Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Amx wgrać i zrobić coś fajnego. RS obowiązkowo i nawet można na ścianach zrobić logo klubowe
  2. no ja jutro letni pcham ciekawe czy mocno bede sie slizgal. pierwszy raz w zimie na letnich beda kulał Tylko po co? Po to żeby był tu nie ma co tł umaczyć zabijcie kogoś na drodze i wtedy porozmawiamy..... Dokładnie
  3. no ja jutro letni pcham ciekawe czy mocno bede sie slizgal. pierwszy raz w zimie na letnich beda kulał Tylko po co?
  4. Dobra ja już nic nie gadam. Bo nawet jak chce napisać dobrze to i tak oczywiście wyjdzie na źle.
  5. Wiem, ale na to jak wyglądał pracował dobre 15lat jak nie dłużej, tak jak powiedziałem na pewno miało to większy lub mniejszy wpływ na to co się stało, ale nie można zaraz tak jak ten pajac gościa skreślać bo był ochroniarzem:doh: Kurfa mać czy ja napisałem że był jakimś naćpanym chuliganem czy coś? Napisałem po prostu że nie ważne czy był dobry czy złym człowiekiem to jest mi go szkoda. Robisz z igły widły
  6. Sysiek coś ty taki nerwowy. Nikt nie napisał źle na jego temat
  7. A co w/g ciebie robił takiego, że tak napisałeś pracował w ochronie więc o h..j ci chodzi co w tej pracy takiego dziwnego żeby zaraz gościa skreślać znałeś go prywatnie, że tak piszesz:doh: Źle zrozumiałeś. Miałem na myśli bardziej wypowiedź Patryka bo ja osobiście gościa nie znam, tyle co z widzenia.
  8. Szkoda chłopa mimo tego co robił i jaki był
  9. jak skołujesz te co wrzucasz w temacie naj.... to i ja wpadne 20go:wink: :decayed: W Młynie ochroniarz zawału dostał
  10. Czekamy na dudsa aż ze szpitala wyjdzie. Później ogarniemy coś
  11. :naughty: Tak na marginesie może by tak 20 stycznia zrobić spot
  12. A Ty czego rżysz ja już wtedy grywałem na szkolnych dyskotekach jako DJ i miałem mnóstwo fanek a Ciebie rodzice jeszcze nawet w planie nie mieli:decayed: Boś stara d*pa jest Stary, ale jary:decayed: i moje audi nie robi czterech śladów na śniegu:pali: Moje też nie robi Moje robi 3
  13. A Ty czego rżysz ja już wtedy grywałem na szkolnych dyskotekach jako DJ i miałem mnóstwo fanek a Ciebie rodzice jeszcze nawet w planie nie mieli:decayed: Boś stara d*pa jest
  14. Nie widać tego normalnie. Jak się dopatrzysz z bliska to minimalnie jest pochylone tylko chodzi o to że jak założyłem 18tki to te koło tarło u góry. Auta nie ściąga wszystko pracuje dobrze. Kierownicą nie trzęsie, brak luzów etc. Teraz zrobione zawieszenie to po dziurach idzie jak po maśle. Co do fmicu to: - Rury, opaski, kolanka silikonowe 750 zł - Intercooler 550x180x65mm 350 zł
  15. Kierownica od dawna się prosiła o obszycie. Gdyby belka była tak walnięta powinno ściągać na drodze i odczuł bym to, a auto jedzie prosto i nic nie czuć. Nie chcę mówić i się sprzeczać co to jest, zajadę na diagnostykę to się okażę i wtedy będę miał pewność Tymczasem zobacz jaką miałem kierownicę
  16. Po weekendzie się okaże. Mam nadzieję że to nic poważnego Bo nawet jak dystansem wyciągnę felgę to i tak będzie wyglądać do bani
  17. Czyli huina Przejadę na jakąś stację z tym i zobaczymy
  18. Jedź no majster na zbieżność, jak Ty do Niemcowni pojechałeś i chcesz znowu jechać, jak Ci to 3 ślady robi? Zamkną Cie razem z tym autem chłopie, pakuj się jutro i goń na stacje, bo to nie ma żartów. No zrobię to przed wyjazdem i wtedy przymierzę koła czy wszystko pasuje. Tymczasem kierownica się obszywa więc po weekendzie dopiero mogę jechać
  19. Ja bym pojechał bardzo chętnie tylko na 100% będę za granicą i nie wiem czy dam radę przyjechać. A co z Tomaszem się dzieje bo coś nie widzę go ostatnio
  20. Mrogal radził aby na tył wrzucić 13 bądź 15 mm. Bardziej za 13mm jestem, a na przód jakieś 5mm. Po za tym muszę ustawić prawe tylne koło bo coś krzywo patrzy i to było powodem że wracając od PUMY mi obcierało. Chyba że miał strzała z tej strony i coś jest krzywe
  21. Skoro uważasz, że to nie możliwe to trochę się podszkol zanim zaczniesz rzucać sarkazmami, a baner, który masz w podpisie wydrukuj na samoprzylepnym papierze i naklej na czoło. Jaro podsumował
  22. Nie ma szans. Moja missouri kiedyś przy 230 km/h nie spadła
  23. Nie to nie ja. Ja mam większy zasięg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.