Treść opublikowana przez WhyMe?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Amx wgrać i zrobić coś fajnego. RS obowiązkowo i nawet można na ścianach zrobić logo klubowe
-
[ALL B5] Audi S4
no ja jutro letni pcham ciekawe czy mocno bede sie slizgal. pierwszy raz w zimie na letnich beda kulał Tylko po co? Po to żeby był tu nie ma co tł umaczyć zabijcie kogoś na drodze i wtedy porozmawiamy..... Dokładnie
-
[ALL B5] Audi S4
no ja jutro letni pcham ciekawe czy mocno bede sie slizgal. pierwszy raz w zimie na letnich beda kulał Tylko po co?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dobra ja już nic nie gadam. Bo nawet jak chce napisać dobrze to i tak oczywiście wyjdzie na źle.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Wiem, ale na to jak wyglądał pracował dobre 15lat jak nie dłużej, tak jak powiedziałem na pewno miało to większy lub mniejszy wpływ na to co się stało, ale nie można zaraz tak jak ten pajac gościa skreślać bo był ochroniarzem:doh: Kurfa mać czy ja napisałem że był jakimś naćpanym chuliganem czy coś? Napisałem po prostu że nie ważne czy był dobry czy złym człowiekiem to jest mi go szkoda. Robisz z igły widły
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Sysiek coś ty taki nerwowy. Nikt nie napisał źle na jego temat
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A co w/g ciebie robił takiego, że tak napisałeś pracował w ochronie więc o h..j ci chodzi co w tej pracy takiego dziwnego żeby zaraz gościa skreślać znałeś go prywatnie, że tak piszesz:doh: Źle zrozumiałeś. Miałem na myśli bardziej wypowiedź Patryka bo ja osobiście gościa nie znam, tyle co z widzenia.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Szkoda chłopa mimo tego co robił i jaki był
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
jak skołujesz te co wrzucasz w temacie naj.... to i ja wpadne 20go:wink: :decayed: W Młynie ochroniarz zawału dostał
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Czekamy na dudsa aż ze szpitala wyjdzie. Później ogarniemy coś
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja chcecie dziewczyny
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
:naughty: Tak na marginesie może by tak 20 stycznia zrobić spot
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A Ty czego rżysz ja już wtedy grywałem na szkolnych dyskotekach jako DJ i miałem mnóstwo fanek a Ciebie rodzice jeszcze nawet w planie nie mieli:decayed: Boś stara d*pa jest Stary, ale jary:decayed: i moje audi nie robi czterech śladów na śniegu:pali: Moje też nie robi Moje robi 3
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A Ty czego rżysz ja już wtedy grywałem na szkolnych dyskotekach jako DJ i miałem mnóstwo fanek a Ciebie rodzice jeszcze nawet w planie nie mieli:decayed: Boś stara d*pa jest
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie widać tego normalnie. Jak się dopatrzysz z bliska to minimalnie jest pochylone tylko chodzi o to że jak założyłem 18tki to te koło tarło u góry. Auta nie ściąga wszystko pracuje dobrze. Kierownicą nie trzęsie, brak luzów etc. Teraz zrobione zawieszenie to po dziurach idzie jak po maśle. Co do fmicu to: - Rury, opaski, kolanka silikonowe 750 zł - Intercooler 550x180x65mm 350 zł
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Kierownica od dawna się prosiła o obszycie. Gdyby belka była tak walnięta powinno ściągać na drodze i odczuł bym to, a auto jedzie prosto i nic nie czuć. Nie chcę mówić i się sprzeczać co to jest, zajadę na diagnostykę to się okażę i wtedy będę miał pewność Tymczasem zobacz jaką miałem kierownicę
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Po weekendzie się okaże. Mam nadzieję że to nic poważnego Bo nawet jak dystansem wyciągnę felgę to i tak będzie wyglądać do bani
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
:grin:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Czyli huina Przejadę na jakąś stację z tym i zobaczymy
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jedź no majster na zbieżność, jak Ty do Niemcowni pojechałeś i chcesz znowu jechać, jak Ci to 3 ślady robi? Zamkną Cie razem z tym autem chłopie, pakuj się jutro i goń na stacje, bo to nie ma żartów. No zrobię to przed wyjazdem i wtedy przymierzę koła czy wszystko pasuje. Tymczasem kierownica się obszywa więc po weekendzie dopiero mogę jechać
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja bym pojechał bardzo chętnie tylko na 100% będę za granicą i nie wiem czy dam radę przyjechać. A co z Tomaszem się dzieje bo coś nie widzę go ostatnio
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mrogal radził aby na tył wrzucić 13 bądź 15 mm. Bardziej za 13mm jestem, a na przód jakieś 5mm. Po za tym muszę ustawić prawe tylne koło bo coś krzywo patrzy i to było powodem że wracając od PUMY mi obcierało. Chyba że miał strzała z tej strony i coś jest krzywe
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Skoro uważasz, że to nie możliwe to trochę się podszkol zanim zaczniesz rzucać sarkazmami, a baner, który masz w podpisie wydrukuj na samoprzylepnym papierze i naklej na czoło. Jaro podsumował
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Nie ma szans. Moja missouri kiedyś przy 230 km/h nie spadła
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Nie to nie ja. Ja mam większy zasięg