Treść opublikowana przez mateusio88
-
[ALL B6] Piszczy przy skręcaniu kierownicy w miejscu na luzie
Dzięki wielkie za info. W tym tygodniu będę musiał przegląd zrobić to jak mi podbiją już to przy okazji zapytam kogoś co to może być żeby się upewnić. Ewentualnie nagram ten paskudny dźwięk i posłuchasz sam.[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 22:30_________________________________________________Mam filmik użykownika bobusiek. U mnie piszczy podobnie lecz duuużo głośniej. http://bobusiek1.wrzuta.pl/film/aeTb7KpLqcO/praca_silnika[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 22:04_________________________________________________Zgadza się, to było sprzęgiełko alternatora, wymieniłem jakoś sierpniu i jest wszystko okey
-
[ALL B6] Temperatura wskazuje około 70 stopni
Dzięki wielkie, więc chyba będę musiał podłączyć VAGa, w weekend będę w domku także zrobię to. A jaki jest koszt wymiany termostatu?
-
[ALL B6] Temperatura wskazuje około 70 stopni
Witam. Może ktoś pomoże bez podpinania VAGa, bo niestety jestem w Poznaniu, a kabelek zostawiłem w domu. Chodzi o wskazywanie temperatury na zagarach, wcześniej(około 2 tygodni temu) zaczęło wskazywać temperaturę około 85-88 stopni, teraz już pokazuje około 70 stopni. Czy to termostat jest padnięty? Może ktoś pomoże bez diagnozy VAGiem?
-
[ALL B6] Prędkościomierz na postoju wskazuje 140km/h
A była jakaś błahostka, strzałka od licznika zawiesiła się przy prędkości 140km/h, czyli opadając napotkała jakiś opór i komputer przeczytał że to jest już 0km/h. Licznik został odkręcony, strzałka przestawiona i wszystko działa jak przed awarią
-
[ALL B6] Prędkościomierz na postoju wskazuje 140km/h
Oczywiście Jeżdżąc po mieście z 200 nie schodzę Ale już naprawiony i jeżdżę "normalnie" o ile można to tak nazwać
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Daruj sobie , po czymś takim zostają plamy/przebarwienia na lakierze To czym dobrym mogę zakryć parę rys i wywoskować - ręcznie oczywiście
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Witam. Mam pytanie odnośnie wosku SONAX - kolor niebieski. Ten kolor jest prawie granatowy czy mógłbym go nałożyć na błękitny lakier mojego auta ? Zdjęcie profilowe.
-
[ALL B6] Prędkościomierz na postoju wskazuje 140km/h
Giełda w Poznaniu(koło Toru Poznań) tam może znajdą jakieś rozwiązanie na tę okoliczność ;/
-
[ALL B6] Prędkościomierz na postoju wskazuje 140km/h
A może ktoś podrzuci jakieś namiary na jakiegoś elektronika w Poznaniu albo okolicy ?
-
[ALL B6] Prędkościomierz na postoju wskazuje 140km/h
Witam. Mam problem z prędkościomierzem, wracałem wczoraj autem, jechałem około 150km/h zacząłem hamować, dojechałem do świateł i chyba wtedy licznik zatrzymał się na 130 albo 140km/h, albo jak ruszyłem to wskoczył na taką prędkość. Od tamtej pory zaczyna mi liczyć od 140km/h, czyli na postoju wskazuje mi równo 140km/h ;/ Nie mam przy sobie VAGa bo jestem teraz w Poznaniu ;/ Może ktoś ma jakieś pomysły ?
-
Spotkania na drodze
chyba Drosdek Pozdrooo dla Niego
-
Spotkania na drodze
Wczoraj przed godziną 17:00 na dworcu głównym w Poznaniu AUDI A4 B6 PGS KE85 z klubową naklejką na szybce;) Ładne szare;) Pozdroo...
-
[ALL B6] Piszczy przy skręcaniu kierownicy w miejscu na luzie
Właśnie nasłuchiwałem dzisiaj, strasznie piszczy nawet przy delikatnym skręcaniu kierownicy. Ile może kosztować to sprzęgiełko z paskiem i wymianą?
