Treść opublikowana przez lukaseq1
-
[B6 AVF] Jaki zawór EGR
tez mam ajm i ciekl jak z kranu i dalo rade to naprawic zmieniajac oring i uszczelke
-
[B6 AVF] Jaki zawór EGR
kolego daj nowy oring i uszczelke, porzadnie go wyczysc i po problemnie
-
[B5 AJM] Nadmuch nierówno wieje
wymieniony jest filtr. Troszke zle opisalem problem. Vag zadnych bledow niepokazuje. Z wszystkich kratek wieje rowno ale gdy przelacze na szyby to wtedy wieje jakos tak dziwnie i to nawet jak jest klima wlaczona
-
[B5 AJM] Nadmuch nierówno wieje
Witam, mam pytanko co moze byc nie tak z moim autkiem, gdy jest wlaczony normalny nawiew przykladowo na szybe przednia to wieje ale tak jakos nierówno, tak jak by byl przytkany, po wlaczeniu klimy dziala tak jak powinien
-
[B6 AVF] Zaślepienie egr - minusy
ja tez chcialem zaslepiac bo cielko i to sporo, ale postanowilem ze sprobuje go wyczyscic i dac nowe uszczelki, efekt ? od 4 miechow czysciutko
-
[B5 AHU] Coś chyba nie tak po wymianie wachaczy........
mozliwe ze prawe daja o sobie znac
-
[B5 AFN] Termostat z ASO o czy coś innego?
mi tez wsadzili nawet niewiem co i od 6 miesiecy spokuj
-
[B5 AJM] Uszczelka pod głowicą
koledzy co to znaczy ze weze sa twarde ? przeciez one sa elastyczne i same z siebie sa twarde
-
[ALL] Środek do czyszczenia kokpitu
ja jade na plaku i efekt bardzo dobry
-
[B5 AJM] Uszczelka pod głowicą
narazie zakupilem nowa uszczelke do pompy vacu, jutro biore sie do roboty i zobaczymy efekt, juz bialej goraczki dostaje przez te auto[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 22:39_________________________________________________jak jest walnieta uszczelka pod glowica to zawsze sa jakies jej objawy typu oleju przybywa albo plynu ubywa czy nie ?
-
[B5 AFN] Nieszczesne telepotanie silnikiem
poduchy
-
[B5 AFN] Nieszczesne telepotanie silnikiem
audi kosztuje OT w dziale technicznym
-
[B5 AJM] Temperatura silnika
umnie tem na kanale 49 to 90, 91 !
-
[B7 BPW] Nowy filtr cząstek stałych ???
kolego nie takie zeczy sie robi, spokojnie go wywal i po problemnie. Pozdro
-
[B5 AJM] Uszczelka pod głowicą
kolego a jakie ma byc ? cisnienie sprawdze vag-iem tylko ?
-
[B5 AFN] Nieszczesne telepotanie silnikiem
moze to przeplywka
-
[B5 AJM] Uszczelka pod głowicą
no wlasnie drogi raz bede to robil i zobacze. Pozdro
-
[B7 BKE] Strzały z wydechu przy 5000 RPM ... 2.0 T
tez tak cche
-
[B5 AJM] Uszczelka pod głowicą
lecialo. Ale to juz tez uszczelnione. Rece opadaja
-
[B5 AJM] Uszczelka pod głowicą
Witam od dluzszego czasu zmagam sie z wyciekiem oleju, trudno zdiagnozowac wyciek. Zaczlo sie od egr ktory jest juz ok, teraz pompa vacum prawdopodobnie leje i po sladach widac ze uszczelka pod glowica puszcza olej, i mam pytanko z tym zwiazane, mechanik mowi ze uszczelka do roboty z tym ze niema zadnych innych objawow jak ten olej. Plynu nieubywa, oleju nieprzybywa, weze miękkie, auto pali od strzala, moc ok, pod korkiem zero mazi. Kurde jakie sa jeszcze tego objawy bo naprawde niewiejm co juz z tym robic. Pozdro
-
[ALL B5] Luzy turbo + tęgo działająca sztanga
kolego tez mam luzy, ale autka dziala dobrze wiec zostaw je w spokoju
-
[B5 AJM] Kapie olej
Dzieki kolego za super odpowiedz
-
[B5 AJM] Kapie olej
mozna jasniej ? bo za bardzo nie znam sie jeszcze
-
[B5 AJM] Kapie olej
panowie powiedzcie mi skad moze tam sie brac olej ? z dnia na dzien jest coraz bardziej mokro, niemam mozliwosci zrobienia innego foto bo bym musiall pod auto wejsc.
-
[B5 AFN] Kleen-flo Diesel injector kleen - płyn do czyszczenia układu wtryskowego
ja sam niewiem co o tym myslec, stosowalem nie dawno k2 do diesla i wszystko ok, silnik ladnie pali nie kopci tylko pojawil sie jeden problem, chyba te cos rozpuscilo jakas uszczelke bo zauwazylem wyciek i to spory kolo glowicy a z tego co pamietam nie bylo tego przed stosowaniem