Treść opublikowana przez WhyMe?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
I za wczasu Karol proszę dodatkowy klucz do pokoju
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Truckerzy
- Truckerzy
Tak To jest zestaw przekraczający 3,5 dmc. ---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ---------- Mamy rozładunki na śląsku firma 24sprintery chłodnie na tachu i bat na 90. Z przyczepą to lata?- Truckerzy
Nie zmienia to faktu że jeżdżę na takich zasadach jak duże zestawy, prędkość ta sama, czas pracy ten sam. A to że po kraju to nie moja wina Czasem na Czechy jeżdżę od strony Kudowy, także można powiedzieć że międzynarodówka Mógłbym jeździć po europie ale po co? Tak mi jest dobrze i dziennie jestem w domu, chyba że jest jakiś dłuższy kurs- Truckerzy
Jeżdżę co prawda małym zestawem co nie zmienia faktu że można się czegoś ciekawego dowiedzieć.- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Czarne bixy z grillem były by okej- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Tamta nie dawała rady niestety Za duża moc pod maską- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Przepustnica- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
:grin:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Piotr nie ma jaj to takich rozmiarów felg- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Fot 2 Jakoś mnie nie robią te felgi Zobaczymy jak na żywca będzie - Truckerzy