Treść opublikowana przez lukaseq1
-
[B5 AJM] Uszczelka pokrywy zaworów ?
Dal mi fakture na nia,wiec chyba wymienil
-
[B5 AJM] Uszczelka pokrywy zaworów ?
Bylem u tego co to robil i mowil ze uszczelka jest ok, dodal ze z erg leci i turbo do regeneracji
-
[B5 AJM] Uszczelka pokrywy zaworów ?
Witam, koledzy powiedzcie mi co sie to porobilo ? mechanik zmienial mi uszczelke i wyglada to teraz tak jak na fotce http://img860.imageshack.us/img860/753/20110510191252.jpg
-
[B5 AJM] Dziwny problem
wydaje mi sie ze jak by to byly kierownice to by sie to za kazdym razem dzialo, no i przelaczalby sie w tryb awaryjny, ale poczekamy na wypowiedzenie sie fachowcow. pozdrawiam
-
[B5 AJM] Dziwny problem
Witam moj problem jest troche dziwny nikt nie potrafi mi pomoc w mojej okolicy a o logach na dzien dziszejszy moge zapomniec, ale moze ktos z was mi pomorze auto temp robocza 90 stopni, jade np 100km/h na piatym biegu i dodam mu troche gazu i w tej chwili jak mu dam gazu autko jak by przerwalo na na pol sekundy i momentalnie przyspiesza. Wyglada to tak jak by nie dostal paliwa. Nie dzieje sie to zawsze.
-
[B6 AVF] Przerywanie turba
no kolego masz racje, ale może niech raz spróbuje, na pewno nie zaszkodzi
-
[B6 AVF] Przerywanie turba
od kupna mojego audi tez miałem raz ze turbo sie wyłączyło, i zrobilem tak jak kolega napisał wyżej przegoniłem dość porządnie autko i od tego czasu spokój
-
[B5 AJM] Skąd ten olej ?
bylem z tym wyciekiem o mojego mechanika, znalazł rozwiązanie. Walnieta uszczelka zaworów. Pozdrawiam i dzieki za pomoc
-
[B5 AJM] Skąd ten olej ?
co moge z tym zrobic ? jak mozna sprawdzic czy turbo puszcza ?
-
[B5 AJM] Skąd ten olej ?
Witam czy ktos moze mi powiedziec skad bierze sie tam olej ? http://img4.imageshack.us/img4/1983/20110430155647l.jpg co to wogule jest
-
[B5 AJM] Jak wyjąć panel sterownika klimatronik po II lifcie
ja jutro jade do mojego mechanika, zobaczy mi ten panel bo ja wole nic juz nie dotykac bo co dotkne to bardziej popsuje hehehe. Pozdrawiam
-
[B5 AJM] Jak wyjąć panel sterownika klimatronik po II lifcie
ok, dzieki za pomoc
-
[B5 AJM] Jak wyjąć panel sterownika klimatronik po II lifcie
no moze byc, tak myslalem jeszcze zeby tam psiknac wd w ta kratke w panelu
-
[B5 AJM] Jak wyjąć panel sterownika klimatronik po II lifcie
dokladnie to buczy z panelu climatronica. Sprawdzalem wiele razy, przykladalem ucho itd . Jak auto zgasze to slysze jak te buczenie pomalutku ustaje, cos podobnego jak jak masz wiatrak w kompie i go wylaczysz.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
AJM 180 tys obstawiam 100 wiecej
-
[B5 AJM] Jak wyjąć panel sterownika klimatronik po II lifcie
koledzy zeby nie zakladac nowego tematu, mi po odpaleniu samochodu caly czas cos buczy w climatronicu, wyglada to jak by ten maly wiatrak. Tak sie zastanawiam czy by troche nie popsikac tam wd albo czyms. Moze ktos cos doradzi
-
[B5 AJM] Co to jest?
pozwolilem to sobie sfotografowac, prosze ocenic http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de16cbe49a42b331.html
-
[B5 AJM] Co to jest?
Dziekuje bardzo. Jak zawsze mozna liczyc na wasza pomoc. Pozdrawiam[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 13:59_________________________________________________koledzy jeszcze pytanko, kolo turbiny tez jest troche mokro, jak wsadze reke to czuc i widac olej. turbo sie konczy ?
-
[B5 AJM] Co to jest?
waz do wymiany czy jak ?
-
[B5 AJM] Co to jest?
Witam, chcialbym sie dowiedziec co to jest http://img855.imageshack.us/img855/9148/20110430123832k.jpg dzisiaj zauwazylem ze troche jest to obciaprane z oleju
-
[B5 AJM] Uchwyt na kubek
ja go wyciaglem i wsadziłem do gorącej wody z płynem do mycia naczen, uchwyt dziala jak nowy.
-
[B6 AWX] 1.9 TDi 130KM Passat kopci na niebiesko
niewierze ze ci nie bierze ani grama oleju
-
[B5 AJM] Uchwyt na kubek
a jak go mozna calkowice wyciagnac z deski rozdzielczej ?
-
[B5 AJM] Uchwyt na kubek
Witam, mam problem z uchwytem na kubek. od pewnego czasu jak sie schowa nie idzie go wyciagnac, cos go blokuje jakis brud moze albo cos. W jaki sposob mozna ten uchwyt wyciagnac ?
-
Panel klimatronika w A4 B5 dziwnie buczy
wiec co to buczy ?