Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaseq1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaseq1

  1. Dal mi fakture na nia,wiec chyba wymienil
  2. Bylem u tego co to robil i mowil ze uszczelka jest ok, dodal ze z erg leci i turbo do regeneracji
  3. Witam, koledzy powiedzcie mi co sie to porobilo ? mechanik zmienial mi uszczelke i wyglada to teraz tak jak na fotce http://img860.imageshack.us/img860/753/20110510191252.jpg
  4. lukaseq1 odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    wydaje mi sie ze jak by to byly kierownice to by sie to za kazdym razem dzialo, no i przelaczalby sie w tryb awaryjny, ale poczekamy na wypowiedzenie sie fachowcow. pozdrawiam
  5. lukaseq1 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam moj problem jest troche dziwny nikt nie potrafi mi pomoc w mojej okolicy a o logach na dzien dziszejszy moge zapomniec, ale moze ktos z was mi pomorze auto temp robocza 90 stopni, jade np 100km/h na piatym biegu i dodam mu troche gazu i w tej chwili jak mu dam gazu autko jak by przerwalo na na pol sekundy i momentalnie przyspiesza. Wyglada to tak jak by nie dostal paliwa. Nie dzieje sie to zawsze.
  6. lukaseq1 odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    no kolego masz racje, ale może niech raz spróbuje, na pewno nie zaszkodzi
  7. lukaseq1 odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    od kupna mojego audi tez miałem raz ze turbo sie wyłączyło, i zrobilem tak jak kolega napisał wyżej przegoniłem dość porządnie autko i od tego czasu spokój
  8. lukaseq1 odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    bylem z tym wyciekiem o mojego mechanika, znalazł rozwiązanie. Walnieta uszczelka zaworów. Pozdrawiam i dzieki za pomoc
  9. lukaseq1 odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    co moge z tym zrobic ? jak mozna sprawdzic czy turbo puszcza ?
  10. lukaseq1 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam czy ktos moze mi powiedziec skad bierze sie tam olej ? http://img4.imageshack.us/img4/1983/20110430155647l.jpg co to wogule jest
  11. ja jutro jade do mojego mechanika, zobaczy mi ten panel bo ja wole nic juz nie dotykac bo co dotkne to bardziej popsuje hehehe. Pozdrawiam
  12. no moze byc, tak myslalem jeszcze zeby tam psiknac wd w ta kratke w panelu
  13. dokladnie to buczy z panelu climatronica. Sprawdzalem wiele razy, przykladalem ucho itd . Jak auto zgasze to slysze jak te buczenie pomalutku ustaje, cos podobnego jak jak masz wiatrak w kompie i go wylaczysz.
  14. AJM 180 tys obstawiam 100 wiecej
  15. koledzy zeby nie zakladac nowego tematu, mi po odpaleniu samochodu caly czas cos buczy w climatronicu, wyglada to jak by ten maly wiatrak. Tak sie zastanawiam czy by troche nie popsikac tam wd albo czyms. Moze ktos cos doradzi
  16. lukaseq1 odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    pozwolilem to sobie sfotografowac, prosze ocenic http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de16cbe49a42b331.html
  17. lukaseq1 odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    Dziekuje bardzo. Jak zawsze mozna liczyc na wasza pomoc. Pozdrawiam[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 13:59_________________________________________________koledzy jeszcze pytanko, kolo turbiny tez jest troche mokro, jak wsadze reke to czuc i widac olej. turbo sie konczy ?
  18. lukaseq1 odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    waz do wymiany czy jak ?
  19. lukaseq1 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, chcialbym sie dowiedziec co to jest http://img855.imageshack.us/img855/9148/20110430123832k.jpg dzisiaj zauwazylem ze troche jest to obciaprane z oleju
  20. ja go wyciaglem i wsadziłem do gorącej wody z płynem do mycia naczen, uchwyt dziala jak nowy.
  21. lukaseq1 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    niewierze ze ci nie bierze ani grama oleju
  22. a jak go mozna calkowice wyciagnac z deski rozdzielczej ?
  23. Witam, mam problem z uchwytem na kubek. od pewnego czasu jak sie schowa nie idzie go wyciagnac, cos go blokuje jakis brud moze albo cos. W jaki sposob mozna ten uchwyt wyciagnac ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.