Treść opublikowana przez lukaseq1
-
[B5 AJM] Chwilowe przymulenie przy ostrym ruszaniu
po zaslepieniu egr i wylaczeniu przeplywki wszystko wrocilo do normy. Zobacze na jak dlugo
-
Pytanie o przepływkę
programem ja wylacz. nic sie nie stanie
-
[B5 AJM] Chwilowe przymulenie przy ostrym ruszaniu
no troszke cieknie z wezyka ---------- Post dopisany at 01:13 ---------- Poprzedni post napisany at 01:12 ---------- mi tez z egr cos nie tak wychodzilo i z przeplywka. Egr juz zaslepiony, przemplywka wylaczona !
-
[B5 AJM] Chwilowe przymulenie przy ostrym ruszaniu
cos sie wyjasnilo z twoim problemem ?
-
Pokrywa dekiel silnika
alllegro
-
Czy to filtr paliwa ?
no tez tak mysle, szukam kogos kto mi je zrobi. Kiedys robil mi krullu z forum ale zmienil nr tel. Moze ktos chetny ze slaska ?
-
Czy to filtr paliwa ?
nie niesprawdzalem, ale jak mialem mache otwarta to raczej zachowywala sie normalnie jak ktos przekrecal kluczyk. Troszke tez podejrzewam paliwo, sprawdzone zdrodelko ale wiadomo jak to bywa, dzisiaj nalalem mu 7 l v-powera jak narazie jest ok, ale przejechalem dopiero pare km, ale na zimno kopci dalej
-
Czy to filtr paliwa ?
Witam, panowie pacjent to AJM. Zdarza mu sie przechodzenie w tryb awaryjny, ale troszke inaczej to wyglada niz zapieczone lopatki. Jade np dwojeczka daje na trujke i pedal w podloge i autko jedzie jak by przeszlo w tryb awaryjny, puszczam gaz i wciskam ponownie autko idzie jak rakieta ! nie dzieje sie to zawsze, ale coraz czesciej. Zauwazylem ze od pewnego czasu, jakies 2 tyg jak jest zimny potrafi sobie zakopcic na niebiesko jak ruszam albo bardziej mu nacisne, tem 90 zero kopcenia. Filtry, olej, uszczelka glowicy, uszczelniacze wymienione 4 tys temu, turbo tez czyscilem bo lapalo awaryjny! jedynie czego nieymienialem od 16 tys to filtra paliwa? pomozecie cos ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gorzalke zawsze mam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to odp ze Ajm
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie kto zrobi mi logi ?
-
Spoty Katowice i okolice
jaki silnik? ajm
-
Spoty Katowice i okolice
ktos chetny na zrobienie logow ? okolice gliwice-katowice, oczywiscie zaplace. Pozdrawiam
-
Niskie ciśnienie oleju :(
ok, a znasz jakiegos ze slaska ?
-
Niskie ciśnienie oleju :(
z checia to uczynie tylko jak to teraz udowodnic ? skoro auto jezdzi ?
-
Niskie ciśnienie oleju :(
sytuacja przytrafila sie w grudniu, moze ktos doradzi czy warto z tym cos zrobic, chetnie bym tego mechanika za ja.. powiesil
-
Niskie ciśnienie oleju :(
Koledzy mam jeszcze jedno pytanie, mialem robiona uszczelke glowicy i jak pseldomechanik poskladal silnik to byl jedynie jeden wielki pisk przy odpaleniu (powod pozamienial panewki palant jeden) znowu go rozebral i dal tak jak byly. I mam pytanie czy przez to mogl sie uszkodzic walek rozdzadu albo cos ze zapala sie kontrolka oleju ? przez wymiana uszczelki niemialem zadnych problemow
-
Puszczanie gazu
co nie oznacza ze sprzeglo skonczy sie od razu, uważam ze śmiało jeszcze pojejdzisz na nim jakis czas
-
Puszczanie gazu
mam podobnie kolego, jak narazie nie przejmuje sie tym, ale według mnie to malymi kroczkami sprzeglo mówi papa
-
Niskie ciśnienie oleju :(
musze autko Vagowac, ale narazie niemam jak bo krulu zmienil nr tel
-
Niskie ciśnienie oleju :(
no to zaklad bys przegral :Djak juz sie zaswieci to maska nie pomaga
-
Niskie ciśnienie oleju :(
dzieki za rady, jeszcze tylko jedno pytanko, co ma podniesienie maski i jej zamkniecie ?
-
Niskie ciśnienie oleju :(
to akurat żaden problem masz może jakieś wskazówki jak to zrobic, jeszcze tego nie robilem wiec prosze o pomoc
-
Niskie ciśnienie oleju :(
kolego da rade to samemu zrobic ? bo jak sobie pomysle ze znowu mam dac auto do jakiego pseldo mechanika to az mnie skreca
-
Niskie ciśnienie oleju :(
wedlug instrukcji ktora wlasnie czytalem to ta kontrolka oznacza min stan oleju a nie cisnienie, wiec ktory czujnik jest do wymiany ? oleju mam na max