Treść opublikowana przez Kasjan
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Jest sprawa. Jadę z Augustowa do Bukowiny na zlot, mam 2 wolne miejsca więc jak ktoś nie ma zbytnio jak się dostać to po trasie mogę zabrać.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pisałem do Johnego i niestety muszę poinformować że jednak nie pojedzie. Szkoda. No a my właśnie za 3 tyg ruszamy nie mogę już się doczekać No to w taki razie zostawie jeszcze zimóweczki u siebie. A co do wylotu to nie wiem sam... Ty już tam jeździłeś wiec wiesz mniej więcej o której wyjechać żeby być na miejscu o czasie a najlepiej trochę przed czasem. Ja już się dostosuje
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no zaślepki mam, dziury wywiercę, a jak z mocowaniem tych pompek do sprysków?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A właśnie a propo sprysków. Mam ten zderzak od esy ale co się okazało nie ma on dziur na spryski. Czyli pozamiatane, czy da się to jeszcze jakoś ładnie ogarnąć?
-
[ALL B5] Brak jakichkolwiek oznaczeń na tylnej klapie bagażnika
Znaczek jest symbolem firmy, kupujesz audi i chcesz żeby ludzie widzieli że masz audi. He, nie nie ma takiej opcji żeby wychodziły z fabryki bez logo na tylniej klapie bądź grillu...
-
[ALL B5] Montaż zderzaka przedniego od s4 do przedlifta
Belkę zderzaka mam... No mój zderzak jest u lakiernika ale powiedział że ja już sam muszę zamontować bo On nie ma na takie rzeczy czasu bla bla bla.... No ale ważne że da się to ogarnąć. A jak ze spasowaniem? W miarę to wygląda?
-
[ALL B5] Montaż zderzaka przedniego od s4 do przedlifta
Witam, czy są jakieś problemy czy coś trzeba rezać żeby zamontować zderzak od s4 do a4 przedlift? I czy jest to mocno skomplikowane czy da się ogarnąć?
-
[ALL B5] Brak jakichkolwiek oznaczeń na tylnej klapie bagażnika
Ja u siebie nie mam oznaczeń pojemności silnika i modelu ale jakoś normalne mi się to wydaje, wiele a4 widziałem takich. No a co do braku znaczka OOOO no to trochę podejżane...
-
[B5 ADR] Czerwony Sedan 18 prezent :D
Nic nowego nie powiem brewki out! lampy tył II lift, spojlerek out!, gleba ( tak na prawdę to nie jest duży koszt, można ładny zawias wyrwać używany w dobrym stanie, nikoniecznie gwint ). Lampy to jak już zespolone to od razu wal do Gwertego i Ci bixy zrobi a jak chcesz lusterko od angola to mam na sprzedaż tylko że w kolorze srebrnym więc do malowania
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
tak a propo wyjazdu mi się skojażyło
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pytanie mam takie... Czy dużo jest rezania żeby ten zderzak od S wstawić? Jakieś odboje czy coś obiło mi się o uszy... No a druga sprawa to cena halogenów do s4 jest az tak kosmiczna? 500zl za komplet!!!! Masakra, to prawie tyle co zderzak. A co do HID to ja mam 6000k i już tak zalatuje niebieskim i też będę zmieniał na 4300k. Więc jeśli nie chcesz się stresować przy radiowozie to proponuję 4300
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dzięki dzięki! No jak już wszystko bedzie gotowe to wrzucę fotki
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No powiem że i dla mnie to tak średni się podoba... Ale to może faktycznie dlatego że byliśmy przyzwyczajeni do starego wyglądu... A tak z innej beczki to muszę się pochwalić! Zderzak od s4 poszedł już do malowania, no i w aucie juz mam 2DIN polift Teraz tylko czekam aż będę miał więcej czasu no i Sylwiasty i podjadę do niego dopieścić elektrykę bo dla mnie to magia.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Citroen saxo 1.2 ( coś takiego, ale głowy nie dam uciąć ) z gazem, biały, nie zgniły, sprawny. Tylko że to francuz. A co do ceny musze zapytać jeśli byłbyś zainteresowany.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Panowie jest pytanie, kolega z forum papols4 zaproponował mi środkową kratkę i halogen prawy za 350zl. Wiec powiedziałem grzecznie ze to za dużo. Co do kratki to myślę że tak koło 50-60zł, a za halogen to nie mam pojęcia po ile takie chodzą. No i kolega mi odpisał że On sam nie bardzo wie ile takie coś kosztuje i coś zaproponować trzeba. Tylko żeby nie skrzywdzić nikogo
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dzieki za pomoc Sprawa wygląda następująco. Wzielem od tego gościa co podałem aukcji zderzak + belka za 600zł. Dzwoniłem juz do innego typa co tam też na allegro ma aukcje z taka niebieską s4 i za kratke środkową śpiewa 50zł a za komplet sprysków 300zl razem z zaślepkami. Fakt jak bede kompletowal to moze nie zaoszczędze za dużo ale tak na raz wydać tyle kasy to też nie mam no ale też chcę już do wiosny mieć komplet i w koncu jakies fotki zapodam auta, bo jeszcze nie wstawiałem nawet z tymi pięknymi czarnymi lampami :D:D Pytanie nr1: Czy to że ten zderzak jest taki ciemno-czerwony to będą jakieś problemy z pomalowaniem? Pytanie nr2: Grzesiek ale my cały czas mówimy o zderzaku od s4, a tak pozatym to dla mnie bardziej się podoba ten od s4 niż od rs4, tamten jakoś mi nie podchodzi.
-
[B5 AFN] moje a4 1,9 TDI 110ps po lifcie w serii
Ładna, taka klasyczna, grzeczna rzekłbym
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mam pytanko do Was... http://allegro.pl/audi-a4-s4-kratka-zderzak-belka-kierownica-grill-i2119029830.html dzwoniłem do gościa z myślą o zakupie zderzaka od s4. Powiedział mi tak, zderzak+kratki+spryski+zaślepki+belka=1600zl a zapytałem o sam zderzak+belka to powiedział 600zl... czy wychodzi na to żeby lepiej brać zderzak z belką a potem sobie kompletować resztę?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
16:30 kaufland? Pasuje? 509115773 -napisz smsa jak odczytasz tą wiadomość, bo ja już nie bd na forum wchodził.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No jasne to teraz jak z czasem? O której godzinie?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mi pasuje
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja w piątek i poniedziałek jak najbardziej!!! Weekend odpada: szkoła
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Coś nie tak z linkiem...
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Super, dzięki za info. A tak łopatologicznie jak te kabelki złączyć jak już mam wtyczkę poliftową? Które z którymi?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Czy jeśli razem z konsolą dostałem wtyczki do przycisków ( odcięte od intslacji [ awaryjne, halogen ] ) to w jakiś sposób ułatwia mi to pracę?