnosci: ostrzezenie, zywotnosc akumulatora: 31%, pojemnosc 563A. Test zdolnosci rozruch: 92%, napiecie 9.16v. Test ukladu ladowania: dobry stan, napiecie 13,84. Moze to byc aku czy martwic sie dalej ?
-
[B5 AJM] Wszystko się zresetowało
no to mnie pocieszyles a moze byc ze akumulator nie daje rady ?
-
[B5 AJM] Wszystko się zresetowało
Witam, dzisiaj wracajac z pracy odpalajac swoje a4, zrobilo mi prima aprilis. Autko odpalilo normalnie ale po chwili patrze na wyswietlacz a tam wszystko zresetowane, data, godzina, km. Ktos moze cos doradzic ?
-
[B5 AJM] Climatronic. problem z dmuchawą ?
ok. dziekuje ci bardzo. Pozdrawiam
-
[B5 AJM] Climatronic. problem z dmuchawą ?
Witam mam pytanko, jadac dzisiaj moja a4 ustawilem sobie 24 stopnie i nawiew na poziom drogi, po chwili patrze a dmuchawa sama sie zwieksza czy to tak jest czy cos sie psuje ?
-
Panel klimatronika w A4 B5 dziwnie buczy
no przez ta kratke widac ze jest pelno kurzu itd, a jest tam moze jakis wiatraczek ? ile kosztuje taka przyjemnosc u ciebie ? pozdrawiam
-
Panel klimatronika w A4 B5 dziwnie buczy
mozna to jakos naprawic ?
-
Panel klimatronika w A4 B5 dziwnie buczy
Witam, po odpaleniu autka panel climatronica zaczyna dziwnie buczec, nawet jak mam włączony guzik na off. co to moze byc ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów mam na imie Łukasz, posiadam a4 116 ps