Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaseq1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaseq1

  1. po zaslepieniu egr i wylaczeniu przeplywki wszystko wrocilo do normy. Zobacze na jak dlugo
  2. programem ja wylacz. nic sie nie stanie
  3. no troszke cieknie z wezyka ---------- Post dopisany at 01:13 ---------- Poprzedni post napisany at 01:12 ---------- mi tez z egr cos nie tak wychodzilo i z przeplywka. Egr juz zaslepiony, przemplywka wylaczona !
  4. cos sie wyjasnilo z twoim problemem ?
  5. no tez tak mysle, szukam kogos kto mi je zrobi. Kiedys robil mi krullu z forum ale zmienil nr tel. Moze ktos chetny ze slaska ?
  6. nie niesprawdzalem, ale jak mialem mache otwarta to raczej zachowywala sie normalnie jak ktos przekrecal kluczyk. Troszke tez podejrzewam paliwo, sprawdzone zdrodelko ale wiadomo jak to bywa, dzisiaj nalalem mu 7 l v-powera jak narazie jest ok, ale przejechalem dopiero pare km, ale na zimno kopci dalej
  7. Witam, panowie pacjent to AJM. Zdarza mu sie przechodzenie w tryb awaryjny, ale troszke inaczej to wyglada niz zapieczone lopatki. Jade np dwojeczka daje na trujke i pedal w podloge i autko jedzie jak by przeszlo w tryb awaryjny, puszczam gaz i wciskam ponownie autko idzie jak rakieta ! nie dzieje sie to zawsze, ale coraz czesciej. Zauwazylem ze od pewnego czasu, jakies 2 tyg jak jest zimny potrafi sobie zakopcic na niebiesko jak ruszam albo bardziej mu nacisne, tem 90 zero kopcenia. Filtry, olej, uszczelka glowicy, uszczelniacze wymienione 4 tys temu, turbo tez czyscilem bo lapalo awaryjny! jedynie czego nieymienialem od 16 tys to filtra paliwa? pomozecie cos ?
  8. Panowie kto zrobi mi logi ?
  9. jaki silnik? ajm
  10. ktos chetny na zrobienie logow ? okolice gliwice-katowice, oczywiscie zaplace. Pozdrawiam
  11. ok, a znasz jakiegos ze slaska ?
  12. z checia to uczynie tylko jak to teraz udowodnic ? skoro auto jezdzi ?
  13. sytuacja przytrafila sie w grudniu, moze ktos doradzi czy warto z tym cos zrobic, chetnie bym tego mechanika za ja.. powiesil
  14. Koledzy mam jeszcze jedno pytanie, mialem robiona uszczelke glowicy i jak pseldomechanik poskladal silnik to byl jedynie jeden wielki pisk przy odpaleniu (powod pozamienial panewki palant jeden) znowu go rozebral i dal tak jak byly. I mam pytanie czy przez to mogl sie uszkodzic walek rozdzadu albo cos ze zapala sie kontrolka oleju ? przez wymiana uszczelki niemialem zadnych problemow
  15. co nie oznacza ze sprzeglo skonczy sie od razu, uważam ze śmiało jeszcze pojejdzisz na nim jakis czas
  16. mam podobnie kolego, jak narazie nie przejmuje sie tym, ale według mnie to malymi kroczkami sprzeglo mówi papa
  17. musze autko Vagowac, ale narazie niemam jak bo krulu zmienil nr tel
  18. no to zaklad bys przegral :Djak juz sie zaswieci to maska nie pomaga
  19. dzieki za rady, jeszcze tylko jedno pytanko, co ma podniesienie maski i jej zamkniecie ?
  20. to akurat żaden problem masz może jakieś wskazówki jak to zrobic, jeszcze tego nie robilem wiec prosze o pomoc
  21. kolego da rade to samemu zrobic ? bo jak sobie pomysle ze znowu mam dac auto do jakiego pseldo mechanika to az mnie skreca
  22. wedlug instrukcji ktora wlasnie czytalem to ta kontrolka oznacza min stan oleju a nie cisnienie, wiec ktory czujnik jest do wymiany ? oleju mam na max

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.