Treść opublikowana przez lukaseq1
-
[B5 AJM] Po wymianie uszczelki głowicy nadal cieknie olej
no rozumnie, tylko co teraz z tym robic ? 1500 wyrzucone w bloto.
-
[B5 AJM] Po wymianie uszczelki głowicy nadal cieknie olej
kolego to raczej niebyla pierwsza :/ po zdieciu glowicy uszczelka miala 3 otwory, tam byla wsadzona juz ta najgrubsza
-
[B5 AJM] Po wymianie uszczelki głowicy nadal cieknie olej
olej pojawia sie mniej wiecej w tym miejscu gdzie zaznaczylem na fotce, fotka jest stara, nowej jeszcze nie zrobilem
-
[B5 AJM] Po wymianie uszczelki głowicy nadal cieknie olej
tam gdzie przed wymiana :/ bylem u innego mechanika zagladal tam z lusterkiem z pol godziny i stwierdzil ze problem nadal jest. Pod pokrywa zaworow jest sucho[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 17:08_________________________________________________nikt nic nie doradzi ? czy jak robi sie glowice to powinno sie wymienic również śruby ?
-
[B5 AJM] Po wymianie uszczelki głowicy nadal cieknie olej
Witam, koledzy rece opadaja, po wymianie uszczelki glowicy dalej pojawia sie olej, zrobilem 100km tylko! glowica byla planowana, uszczelka glowicy niby dobry zaminnik ale nie oryginal z aso. Co o tym sadzicie? dodam ze autko jejdzi idealnie, przyspiesza pieknie itd
-
[B5 AJM] Głośny silnik
Pierwsze slysze ze pd sa glosniejsze od zwyklej pompy
-
[B5 AJM] Coś trze w silniku
masz racje, ale wedlug mnie to one zle niewygladaly, tak samo popychacze tez mi chcieli wymieniac.
-
[B5 AJM] Coś trze w silniku
stwierdzili ze panewki te z gory sa w gorszym stanie niz te z dolu i je pozaminiali i efekt byl imponujacy ale naszczescie juz wszystko jest ok. Ogulnie wymiana uszczelki glowicy, uszczelniaczy, szlifowanie zaworow, wymiana oringow pompy vacum, uszczelniaczy pompek, filtrow, oleju kosztowalo mnie 1460 zł
-
[B5 AJM] Coś trze w silniku
i co sie moglo stac ?[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 17:26_________________________________________________problem rozwiazany, panewki zalozyli na odwrot i taki byl tego efekt, aktualnie audi jejdzi i ma sie dobrze. Pozdrawiam
-
[B7 BDG] Jakie świece żarowe polecacie
Beru
-
[ALL B5] Wyciek oleju z lewej strony silnika-uszczelka pod głowicą?
z dekla pokrywy ci leci
-
[B5 AJM] Coś trze w silniku
oj cos czuje ze beda koszta autko oddalem sprawne a teraz takie cyrki
-
[B5 AJM] Coś trze w silniku
niemam jak, bo auto u mechanika stoi
-
[B5 AJM] Coś trze w silniku
paski zdiete, autko odpalone i dalej masakra. Tarcie dochodzi z okolic lewej strony silnika, po zdieciu pokrywy zaworow nic nie widac zeby cos bylo zle zrobione. Moga to byc panewki albo walek rozdzadu ?[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 08:06_________________________________________________Panowie nikt nie wie co moze byc grane z ta moja niunia ?
-
[B5 AJM] Coś trze w silniku
Witam, jestem po wymianie uszczelki glowicy, problem w tym ze po zlozeniu autko zapalilo ale strasznie cos gdzies trze. Wyglada to tak jak by sie koty gryzły ? ktos pomoże ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
mobil s3000 5w30 smigam na takim od roku i jak narazie wszystko ok
-
[B6 AVF] Wyciek Oleju z silnika
od czego sa wolne ?
-
[B5 AFN] Piszczenie po wywaleniu KATA
niewiem jaki jest dopuszczalny, gdzie bys niepojechal z jakims luzem to tylko slyszysz regeneracja,znam turbo ktore ma luzy jak szkoda gadac i jejdzi juz tak 2 lata i nic sie niedzie
-
[B5 AJM] Piszczenie kierownicy w kabinie
Witam, koledzy macie moze jakis sposob na piszczaca, skrzypiaca kierownice ? kierownica piszczy w srodku na 100%
-
[ALL B5] Wyciek płynu chłodzącego
dokladnie tak jak kolega radzi !
-
[B5 1Z] temp. powyżej 90"C po wymianie uszczelki
tez mam ciut powyzej 90, wlacz climatronic kanal 49 tam ci pokaze ile jest umnie pokazuje miedzy 90 a 92
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie - bardzo proszę o ocenę logów :)
tez mi tyle pali jezdzac normalnie
-
[B6 AVF] Wyciek Oleju z silnika
narazie o zadnych, sprawdz pompe i pokrywe
-
[B6 AVF] Wyciek Oleju z silnika
tez ci zycze zeby to byla pokrywa zaworow. Jezeli to ona cieknie to wystarczy ze kupisz uszczelke i wymienisz. Jezeli okaze sie ten gorszy scenariusz ktory zaistnial umnie to koszta sa troche ze tak powiem spore Sprawdz ta pokrywe zaworów i zobacz pompe vacum z niej tez lubi ciec. Pozdro
-
[B6 AVF] Wyciek Oleju z silnika
no niestety. Nie wiem jak jest w AVF ale w AJM to czesta przypadlosc :/