Treść opublikowana przez Kasjan
-
Montaż Progów z S4 B5 do A4 B5
Nie wiem czy będę sie bawił ze swoimi progami. Jak coś to mam na sprzedarz, świeżo malowane kolor LY7M. Wiem że to nie tutaj takie sprawy ale może ktoś poszukuje. Cena 450zl.
-
2.6 V6 spalanie spore
Ja mam dokładnie taki sam silnik i u mnie pali, na trasie na zlot do bukowiny spaliła mi podobnie jak i dla PABLA ~8l. No ja na Twoim miejscu zacząłbym od zerknięcia na sondę... Kata u siebie wywaliłem i jest różnica, lepiej sie zbiera. Jak zostawisz ori tłumik to hałas we wnętrzu nie wzrośnie a i na zew. niezauważalnie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No z tym może byc problem. Dzisiaj przyjeżdżają kupcy na motorek. Jakaś kobieta z BS No i strasznie napalona więc myślę że sprzedam. No i jakbym a4 sprzedał i troche dołożył to myślę nad jakimś fajnym egzemplarzem poliftowym ( kasa około 16k). Wstępnie przeglądałem zagraniczne serwisy z ogłoszeniami i powiem że ciężko coś wychaczyć fajnego a i się cenią szwaby . Musze z tym jeszcze się przespać. Aha i druga kwestia, mój ojczulek właśnie wylatuje do USA na jakiś tam czas no i tak myślę że pare gratów by się przydało dla mnie i może ktoś jeszcze co by chciał... Tylko jak wygląda sprawa z wysyłka? Np ciuchy, laptop? Opłaca się?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W czasie tych gorących świąt męczyła mnie jedna rzecz... Strasznie mnie ciągnie żeby zmienić autko na też b5 tylko żeby było 1.8T i Q ( Takie jak Sylwka ) albo coś w czym można się podłubać nad mocą(ew 1.9TDi i też z mocą ładnie podskoczyć) . Bo moje 2.6 jest fajne, ładnie ciągnie, pali nie tak strasznie, nie psuje się, ale w tym silniku nic nie wyskrobiesz. No nie jest to jakiś mega egzemplarz ale i nie jest jeszcze na wykończeniu. No i teraz jak tu za to się zabrać? Bo jak bym zmieniał to oczywiście wszystkie swoje graty bym zabrał te co włożyłem no i ile ja za nią dostanę? 8tys? Nie mam pojęcia. Bo przekładka silnika to chyba nieopłacalna... jak sądzicie? Kurcze no jestem w rozterce. Radźcie koledzy.... Bo zmiana auta na inną markę nie wchodzi w grę. Audi i tylko Audi
-
Montaż Progów z S4 B5 do A4 B5
Ja mam progi same te dolne (większe) już pomalowane. Czyli teraz muszę zamówić te mocowania, a jak z tą nakładką? Nie mam niestety ori, czy wcale wywalić czy podciąć tylko? A czy jest różnica jak mam wersję progów bez listew na drzwiach?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A co taka cisza? Wszyscy skacowanie/pijani? Ewentualnie już/jeszcze? Ja wczoraj troche sobie pozwoliłem ale dzisiaj już grzeczny będę
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
Dokładnie... Ale kolor mnie rozjebał, normalnie szczęka opadła! za***isty taki oczojebny kolorek ! No i ogólnie autko bardzo ładne!
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Odpuść kolego sobie ten znaczek s4, lexy. I zrób tak jak koledzy mówią wyżej i wszystko będzie ok!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zdrowych i wesolych swiat koledzy
-
audi-maniacy z ełku i okolic
Witam Panowie! Ja chętnie też bym wpadł do Was na spocik. Często jestem w Ełku
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pasuje
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Cuda... czyli filmy tak samo konwertowane które działają na DVD już na karcie pamięci nie muszą działać? Ja obecnie korzystam z AnyVideoConverter.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A co do czwartku to rozumiem że nikt nie dołączył? Ja, Filip, Sylwek, Johnny, Olecko?
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Ale żeby takie ładne fotele tak oszpecić? Ale to nie moje auto ( na szczęście ). Kolego skoro piszesz że nasze komenty nic nie nie obchodzą i masz wyjeBa#@ to po co nam to pokazujesz? Moim zdaniem wklejanie zdjęć własnego auta jest właśnie w celu oceny innych i pomocy w gustownym "zmodzeniu" auta. Więc jak masz na nasze komenty wyjebane to nie racz nas tymi pięknymi zdjęciami HOŁ!
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Jestem szczęśliwym posiadaczem stacji AVH3200 i wszystko działa ok, filmy wczytują się z płyty i z usb. Ale ostatnio kupiłem kartę pamięci bo uznałem że to najwygodniejszy nośnik. Nagrałem te same filmy co były na płyci i nic. Pojawia się komunikat "Unplayable File" Karta działa ok, sprawdzałem w kilku urządzeniach. W czym może tkwić problem?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Panowie pytanko: Do felgi 17' zakładać 225/40 czy 225/45? Bo mniejszy profil chyba ładniej wygląda... Ale mniej wygodny itp. Ale w smie mi na wygodzie nie zależy. No ale jak myślicie co lepiej założyc?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
OK!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No jak będzię tak dalej pizgać to plaza. A i na kebab blisko będzie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to teraz wcześniej mamy ustalony termin to może więcej ludzi da się zebrać...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Olecko jest częściej na spotach niż część ekipy z Suw Dokładnie...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zgadzam się, ale jednak czasami brakowało mi dobrychy hebli, ja nie jestem jakis tam zapierdalacz ale jednak wolę mieć czym zachamować a i wygląd będzie lepszy przy większej feli a poza tym miałem tarcze do wymiany i tak
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Daj spokój... serce mi pęka. Bo nie mogłem znaleźć niczego i postanowiłem kupić pompkę i ori scyzoryk i zaciski z jarzmami 312mm+tarcze+klocki... i narazie kasiory nie mam. Szkoda ale myślę że coś jeszcze się trafi. Bo na lato już pod remizą chcę na 17'/18' stać
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ok. One cały czas u mnie są i nie ogłaszałem się z nimi więc są aktualne cały czas
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kasjan to kasjan tamto Gwerty: sms poszedł. ja tam innego numeru nie moge sie dopatrzeć Filip: ok nie zapomnę, cały czas je mam w aucie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Czyli decyzja za mnie już zapadła ale oczewiście że będę