Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. Mi chodziło po głowie kiedyś oklejenie listew na konoli środkowej sticker bombą(?)
  2. Sprawdziłem i na szczęście poduszka jest. Da rade jakoś to dokleić? Czy całą to osłonę trzeba nową kupic? No i jak z popielniczka. [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 13:49_________________________________________________Przepraszam za spam ale edytowałem pierwszy post gdyż dokonałem kilka istotnych zmian wiec pragnę otrzymać komentarze i się pochwalić
  3. V6 Drewno w środku Ładne fele Ogólnie zacnie
  4. Nie chce mi się szukać. Ale co to za felgi te czarne z Czerwonymi znaczkami audi. Jaki to model? BBS?
  5. Sorki za odgrzebanie tematu ale czy opłaca się wymienić ori radio na jakies alpine czy coś? Stracil bym rds i komunikaty na fisie, no i kompozycje deski, czy warto zmieniać radio? czy lepiej pood ori radio podpiąć zmieniarke i sub?
  6. Witam, od jakiegos czasu meczy mnie jedna rzecz. Czy da radę podlaczyc do oryginalngo radia ( Concert I Blaupunkt ) i subwoofer i zmieniarke? Poniewarz nie chce pozbywac sie tego radia gdyż ładnie komponuje się z tapicerką no i oryginalny sub ładnie nawet gra. No i czy jeśli mam zamiar w niedalekiej przyszłości rozbudować troche system audio ( wiadomo z czasem i oryginalne nie wystarczaja) to jednak kupić tą szufladke i wstawic jakis inny odtwarzacz? No i czy jakbym wstawił niefabryczne radio to jakie przejsciówki beda mi potrzebne? I czy jak wstawie wlasny sub to oryginalny juz nie bd gral?
  7. Mam pytanie: Co zrobić z osłoną airbaga pasażera, od słońca troche się odkształciła... I popielniczka też do końca się nie zamyka. Jest na to jakiś sprytny sposób?
  8. To jest 2.6. Moc seryjna. Chodzi Wam o te dolne listwy? co do kierunkow to zrobie te biale z boku, dzieki za rade. zawieszenie i lampki niedlugo sie pojawia. Co jeszcze proponujecie?
  9. Witam, auto kupiłem całkowicie seryjne z niemcowni dwa lata temu. Podstawowe wyposażenie było następujące: -klimatronik - licznik z fisem - felga 16' + opona wielosezonowa 205/55 - kierownica sport A wyglądało mniej więcej tak: No ale oglądając auta na forum zaraziłem się pasją do modzenia i o to co do tej pory udało mi się osiągnąć ( z pomocą klubowiczów także ): - Lampy bixenon pomalowen na czarno + HID 4300k a w miejscę długich światła led do jazdu dziennej - Amortyzatory koni+springi HR Zawieszenie gwintowane SUPERSPORT - Felgi 18' Flaty pomalowane plasti dipem OrangeBlaze + oponki 215/35 + 15mm dystans z tyłu - Dach pomalowany czarnym plasti dipem - Ramka grilla w kolor czarny mat a znaczek w orange blaze - Przedni zderzak od s4 - Wywalony katalizator - przyciemnione szyby - Kubełki skórzane z elektrycznymi lędźwiami i grzaniem pupy + boczki skóra - Ręczny skóra z polifta - Konsola środkowa poliftowa przerobiona na 2DIN - Radio DVD 2DIN Pioneer AVH 3200 - Głośniki przód Hertz. tył ori. I bagarzniku jakaś tam skrzynia ale bez szału. - Gałka zmiany biegów polift - Swap hamulców na 312mm z przodu. Tył seria - Kompletna polerka by JohnyBravo - Jakaś tam końcówka wydechu ale planuję to zmienić bo trochę wioską ciśnie - Gałka zmiany biegów od polifta Jeszcze pewnie coś mi umkneło ale to jak się przypomni to uzupełnie A plany na nadchodzący sezon są następujące: - zerwać ściemę i nakleić po całości najaśniejszą folią 3M - drobne poprawki lakiernicze - grill s4/rs4 - progi mam już kupione i pomalowane ale jeszcze nie zamontowałem ich - zrobić porządek pod maską No i jak wyżej, to na pewno nie wszystko zawsze coś wpadnie jeszcze do głowy bo wiem że trzeba sporo poprawić i jeszcze lista możliwości modyfikacji jest długa Pare fotek, jak będzie ładna pogoda to coś więcej ogarnę:
  10. Witam szanownych użytkowników forum. Nazywam się Kamil, obecnie nie posiadam żadnego auta. Ale w weekend wyruszam do naszych zachodnich sąsiadów ponieważ mam upatrzone dwie ładne sztuki. ( B5 2.6 i B5 2.8 quattro) W poniedziałek jak dobrze pójdzie to już będe posiadaczeme tego wspaniałego auta. I mam nadzieje zgłębiać swoją wiedzę na tym forum. Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.