Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaseq1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaseq1

  1. lukaseq1 odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    tez bym tak chcial
  2. lukaseq1 odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    w sobote umylem silnik, dzisiaj pojawilo sie troche oleju o to fotka
  3. lukaseq1 odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    tak trzymac
  4. a kiedy to bylo ?
  5. lukaseq1 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam niedawno zauwazylem ze moje audi pozostawia za soba male ilosci oleju, rano przychodze a tu troche oleju na kostce. zroblem fotke wiem ze troche leje mi moj egr i niedawno wymienilem uszczelke spod pokrywy zaworow bo tez troche lala. Ale skad tyle oleju w tym miejscu co na fotce ? autko nie kopci, nie ubywa ani nieprzybywa plynu chlodzacego, odpala od strzala, przyspiesza bardzo dobrze, predkosc maksymalna bez problemu 200. Moze ktos pomorze ?
  6. lukaseq1 odpowiedział(a) na Kowal77 temat w 1.9TDI
    mam podobnie. Umnie tak leje z egr ze wyglada tak jak by uszczelka pod glowica puscila.
  7. sciag waz i zobacz jakie masz luzy na turbo, mnie w ciagu pol roku tez 2 razy zdazylo sie przeladowanie przy 4500 tys obr/min
  8. turbo suche, odma mokra, trzeba zaslepic, jest mozliwe zeby az tak lalo ze plamy mam na kostce ?
  9. mi na egr tak zaczlo lac ze masakra
  10. mi bierze nie cala setke na 1000 km
  11. tak tez uczynie. Dziekuje wam za pomoc. Pozdrawiam
  12. rano jak jest zimny sobie zadymi, jak ma tem robocza to nawet przy pelnym bucie dymek sie niepojawia
  13. Witam, dzisiaj zauważyłem pod autem troche plam z oleju, pojechalem na diagnostyke, po zdieciu oslony spod silnika okazalo sie ze jest pelno oleju kolo uszczelki spod glowicy, dodam ze caly czas mi cieknie egr i niedawno cielka uszczelka spod zaworow ale juz jest zrobiona, mechanik upiera sie ze to uszczelka spod glowicy. Płynu nie ubywa nic, jest czysty, moc ta sama, żadnej mazi na bagnecie niema, panowie jakie sa jeszcze objawy uszkodzonej uszczelki ?
  14. ja tez jak przepaluje autko to egr mam caly spocony, zalozylem obudowe i mi lepiej
  15. kolego ile czasu minelo za nim sie zorientowałeś ?
  16. lukaseq1 odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    jak jest w ic olej to turbinka ci puszcza jednak! bo ic laczy sie tylko z turbo. Ale kolego jak ci sie nic niedzieje narazie to olej sytuacje. Koledzy ktos wogule wie ile to jest oleju od max do min ?
  17. no to swietnie, wkoncu sie i ja wybiore. A ktos z vag -em znajdzie sie ?
  18. Siemka Panowie, w ten piatek szykuje sie jakis spot ?
  19. mobil s3000 5w30, wszystko ok
  20. Trudno oczekiwać, że ktoś zainwestuje w wymianę sprzęgła i będzie go sprzedawał. Przed wymianą sprzęgła u nie też był efekt, że wysoko brało. Po wymianie na nowy komplet LUK-a bierze od dołu i twierdzenie, że ten typ tak ma mija się z prawdą. Pozostaje jeszcze jedna sprawa montażu i tego co zostało zamontowane. wiem kolego, ale serio srawdzalem moze z 10 audiczek i wzedzie tak samo, wiec kupujac olalem sprawe, jak nie slizga o poco wkladac kase
  21. zmien termostat i po klopocie, mialem to samo
  22. sprawdz dolot, masz gdzies dziure zdaje mi sie
  23. tak mi cos podchodzi to na pompowtryski, ale niech wypowiedza sie fachowcy
  24. dla czego zmieniasz filtr paliwa co 10 tys ? troszke za krotki okres mi sie wydaje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.