Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Kleen-flo Diesel injector kleen - płyn do czyszczenia układu wtryskowego


mechu28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was zamówiłem sobie u kolegi płyn do przeczyszczenia silnika MOTUL DIESEL SYSTEM CLEAN ale ponieważ nie dostałkupil mi iny, czy ktoś z was zna ten produktu Kleen-flo Diesel injector kleen lub zna jakieś o nim opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ale chętnie poznamy, napisz opinie jak juz zalejesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o to chodzi nie wiem czy go wo gule zalać sam nie znam produktu pisze na nim ze jest Made Kanada i do Dieslów ale nie do Turbo Dieslów , i w porównaniu do Motula jest o 40zl tańszy [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 05:11_________________________________________________http://www.hil.pl/-p-38.html ,dokładnie o ten produkt mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj dokonałem odczytu korekcji wtryskiwaczy i BIPow z mojego auta, kupiłem preparat STP do czyszczenia wtryskiwaczy diesla(czarny) i wlałem połowe preparatu,zalałem 1/2 baku Vervyz...pozniej jescze raz połowa...czekam az wyjezdze paliwo i dokonam odczytu parametow VAGiem a nastepnie wstawie test na forum:)

wyniki zobaczymy, z moimi wtryskami nic sie nie działo ale zainteresowany pochlebnymi opiniami postanowiłem sprawdzic na sobie:)

dziś przjechałem 100km i wydaje mi sie ze silnik inaczej pracuje...ZOBACZYMY CO BEDZIE DALEJ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,uzywam tego produktu od 3 tankowan. dolewam co 2 tankowanie i jestem strasznie zadowolony. Spalanie mi spadlo do 5,5L ;)

jakos podchodzilem z duza rezerwa do tych specyfikow, no ale liczby mowia same za siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o to chodzi nie wiem czy go wo gule zalać sam nie znam produktu pisze na nim ze jest Made Kanada i do Dieslów ale nie do Turbo Dieslów , i w porównaniu do Motula jest o 40zl tańszy [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 05:11_________________________________________________http://www.hil.pl/-p-38.html ,dokładnie o ten produkt mi chodzi

Czy nie będzie żadnego problemu przy stosowaniu tego preparatu w przypadku mojego silnika? Jeden z kolegów z forum mi go poleca, ale chciałem się upewnić na 100%, że nie będzie żadnych problemów po jego dolaniu, bo w 2-ch sklepach, w których pytałem o ten preparat uzyskałem sprzeczne informacje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijcie dbać o filtry by były wymieniane w terminie i lać normalne paliwo a nie będziecie wydawać kasę na marketingowe gnioty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankuję tylko na Shellu i ewentualnie czasami na Orlenie, zero tankowania na hipermarketach itp. Wszystkie filtry wymieniam regularnie co ok 15tys. km, ale podczas robienia ostatnich logów wyszły mi delikatne korekty na wtryskach. Koledzy z forum zaproponowali mi dolanie takiego specyfiku i ponowne zrobienie logów dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to w ogóle wtryski da się wyczyścić? :) ja słyszałem tylko o wymianie końcówek i ustawianiu ciśnienia otwarcia, ale nic o czyszczeniu w środku wtrysku, ponoć z zewnątrz czyszczenie końcówki zabija wtrysk :hi:

co do niszczącego działania na uszczelki to wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sam niewiem co o tym myslec, stosowalem nie dawno k2 do diesla i wszystko ok, silnik ladnie pali nie kopci tylko pojawil sie jeden problem, chyba te cos rozpuscilo jakas uszczelke bo zauwazylem wyciek i to spory kolo glowicy a z tego co pamietam nie bylo tego przed stosowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...