-
[ALL B6] Piszczy przy skręcaniu kierownicy w miejscu na luzie
Witam. Może ktoś mi pomoże? Strasznie denerwujące piszczenie spod maski przy skręcaniu kierownicy, dzieje się to jak kręcę kierą w miejscu albo przy wolnej jeździe np na parkingu. Zaczyna piszczeć od delikatnego skręcenia kół. Płyn jest zalany, ubytku nie ma, nie wiem co to może być ;/
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Chyba poxipol będzie najlepszy na coś takiego, ja użyłem właśnie tego kleju.
-
[B6 AVF] Po wymianie termostatu jest jeszcze gorzej.
Wicie czemu nie chce wchodzić ?Bo ten zatrzask jest połamany. Dziś przerabiałem ten temat i z jednej stron ułamał mi się zatrzask i nie zaskakuje mocno. Nie wie ktoś może jak to się nazywa? Jakie ma oznaczenie bo ja na swoim nie znalazłem niestety .... ;/ Prosiłbym o pomoc bo muszę tą wtyczkę wymienić chyba...
-
[ALL] Wymiana czujnika temperatury płynu chłodzącego
Ooooo... właśnie o to mi chodziło, znalazłem kiedyś ten wątek ale nie mogłem go odnaleźć ponownie. Ale jest nowy z odpowiednim tytułem. Dzięki wielkie, jutro muszę to wymienić
-
[ALL] Wymiana czujnika temperatury płynu chłodzącego
Witam. Może ktoś pomóc z wymianą czujnika temperatury płynu chłodzącego? Chodzi o to jak się najlepiej tam dostać, czy trzeba spuszczać wcześniej trochę płynu i czy nie zapowietrzy się układ po tej wymianie. Prosiłbym o jakąś instrukcję, bo chyba wymiana tego czujnika jest prosta.
-
[ALL B6] Audi A4 B6 AVANT 1,9 TDI (AWX) + wnętrze :)
W końcu znalazłem czas na ogarnięcie wnętrza i zrobienie kilku fotek
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Spróbuj podważać go śrubokrętem, powinno puścić, one dość mocno trzymają te bolce. Ewentualnie jakoś złap obcęgami i pociągnij.
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Właśnie uporałem się ze złamanym zawiasem schowka, zawias z klapą połączyłem śrubą zalałem poxipolem i jakoś trzyma zobaczymy jak długo, a w siłowniku (tłoczku) zrobiłem dziurkę(w górnej jego części) chodzi bardzo dobrze:) Do tego zamontowałem światełko bo była zepsuta kostka ta którą nakłada się na siłownik (tłoczek). Pozdrawiam
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Panowie, może ktoś mi pomoże. Problem z radiem Chorus II wczoraj grało jeszcze wszystko ładnie pięknie dziś wsiadam wyjeżdżam z garażu i zero radia, gra tylko radio maryja. Kabel od anteny jest podłączony, co mam sprawdzić? Stało się nagle, wczoraj jeszcze wszystko chodziło. Przed chwilą byłem montować zrobiony już schowek i radio działało dobrze jak wcześniej, podłączyłem VAG i znalazło błąd 856 - antena radia obwód przerwany, ale przecież teraz wszystko działa dobrze. Możliwe że błąd wyskoczył po odłączeniu wtyku anteny od radia. Nie mam pojęcia co z tym radiem;/
-
[b6 awx] audi a4 avant 1.9 tdi
Gablota bardzo spoko, kolorek okey, no i AVANT
-
[B7 BPW] Moja wymarzona "Niunia" :D:D:D
Ładniusi, szkoda że nie AVANT Za jakiś czas będę polował na taką, ale raczej w wersji EU
-
[B6 BBK] S4 Cabrio, nowe fotki (po myciu :-))
A fajne są takie "incognito" Niepozorne zapier....aczki I chyba to jest najlepsze w eS-kach