Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaseq1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaseq1

  1. Ja wsadzam tylko knecht, koszt 170zł za wszystkie
  2. lukaseq1 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam wszystkich speców wczoraj oglądając silnik zauważyłem rozpiety wezyk, co ciekawe nigdzie nie pasuje, może ktos z was bedzie wiedzial co to jest ? <a href=https://zapodaj.net/523436bac5bee.jpg.html>WP_20160524_19_02_37_Pro.jpg</a>
  3. X-Cess wydaje mi sie ze nie jest do pompek, nie widze zeby spelnial norme 505.01! Ja aktualnie mam specific 505.01 ale szykuje mi sie wymiana, warto zmienic na x-clean c3 ?
  4. lukaseq1 odpowiedział(a) na Kwaśniewski temat w 1.9TDI
    cieknie ci odma i pewnie z pokrywy zaworow. Standart w ajm
  5. sorki, prosze o przeniesienie tematu
  6. Witam, gdyby ktos byl zainteresowany to zapraszam Alufelgi 18" bardzo ładne Ruda Śląska ? Tablica.pl
  7. Witam, co moja audiczka zaczela chorowac, objawy sa takie ze od czasu do czasu po przekreceniu stacyjki kontrolki zaczynaja migac lacznie z climatroniciem, po odpaleniu auta swieci chwilke czerwona kontrolka i wszystko wraca do normy, w tym czasie gdy auto jest odpalone sam wlacza sie climatronic na 22 stopnie:) zamieszczam film, prosze bardzo o pomoc, dzieki Na tym filmiku pierwszy raz mi sie zdarzylo ze nie zapalil http://speedy.sh/fKcGk/20130619-201904.mp4
  8. plyn byl ruszany w pazdzierniku jak mi pomyl pseldomechanik weze przy filtrze paliwa i do ukladu poszla ropa termostat byl wymieniany 2 lata temu, lapmy do jazdy dziennej byly zakladane w lutym ale juz sie wypalily ---------- Post dopisany 17-06-2013 at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2013 at 00:12 ---------- Koledzy a moze to byc wina akumulatora ?
  9. no sprawdzalem jest okey
  10. Witam, od dwoch dni moje audi choruje objawy sa takie ze gdy przekrece kluczyk w stacyjce pojawia sie czerwona kontrolka plynu chlodniczego i wydobywa sie 3 razy piii, w tym czasie wlacza sie samoczynnie climatronic zdarza sie ze gdy przekrece jeszcze raz kluczyc wszystko dziala okey. Na zegararach wszystkie kontrolki mrugają jak i sam climatronic. Autko jeździ normalnie, odpala bez problemu. Ktos cos poradzi ?
  11. ja mialem podobnie, okazalo sie ze byla dziurka w dolocie
  12. wiec zrobie filmik i sie odezwe, jak narazie dzieki za pomoc i motywacje
  13. jak je kupilem, to masz 2 lata temu, zrobione jest 28 tys
  14. zobacz czy masz wszystkie przewody przy filtrze paliwa dobrze podlaczone
  15. a po co 0w50, zalej motula 5w i po problemie
  16. Witam, ogólnie auto jeździ ok, tylko gdy stoje i dodam gazu to slysze jak cos wyje, szczególnie slychac to gdy schodzi z obrotow, wycie eweidetnie dochodzi z okolic silnika, zauważyłem ze gdy silnik zagrzeje sie do temp roboczej to slychac to bardziej. Co do turbo to slychac jak pompuje w zakresie ok 2 tys, turbo po regeneracji, na starej turbawce bylo podobnie. Autko jest po programie. ktos moze wie o co chodzi ?
  17. lukaseq1 odpowiedział(a) na xpand84 temat w Układ Jezdny
    to ma byc takie luzne, po zalozeniu kola jest ok
  18. lukaseq1 odpowiedział(a) na MATI766 temat w 1.9TDI
    zrob logi i bedzie wszystko jasne
  19. lukaseq1 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    dokladnie, sprawdzcie turbo. Mialem podobny przypadek
  20. dobrze ze to nie pompowtryski
  21. ja bym zaryzykowal z tym plakiem i zobaczyl co sie bedzie dzialo, turbo jak i wtryski od jednego strzalu nie padna
  22. lukaseq1 odpowiedział(a) na lukasz1813 temat w 1.9TDI
    co do egr bylo naprawde duzo tutaj ja polecam ci go wywalic
  23. trudno powiedziec, ja bym wymienil
  24. jest jest, tylko moze ktos z was to robil gdzies w jakims serwisie i moze sie wypowiedziec ile taka przyjemnosc kosztuje
  25. Panowie nie chce zakladac nowego tematu, tylko zapytac, kupujac b7 z 2.0 tdi ile trzeba zaplacic w warsztacie za usuniecie wady fabrycznej jaka wystepuje wlasnie w tych silnikach. Przymierzam sie do zakupu b7 i chce zrobic wszystko od razu zeby mniec spokój

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.